gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 124
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: American Conquest
Hipolit

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10887

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sob Mar 05, 2005 10:00 pm   Temat: American Conquest
Ja gramlem bardzo regularnie, ale tylko w historyczne bitwy razem z HAWKami :)

Serdecznie zapraszam

www.mastersofthefield.com - to dopiero wciaga!

Hippo
  Temat: Jakiej opcji politycznej jestem?
Hipolit

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8669

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Mar 05, 2005 2:13 pm   Temat: Jakiej opcji politycznej jestem?
Ja z tego wszystkiego co mamy obecnie na scenie politycznej popieram PiS.

A ze uwazam ze glosowanie to mioj obowiazek od kad dostalem dowod, to musze glosowac i zaglosuje na tych, co dla mnie prezentuja sie najlepiej.

Serdecznie pozdrawiam

Hippo
  Temat: American Conquest
Hipolit

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10887

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Mar 04, 2005 8:53 pm   Temat: American Conquest
ja kupilem taniej od backside'a, bo za 19.99 $

LOL

Hippo
  Temat: Swiat Kozakow i American Conquest
Hipolit

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 12542

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Mar 03, 2005 9:46 pm   Temat: Swiat Kozakow i American Conquest
Uwazam ze nazwa tego forum powinno byc cos bardziej ogolnego, cos w stylu,

Swiat kozakow oraz american conquest, gdyz nie tylko o pierwszej czesci kozakow bedzie tu mowa!

ale tez o calej reszcie dodatkow, modow oraz o american conquescie oraz o kozakach 2!

Wnosze o zmiane nazwy tego sub-forum na bardziej ogolne!

Serdecznie pozdrawiam

Hippo
  Temat: American Conquest
Hipolit

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10887

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Mar 03, 2005 9:42 pm   Temat: American Conquest
oooo

Mile zaskoczenie!

Osobne sub-forum o kozakach i amarican conquest'cie!

Hurra!

W sumie ja lubie zarowno kozakow jak i american conquest!

Jedna gra jak i druga potrafi wciagnac!

Serdecznie pozdrawiam

Hippo
  Temat: Nowe marcowe oblicze sztabu...
Hipolit

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 13427

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Mar 02, 2005 6:21 pm   Temat: Nowe marcowe oblicze sztabu...
MAO napisał/a:
Nie rozumiem pytania. Co ma do tego php? Wy tlumaczycie tekst, my to skladamy w php.

I tyle komplikacji.

A strona w php juz niedlugo :)


Idzie chopin i Bach... :roll:

Hip
  Temat: Nowe marcowe oblicze sztabu...
Hipolit

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 13427

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Mar 01, 2005 5:46 pm   Temat: Nowe marcowe oblicze sztabu...
W sumie mozna i tak, ale jak bedzie w takim razie ze strona w php...?

Sam uzywam mozilli i powiem ze to co jest obecnie calkowicie kiepsko dziala.

A explorera nie bede instalowal :)

No nic, zabieram sie puki co za to co jest!

POMOCY!

Hippo
  Temat: Ojczyzna Polszczyzna
Hipolit

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5009

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Lut 28, 2005 10:42 pm   Temat: Ojczyzna Polszczyzna
Mnie to gadanie o bledach wydaje sie w moim konkretnym przypadku malo istotne.

Ja jako rasowy dyslektyk, dysgraf oraz dysortograf nie wazne jak bym sie nie staral, bledy oraz literowki i tak beda.

Przyczyna tego stanu rzeczy jest to ze ja czytam to co napisalem tak jak byc powinno, a nie koniecznie tak jak naprawde jest napisane...

Hipolit
  Temat: Nowe marcowe oblicze sztabu...
Hipolit

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 13427

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Lut 28, 2005 6:13 pm   Temat: Nowe marcowe oblicze sztabu...
W sumie widze to tak...

Podsylacie paru osobom index.htm w polskim, a te osoby zmianiaja to co trzeba na angielski.

Co do gier z niemiec i ze wschodu to zaden problem.

Niemiecki znam bardzo dobrze a rosyjski dobrze w pismie i w miare komunikatywnie w mowie.

W sumie to moge zabrac sie na ten likend za przerobienie czesci index.html z polskiego na angielski. Pozniej wolalbym to z kims skonsultowac i gotowe.

Sam juz pisze zapowiedz gry cossacks2 w angielskim... po co mialo by sie zmarnowac i trafic gdzies indziej...
:twisted:

Czekam na index zatem...!!!!!!!!!! ;)

Hipolit

Pozwolcie ludziom dzialac to sprawa sie rozwinie, a nie tylko gadac i gadac.. blah blah blah...

Na brak ludzi do tego projektu jest proste rozwiazanie, naplyw nowej krwii.

