gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 124
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kozacy 2
Hipolit

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10918

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Wto Kwi 12, 2005 4:21 pm   Temat: Kozacy 2
Czesc pOOki (dla niewtajemniczonych jeszcze, wyjasnie, ze pOOki to inaczej Backside :P )

Sprawy z modem tak sie maja!

SAM wraz z Privateer'em mam zamiar zabrac sie za moda do cossacks2!!!!!!!!

A Privateer jest juz czlonkeim naszego klanu Imperial Guard :)

http://www.cossacks.sztab.com/infopage.php?id=2

Mam nadzieje ze marszalek Artur udostpaepni nam miejsce na download naszego moda :) !

A to sie bedzie dzialo :)

Popularne to jest ze hoho!

W kazdym badz razie pOOki dymu bedzie!


Serdecznie pozdrawiam

Hippo
  Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
Hipolit

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12267

PostForum: O forum   Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 11:40 am   Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
PANOWIE!

Zamiast gadac o pierdolach to DO ROBOTY!

rozmowa o kolorach forum i o awatarach, podsczas kiedy wszystko dziala bez zarzutow przypomina mi tematy w stylu, aborcja i eutanazja... jak nie ma o czym gadac lub specjalnie chce sie zataic tematy wazne to sie gada o pierdolach!

A teraz moje 3 grosze... Mnie kolory nie przeszkadzaja, i tak jestem daltonista :)

Serdecznie pozdrawiam

Hippo
  Temat: Imperial Glory (demo)
Hipolit

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7334

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 02, 2005 10:31 pm   Temat: Imperial Glory (demo)
Mnie sie podoba..

...ale cos mi strasznie sie psuje z kompem... ciagle mnie wywala i restartuje mi komputerek...:/

nie wiemco to...:P ale mnie wkurza!

Gra wyglada jak RTW, ale ma cos oryginalnego w sobie...

CZEKAM NA PELNA WERSJE!

Hipolit
  Temat: Najlepszy System Operacyjny "Windows"
Hipolit

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 7970

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Mar 31, 2005 8:38 pm   Temat: Najlepszy System Operacyjny "Windows"
karolina napisał/a:
przepraszam najmocniej za literowki w poprzedniej wypowiedzi :oops:


@Karolina

Nie martw sie! Wiekszosc z nas tu to dyslektycy... hehe, dysleksja to oznaka przynaleznosci do wspanialego grona strategow, ludzi scislych :) ... (pocieszam sie jak moge...) :roll:

Po wyslaniu wiadomosci mozesz ja jeszcze zmienic/poprawic, korzystajac z opcji EDYTUJ, znajdujacej sie w prawym gornym rogu twojej swierzo puszczonej wiadomosci!

Goraco zacghecam do korzystania z tej opcji!
:D

Serdecznie pozdrawiam

Hipolit
  Temat: Muzyka
Hipolit

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8860

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Mar 23, 2005 7:30 pm   Temat: Muzyka
Hipolita nastal czas...

Muzyka dla mnie jest rzecza na tyle podstawowa i konieczna do mojej dalszej egzystencji oraz prawidlowego rozwoju jak jedzenie, woda, powietrze oraz sen. Niewatpliwie zajmuje ona wysokie miejsce w moim rankingu :) .

Ciag dalszy nastapi...
  Temat: I Wojna w kolorze!
Hipolit

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4828

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 20, 2005 4:32 pm   Temat: I Wojna w kolorze!
http://www.greatwar.nl/frames/default-color.html

Hipolit
  Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Hipolit

Odpowiedzi: 121
Wyświetleń: 67612

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Mar 19, 2005 2:13 pm   Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Patrzac na powojenna sytuacje geopolityczna niemiec, (japonii tez...) zastanawiem sie, kto tu tak naprawde przegral ta wojne...:)

Serdecznie pozdrawiam

Hippo
  Temat: Katyń
Hipolit

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 8046

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 13, 2005 11:20 pm   Temat: Re: Katyń
Backside napisał/a:

Chciałbym wiedzieć kiedy tak powiedziano.
Wiadomo, że za ZSRR'u o takich rzeczy się nie mówiło :].
Dziś na szczęście się mówi.
Putin na pewno mówi, ale jeśli mówisz o "rosjanach" to się nie dziwię.Sam się dowiedziałem od kolesia z Litwy, podczas historycznych debat na angielskim forum Knights of Honor, że Polska dokonała bodajże w XIII w. najazdu/krucjaty na Litwę, o czym nigdy nie słyszałem.
Każdy naród raczej nie mówi czy nawet nie wie o rzeczach niechlubnych :].


