gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 124
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Homoseksualizm
Hipolit

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 16867

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sty 06, 2005 2:56 pm   Temat: Homoseksualizm
Jak juz zostalo trafnie ujete, temat nie jest niczym nowym, nihil novi sub solem rzeklbym.

Jedyne elementy nowosci jakie pojawiaja sie to:
1. narzucanie innym swojej seksualnosci;
2. wymuszanie specjalnego traktowania w zwiazku ze swoja odmiennoscia;

Uwazam, ze w stosunkach miedzyludzkich, codziennych, np. minac sie z kims na ulicy, kupic w sklepie bulke, czy zapytac kogos ktora jest godzina, nie jest konieczne ujawnianie sie ze swoja seksualnoscia. Natomiast to co widzimy obecnie wyglada nieco dziwnie, organizuje sie specjalne marsze tolerancji (oh te slowo obdarte obecnie z tresci, przepelnione gorzka obluda...), programy w radiu i telewizji o tych "innych". Niejako narzuca sie problem ogolowi spoleczenstwa. Uczula sie ludzi na cos co bylo zawsze, toczylo sie swoja droga i jakos nikomu wczesniej nie wadzilo. Kazdy wiedzial, np. ze "Jaś to panienka" i bylo w pozadku. I Jas nie narzekal i reszta wiedziala o co chodzi, a kto nie wiedzial, to najwyrazniej nie bylo mu to specjalnie do niczego potrzebne...

Nie mam zamiaru robic tu z nikogo kata ani ofiary, lecz tylko zwrocic uwage na fakt, iz ten temat, jest najwyrazniej niczym innym jak kolejnym zapychaczem czasu antenowego, jak wiekopomna aborcja oraz eutanazja.

Homoseksualisci byli, sa i beda. Osobiscie uwazam ze to cale naglasnianie sprawy szkodzi wszystkim, a najbardziej spoleczenstwu, ktoremu umykaja w tle jalowych dyskusji "pedal" czy "nie-pedal" wazne, kluczowe dla nich sprawy, zwiazane z praca, polityka, sluzba zdrowia, edukacja, wlasnym zdrowiem duchowym...

A poza tym ilu procent spoleczenstwa ten problem dotyczy, 1, 2, 3%... Raczej niewielu zeby az ta walczyc o sluby dla nich czy adopcje (co moim zdaniem jest chorym pomyslem...). Zajmijmy sie glodnymi dziecmi z domu dziecka oraz beznadziejnymi politykami i nie dajmy zrobic sobie z mozgu gabki, chlonacej wszystko co "trendi" (jak ja nienawidze tego slowa...).

Odwazmy sie byc madrymi i podejmujmy wyzwania wazne, nie badzmy konsumentami! Nie kupujmy gotowej dyskusji o filozofach z s w srodku nazwiska, znajdzmy sobie sami temat godny rozmowy.

A tak na marginesie to ja za pare zgrabnych nozek, mily damski usmiech oraz kobiece piersi dalbym sie pokrajac! :)

Serdecznie Was pozdrawiam

Hipolit
  Temat: Lista gier do recenzji
Hipolit

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 10209

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Gru 30, 2004 7:08 pm   Temat: Lista gier do recenzji
Klemens napisał/a:
Uwaga!

Wszystkie osoby, ktore zadeklarowaly chec napisania recenzji jakiejkolwiek gry, sa zobowiazane w najblizszym czasie stworzyc zapowiedzi owych gier!!


To ja na przysdzlosc biore sobie Imperial Glory i Cossacks2.

Zapowiedzi bede wkrotce ;)

Hippo

---------
Hipolit zadeklarowal takze via mail recenzje Stalingradu, wiec ta gra takze jest juz zajeta - przyp. Klemens
---------
  Temat: Recenzenci poszukiwani!
Hipolit

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 11459

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Gru 30, 2004 6:53 pm   Temat: Recenzenci poszukiwani!
Klemens napisał/a:
Witaj Drogi Hipolicie!
Aktualne pozycje poszukujace chetnych recenzentow znajdziesz w przedostatnim poscie w watku: http://sztab.gry-online.p...?t=302&start=15 . Ta lista zreszta wkrotce zostanie zaktualizowana.


Witaj, milo mi ze jeszcze naplyw swierzej krwi was interesuje!

Barddzo by mi zalezalo na recenzji gry cossacks2 albo Imperial Glory! - siedze w temacie od ponad roku :P

W zwiazku z tym odwaze sie byc madrym i napisze zapowiedz do tej gry. :wink: (imperial glory i cossacks oczywiscie)

Pozdrawiam

Hippo
  Temat: Recenzenci poszukiwani!
Hipolit

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 11459

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Gru 29, 2004 3:56 pm   Temat: Recenzenci poszukiwani!
Czy ten temat jest jeszcze aktualny?

Jesli tak to chetnie sie przylacze.

Co do gier RTS mam duze doswiadczenie, zarowno w samych grach jak i modach do tych gier.

Jestem aktywnym czlownkiem kilku spolecznosci (www.cossacks2-net.de, www.thegameheaven.com, www.mastersofthefield.com) zajmujacych sie tematyka gier RTS. Zajmuje sie wielona rzeczami, od tlumaczeniem tekstow, poprzez pisanie skryptow do stron, pisanie artykulow historyczno popularnych w roznych jezykach, a na graniu w sieci ze znajomymi konczac!

Jestem zapalonym graczem RTS i nic co z RTS zwiazane nie jest mi obce! :P

Sam najbardziej jestem zainteresowany grami z serii cossacks, American Conquest oraz Total War.

Uwielbiam pisac! Krytykowac, chwalic!

Bardzo chetnie sie przylacze.

Serdecznie pozdrawiam

Hipolit

W razie zainteresowania moja osoba prosze o kontakt:
- moj adres e-maij: hipolit@cossacks2-net.de
 
Strona 9 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16