gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 124
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kozacy: Powrót na wojne
Hipolit

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 29299

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Sie 14, 2008 11:45 am   Temat: Kozacy: Powrót na wojne
:mrgreen:

ja bym normalnie odcinal od internetu tych sciagaczy gierc pirackich!

pozniej taka lamaga napada mnie albo moich kumpli na GG i zastanawia sie czemu grac na szelu nie moze haha bo przeciez ma dobrze sciagnietego pirata!

poza tym prosze o przekierowanie tego forum odnosnie kozakow do naszej karczmy:

www.cossacks.sztab.com/karczma/

Z gory dziekuje

Hipolo
  Temat: POMOCY!!!!
Hipolit

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7161

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Sie 18, 2005 7:59 pm   Temat: Re: POMOCY!!!!
Modeusz napisał/a:
Mam problem jak włanczam Kozaków 2 to nie moge grac przez neta a co gorsza. Przejde szkolenie to nie mam dalszych misji, juz przechodziłem po kilka razy i nic. Prosze pomózcie mi PLISS

Dodaje ze mam pirata:)


po pierwsze, czy masz oryginala?

Jesli odpowiedz jest twierdzaca to powinienes grac na necie bez problemu!

Mimo to nie grasz, to zajrzyj tutaj: http://www.cossacks.sztab.com/infopage.php?id=51

A teraz, kluczowe pytanie, czy instalowales patch 1.1?

Sciagnij go stad:

http://www.cossacks.sztab.com/infopage.php?id=46

I w razie jakich kolwiek problemow idz na strone www.cossacks.sztab.com :)

Albo do odpowiedniego forum o danej grze co ciebie interesuje!

A takze, serdecznie zapraszam do gry z IG'ami na szelu!

Serdecznie pozdrawiam

Hipolit
  Temat: Nasze logo
Hipolit

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 21477

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Sie 16, 2005 10:38 pm   Temat: Nasze logo
s2nto napisał/a:
Widze, że naczelny Kozak chłodno przyjął propozycje nowego loga :(

Jeśli jednak chodzi o moje zdanie to spewnością za jasna ta zieleń (obowiązkowo przyciemnić), no i jak pisał Simon te sztab.com rozjaśnić bo rzeczywiście ktoś może nie zauważyć tego com.

A w ogóle to przyciemnijcie go troche :) i wstawcie sobie w sygnature na innych forach - klan Imperial Guard już tak zrobił i posiada poniższe.


sanczo, my chyba taki mamy... nie?

to co pusciles to byl prototyp!



Hipok
  Temat: Nasze logo
Hipolit

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 21477

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Sie 16, 2005 4:24 pm   Temat: Nasze logo


Jesli o to chodzi to wyglada to jak relikt PRL'u!

Mnie sie niezbyt podoba, ale o gustach sie nie dyskutuje!

Hipek
  Temat: Biezace zapowiedzi i recenzje
Hipolit

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7390

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Wto Sie 16, 2005 11:59 am   Temat: Biezace zapowiedzi i recenzje
czesc!

ja bym reflektowal na b2 lub ss3, z tym ze czasu nie mam za duzo w tym tygodniu.

wiec moje pytanie, co musi byc na kiedy? bo ja moge najszybciej wykrzesac cos za 7-10 dni.

serdecznie pozdrawiam

Hipek
  Temat: nowy baner!
Hipolit

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6775

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Sie 12, 2005 4:18 pm   Temat: nowy baner!


jak sie kozakom podoba dzielo [IG]timgraysona?

Hipok
  Temat: Multi w EW
Hipolit

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7052

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Nie Lip 31, 2005 6:42 pm   Temat: Multi w EW
to prawie tak jakbys sie zapytal, czy ktos mnie nauczy oddychac bo nie umiem... hehe

to proste, tak jak otwierasz paszcze i chlapiesz powietrze, tak tutaj trzeba usiasc przed kompem i zagrac ;)

serdecznie pozdrawiam

Hipok
  Temat: Biezace zapowiedzi i recenzje
Hipolit

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7390

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Lip 31, 2005 6:15 pm   Temat: Biezace zapowiedzi i recenzje
Prosze na wstepie admina forum o przyklejenie tego topicu.

Ma on za zadanie uporzadkowanie naszego pisania recek/zapowiedzi, gdyz obecnie panujacy system powoduje male zgrzyty i nieporozumienia.