To byl miedzy innymi powod dla ktorego ciezko mi sie rozmawialo z ludzmi na tym forum, zwlaszcza z tym jednym Litwinem ;) ... Juz sie tam nie pojawiam :)

Przeciez gdyby nie Polska, to niemcy by zrobili z nich wiatraki, to co z jacwigow i prusow!

A poza tym jaki to najazd, skoro przez wieki na polskim tronie siedzieli litwini! A radziwilowie jeden z najpotezniejszych rodow w samej rzeczypospolitej to kto? Polacy?;)

Przypomnial mi sie kawal...

PRL, gleboka komuna, jeden z notabli radzieckich wezwal Bieruta do siebie, i rzecze: towarzyszu, slyszalem ze jeden z waszych napisal: "litwo ojczyzno moja...". A Bierut na to..." ale on juz nie zyje", na co Radziecki towarzysz odrzekl, " widze ze sie rozumiemy".... :P

Kazdy chce widziec historie jak mu jest wygodnie... hehe

Hippo
  Temat: Katyń
Hipolit

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 8046

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 13, 2005 7:25 pm   Temat: Katyń
Ale i tak MGR kwasniewski za wszystko przeprosi ;)

Nie ma co sie bulwersowac, zadnej afery z tego tytulu nie bedzie...

Hippo

PS. przekra sprawa jak to nie umiemy nawet o swoje zadnbac na arenie miedzynardowej. To jest nic innego jak objaw bardzo zle prowadzonej polityki miedzynarodowej!
  Temat: Kara śmierci
Hipolit

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23049

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Mar 11, 2005 7:01 pm   Temat: Kara śmierci
Dobrze Klemensie, prosze o streszczenie mi w punktach co zamierzasz. Prosze o meritum twoich przemyslen.

Dziekuje z gory!

Hipolit

PS. a czy wszyscy musza sie wyrozniac ponad? co by bylo gdyby wszyscy sie wyrozniali? co by bylo gdyby wszyscy mysleli tak samo?
PS^2. Adekwatna to znaczy, odpowiedna, zarozno do czynu, jak i odpowiednia jako przestroga dla innych, aby pomysleli dobrze zanim zaszaleja wbrew prawu. Musi znaczylo ze nie moze byc zbrodni bez kary :) . A zbrodnia oznaczalo wykroczenie przeciwko ogolnie przyjetemu prawu, oraz zasadom moralnym etycznym, ustalonym i obowiazujacym w danej spolecznosci. Uwazam ze teraz brzmi to znacznie jasniej, nieprawdaz Klemensie?
  Temat: Kwaśniewski
Hipolit

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 8043

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Mar 11, 2005 6:54 pm   Temat: Kwaśniewski
Jak dla mnie to nieodpowiedni czlowiek, na nieodpowiednim miejscu.

Wstyd mi ze jest on prezydentem kraju, ktorego mam obywatelstwo.

nie uznaje go za swojego prezydenta (moze dlatego ze jest on prezydentem wszystkich magistrow, a mnie do magistra zostalo jeszcze pare semestrow...).

Ale na serio, splamil on wiele razy swoi zachowaniem honor Polakow. Wystawil nas na smiesznosc (jak kiwal sie niczym zapita beczka w Charkowie...).

A w dodatku dyplomata z niego zaden, az strach sluchac jego oswiadczen rojacych sie od blagajacego tonu w strone innych "mocniejszych" tego swiata o ciepla dla niego posadke po skonczonej kadencji.

Tu musze z bolem przyznac ze opinia Putina na jego temat jest najblizsza mojemu odczuciu na temat tego "nadobywatela" Kwasnieskiego, a najgorsze jest to ze jest ona dodatkowo bliska prawdzie.

A co do komisji, to uwazam ze on, jako obywatel tego panstwa powinien stawic sie w trymiga! Dac nam przyklad... ktory jak wiemy, idzie z gory...