W sumie stwierdzam po raz ostatni, ZE JA ZGLASZAM SIE DO PROWADZENIA SERWISU ANGIELSKIEGO I ZE SZUKAM KAMRATOW do tego dziela. Mysle ze w koncu ktos uslyszy ta odezwe! Pozwolcie mi cos w koncu zrobic w tej materii :)

A co do tego if you would like to know what's written here then ask us... nie wydaje mi sie zeby to bylo dobre, bo zajelo by to za duzo czasu a dzisiaj ludzie chca odpowiedzi od reki natychmiast... W ziazku z tym strona w angielskim jest juz przesadzona, tylko pozwolcie sie za nia zabrac!
  Temat: Radio Maryja:) troche inaczej
Hipolit

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 6592

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Lut 21, 2005 10:37 pm   Temat: Radio Maryja:) troche inaczej
Ja uwazam tak, kazdy slucha czego lubi.

A z tego co mi wiadomo nie ma w tym radiu tresci obrazliwych dla mnie, czy tez innych normalnych ludzi.

Serdecznie pozdrawiam

Hippo
  Temat: Nowe marcowe oblicze sztabu...
Hipolit

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 13427

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Lut 21, 2005 9:14 pm   Temat: Nowe marcowe oblicze sztabu...
Ja pomoge.

Moge nawet zajac sie prowadzeniem tego serwisu jako jeden z glownych ekonomow :P projektu....

ale jak wynika z mojej wypowiedzi, nie bede w stanie zrobic tego sam.

Serdecznie pozdrawiam

Hippo
  Temat: Smieszne, ciezkie, przegiete, glupie...
Hipolit

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4846

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Lut 20, 2005 12:49 pm   Temat: Smieszne, ciezkie, przegiete, glupie...
Czasy PRL, biuro polityczne naradza sie nad wyborem nowego sekretarza generalnego. W toku dyskusji zostali dwaj kandydaci: 80letni i 90letni. A teraz biuro ma dylemat, czy postawic na mlodosc, czy na doswiadczenie...

Hippo
  Temat: Nowe marcowe oblicze sztabu...
Hipolit

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 13427

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lut 19, 2005 6:35 pm   Temat: Nowe marcowe oblicze sztabu...
Witam ponownie!

Osobiscie uwazam ze sztab jako szanujac sie firma oraz lider na rynku stron o strategiach powinien z nowym obliczem niczego sie nie lekajac wyjsc rownolegie w dwoch wersjach jezykowych. Zarowno wersji polskiej, jak i angielskiej!

Sam zglaszam sie do nadzorowania oraz prowadzenia (z wasza pomoca przyjeciele sztabownicze rzecz jasna...) strony angielskiej sztabu!

Oczywiscie, na dobry poczatek nie wystartuje ta strona z niczym...

Juz nasz kolega maxime pisze 2 artykuly historyczne (w angielskim...) o historii kanady, a ja zabuieram sie za zapowiedz w jezyku angielskim wspanialej gry, cossacks2!

Czyli nie zaczniemy z pustymi rekoma!

A i nad reklama strony angielskiej sam myslalem, ale to rozkrece jak juz takowa strona bedzie oddychac wlasnymi plucami!

Do glosowania Sztabowicze!

Hippo

PS. aghr... dopiero teraz zauwazylem ze nie weszla opcja "nie"... w zwiazku z tym jesli ktos jest przeciwny, niech pisze posta w tym temacie z uzasadzniemien :)
  Temat: Zapowiedz pieknego puki co RTS'a
Hipolit

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7342

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lut 14, 2005 8:14 pm   Temat: Zapowiedz pieknego puki co RTS'a
http://pc.ign.com/articles/587/587262p1.html

Gra z graficznego punktu widzenia zapowiada sie bosko... pewnie jeszcze duzo sie zdazy zmienic zanim dostanie sie ona do sklepow.. ale popatrzec nie zaszkodzi :)

Rome total war narobil swoje... widac ze nadchodza godni nastepcy!

Hipolit
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Hipolit

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68627

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Lut 14, 2005 7:51 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
MAO napisał/a:

Plan wiec prosty- od pierwszego marca hostujemy inne strony o grach strategicznych, tworzac nasza wlasna federacje
.


Ja i Backside oraz nasz zagramaniczny kolega z Montrealu chcemy zalozyc serwis polsko angielski poswiecony grom: kozacy, kozacy 2 oraz american conquest - wszystkie czesci. Bedziemy duzo pisali o modach co powstaja do tych gier, zainteresowanie jest naprawde spoooooooore!

Serwis informacyjny w polaczeniu z czyms jakby klanem dla graczy pod egida sztabu, gdzie bedziemy organizowac wlasne ligi dla graczy, konkursy, spotkania z tworcami modow na irc.

Mamy pomyskl i chec na to, a w dodatku moje ponad 2 letnie doswiadczenie w prowadzeniu tego typu stron ;)

Serdecznie pozdrawiam

Hippo 8)
 
Strona 7 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16