Proponuje, aby w tym temacie postowali ludzie w nastepujacy sposob:

####################################

Aktualnie pracuje nad:

Zapowiedz: tytul gry
Planowanadata premiery Polskiej: dzien/miesiac/rok

Recenzja: tytul gry

####################################

Taki zabieg zapobierze powielaniu pracy sztabowiczow oraz wiele wyjasni.

Zwracan sie rowniez z prosba o otwarcie tematu, gdzie bada zamieszczane bierzace tytuly gier do recenzji. Mysle ze moze to sie odbywac w tym temacie, pozniej ludzie bada dogadywali sie w sprawie gier, a decyzja zostanie zamieszczona w postaci posta w formacie takim jak powyzej.

Sam dam przyklad:

Hipolit

Zapowiedz: Rome total War Barbarian Invasion
Premiera: 8 pazdziernika 2005

Serdecznie pozdrawiam

Hipolit
  Temat: Pozycja w wyszukiwarkach
Hipolit

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7785

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lip 30, 2005 5:23 pm   Temat: Pozycja w wyszukiwarkach
hehe :mrgreen:

przepustka.. 8)

W sumie teraz na forum i tak niewiele sie dzieje, wiec nie trzeba go pilnowac zanadto!

Serdecznie pozdrawiam

Hipok
  Temat: Cossacks: EW pl patch
Hipolit

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 11550

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sob Lip 30, 2005 12:28 pm   Temat: Cossacks: EW pl patch
timgrayson napisał/a:
Próbowałem zagrać przez neta i wybrałem GameSpy ale tam trzeba podać jakis adres e-maila moze być mój czy musze mieć jakis dostepny przy rejesteracji?


Tim, jak najbardziej twoj, bo a noz jakis kozak bedzie ci chcial powtykac po przegranym meczy, to jak inaczej :D ...

Serdecznie pozdrawiam

Hipek

AHA!

zapamietajcie lepiej haslo :D i logujcie sie z [IG] przed nickiem ;)
  Temat: Cossacks: EW pl patch
Hipolit

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 11550

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Lip 28, 2005 12:27 pm   Temat: Cossacks: EW pl patch
zagram zagram, tylko jak bede mial na nowo winde na kompie :)

a to plnanowane jest na 2 pol sierpnia!

do tego czasu pocwicz!

ja mam tez wersje 1.29 + mod1

w ta gram na necie :)

zapraszam do sciagniecia mod1 od nas ze stronki :) swietna zabawa!

Hipek
  Temat: Cossacks: EW pl patch
Hipolit

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 11550

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Lip 28, 2005 10:35 am   Temat: Cossacks: EW pl patch
poczekaj, a czy polska wersja nie byla juz od razu wydana z jakims patchem?

:]

eh... dlatego niecierpie kupowac gier po polsku :] tylko angielskie, co prawda drozsze ale pozniej nie ma z nimi takiego balu...

Ale Fabian, przeciez w 1.35 juz dozu osob nie gra, na topie jest 1.35 Back to War, co teraz cenega wydala za 45 pln w antologii...!!! (=> www.cossacks.sztab.com)

Naprawde masz 3 gry za rozsadna cene :D ... hehe...

ale na serio, 1.35 jest lepsze i wiecej ludzi w to gra na szelu. goraco zachecam!

Hipek

gg. 7203800
  Temat: Cossacks: EW pl patch
Hipolit

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 11550

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sro Lip 27, 2005 4:04 pm   Temat: Cossacks: EW pl patch
czesc!

witam w naszych skromnych progach!

obawiam sie ze nie ma patch'a do EW w wersji polskiej, cenega tym razem sie nie popisala.

ale z wlasnego doswiadczenia wiem, ze ten z naszej stronki cossacks sztab u mnie smiga bez problemu.

sprobuj, zawsze to blizej celu :)

Hipek
  Temat: Co to za współczynniki?
Hipolit

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7329

PostForum: O forum   Wysłany: Sro Lip 27, 2005 10:26 am   Temat: Co to za współczynniki?
wlasnie!

ja tez nie chce tych HP i punktow poziomow itd itp!

bo przeciez nikt nikogo tu zabija nie bedzie :D ... (chyba)

Hipek
  Temat: WarCraft II
Hipolit

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7512

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Lip 26, 2005 6:26 pm   Temat: WarCraft II
ty lepiej santo cwicz kozakow i fb, bo jak ci sie do tylka dobiore na szelu to bedziesz sie bal siadac przed kompem :D

lapki ci sie beda trzesly :D

Hipok
 
Strona 1 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16