I tu podsumuje, jaki wodz, takie wojsko, jaki prezydent, taka sytuacja w kraju...

Jesli tacy ludzie beda piastowac takie stanowiska, to bedzie z nami tylko gorzej.

A ryba psuje sie od glowy...

Hippo

PS. ach popisalem sie cytatami...:P
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Hipolit

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61566

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Mar 10, 2005 5:11 pm   Temat: Re: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Teraz na mloda gwardie kolej :)

1. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby mial miejsce w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem):
a) Warszawie TAK
b) Poznaniu NIE
c) Wroclawiu TAK
d) Krakowie? NIE
2. Ile dni powinien trwac Zjazd( do wyboru: 1 dzien tudziez 2 dni)? 1 lub 2, zalezy od tego jakby sie nam ukladalo :)
3. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby ten odbyl sie w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem, ewentualnie jakies bardziej szczegolowe uwagi):
a) w pierwszej dekadzie lipca( 1-10.07) TAK (jesli w Warszawie) NIE jesli gdzie indziej.
b) w drugiej dekadzie lipca( 11-20.07) TAK (jesli w Warszawie) NIE jesli gdzie indziej.
c) w trzeciej dekadzie lipca( 21-31.07)
d) w pierwszej dekadzie sierpnia( 1-10.08) TAK (jesli w Warszawie) NIE jesli gdzie indzie.j
e) w drugiej dekadzie sierpnia( 11-20.08) NIE (jesli nie we Wroclawiu) TAK jesli we Wroclawiu
f) w trzeciej dekadzie sierpnia( 21-31.08)? NIE (jesli nie we Wroclawiu) TAK jesli we Wroclawiu
4. Czy mial(a)bym jakies problemy ze zorganizowaniem srodkow finansowych na Zjazd( do wyboru: tak, nie, nie wiem)? NIE - ach, ciuła sie te stypendium, oj ciuła :P
5. Czy w razie odleglego miejsca Zjazdu moge sie obawiac negatywnej reakcji rodzicow( to nic wstydliwego) etc.( do wyoru: tak, nie, nie wiem)? NIE WIEM :oops:
6. Na ile procent oceniasz prawdopodobienstwo Twego przyjazdu na Zjazd( zalezne od determinacji, ewentualnych planow wakacyjnych itp.)? 50-75%
7. Jak Twoim zdaniem powinien przebiegac ow zjazd, w jakiej formie powinnismy spedzic ow czas, jakies szczegolne propozycje( vide np. rozegranie meczy pilki noznej etc.)?
Uwazam, ze kazda wymieniona powyzej opcja, poza siedzeniem w piaskownicy byla dobra i kwalifikuje sie do sprawdzenia w praktyce. Ja dodatkowo dorzucil bym pewien maly punkt, OBIAD:roll:, albo jakis posilek, nie za drogi, bo to roznie dzisiaj bywa z kasa... albo obiadek w jakims barze mlecznym :) albo zrzutka i spozywcze zakupy i nastepcza konsumpcja nabytych dobr.
8. Uwagi ogolne - tutaj wpisujcie wszystko, co Wam przyjdzie na mysl, a co nie bylo ujete w zadnym powyzszym pytaniu - np. propozycje innego miejsca zjazdu etc. WSZYSTKO!!

Do milego zobaczenia!

Hipolit
  Temat: Kara śmierci
Hipolit

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23049

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Mar 08, 2005 7:10 pm   Temat: Kara śmierci
Klemens napisał/a:
Ajmdemen napisał/a:
Czy o człowieczeństwie decyduje wyłącznie DNA?


A wiesz, ze to jest argument obosieczny??

Co decyduje o tym, ze usypiamy niektore zwierzeta?? Fakt, iz ich zwierzeca natura przewazyla nad tresura( ergo jest to wynik kleski tresera) itp. Zbrodniarz zas, o ktorym wspominasz, to jednostka o tym samym potencjale, co reszta spoleczenstwa, ktory nie zostal zsocjalizowany w takim stopniu, jak pozostali. Po czesci wiec za jego czyny odpowiada reszta spoleczenstwa, jak wiec mozna go karac za nasze - spoleczenstwa - bledy??


Klemensie...

Na wstepie powiem ze nie wierze w resocjalizacje ani socjalizacje zbrodniarzy. To juz duzo wyjasni.

Tak samo nie czuje sie winnym jako jednostka spoleczna win tych co dopuscili sie zbrodni. Zbrodnie byly, sa i beda a ja nie zamierzam sie katowac wina za cos czego ja osobiscie sie nie dopuscilem.

Gdybym to ja zabil, to wiedzialbym co powinno mnie spotkac, o ile zrobilbym to dla zabawy, umyslnie a nie, np. w samoobronie.

Dlatego nie dzielilbym wlosa na czworo.

Za zbrodnie musi byc adekwatna kara.

A czy to ma byc kara smierci... to juz jest inny temat... Osobiscie uwazam ze kara smiersci jest zbytnim uproszczeniem. Zbyt latwa kara dla zbrodniarza, zbyt szybka i nie dajaca mu szansy na przemyslenia... nie dajaca szansy innym zbrodniarzom na przemyslenia...

A w dodatku kara smierci nie uczy tak rozumu innych potencjalnych mordercow jak widok dlugoletniej meki i cierpienia za zbrodnie, jaka moze zapewnic dozywocie, np. w kamieniolomach.

Pozdrawiam

Hippo

PS. oto byly moje 2 grosze...
  Temat: Smieszne, ciezkie, przegiete, glupie...
Hipolit

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4861

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Mar 06, 2005 9:28 pm   Temat: Smieszne, ciezkie, przegiete, glupie...
Ah... dawno niczego glupiego nie pisalem...

http://forum.gazeta.pl/fo...1378&a=20731378

A tu wyciag...

Akademik.

Impreza.
11 pietro.
Duuuzo alkoholu.

Ubawione towarzystwo, wlasciwie to byla typowo samcza
impreza, gdyz o zadnych niewiastach mowy nie bylo. Zreszta to ma akurat
najmniejsze znaczenie.
Tak wiec ubawione i rozluznione alkoholem towarzystwo postanowilo
zrobia cos totalnie odjechanego. Znalezli wiec ochotnika
(który sam sie zglosil!) i postanowili wyslac go na Marsa. I nie byloby w
tym nic smiesznego, gdyby nie to, iz imprezowicze wpakowali
delikwenta do pudla, podpisali je tekstem "MISJA NA MARSA" i ...
wyrzucili przez okno.
Z tego wlasnie, wyzej wspomnianego, 11 pietra.

Historia z poczatku zabawna, zamienila sie w koszmar.
Chlopak oczywiscie zginal na miejscu.
Zaniepokojeni ludzie, widzac szczatki
ciala w kaluzy krwi, zadzwonili na policje.
Ta, powiazujac fakty i idac za glosami nadal
odbywajacej sie imprezy, skierowala sie do odpowiedniego
pokoju. I co zastali?

Otoz drugie pudelko. Na którym widnial napis "MISJA
RATUNKOWA".

Gdy policjanci otworzyli pudelko i zapytali, co tu sie
dzieje, uslyszeli:
wlasnie mielismy zamiar wyslac misje ratunkowa.
Bo stracilismy kontakt radiowy z poprzednikiem.

A z pudelka wyszedl kolejny student...

P.S.
Co dzisiejszych studentów ochodzi jakaś Jałta, AK, SLD albo wizyta magistra K.
w Moskwie? Ważniejsza jest misja ratowincza na marsa.

--
"Tak zwani przyjaciele ludu z partii socjaldemokratycznych to zwykłe gnidy i
tchórze, które swoją postępową retoryką próbują zakryć łajdactwa i zdrady
wobec klasy robotniczej. To polityczne zera."
Włodzimierz Lenin


Tym razem odwaze sie na komentarz... albo od nadmiaru wody ogniowej im sie mars z wenus pomylily albo to byli sami homoseksualisci :) ... i szukac chcieli bratnich dusz na marsie :P

Serdecznie pozdrawiam

Hippo
  Temat: Smieszne, ciezkie, przegiete, glupie...
Hipolit

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4861

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Mar 06, 2005 9:21 pm   Temat: Smieszne, ciezkie, przegiete, glupie...
akasowac to prosze....

Hippo
 
Strona 6 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16