gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 873
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Eu 4 Nie działa
Hunter

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9319

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Wrz 26, 2013 10:09 pm   Temat: Eu 4 Nie działa
Bostock napisał/a:
Problem rozwiazany gra zatrzymywala sie w momencie gdy ladowaly sie flagi wiec usunac plik flags (lokalizacja - C:\Users\Documents\Paradox Interactive\Europa Universalis IV\gfx) gra smiga


Dlatego właśnie nie piraci się gier :)

Przepraszam, że się nie odzywałem - sesja poprawkowa mnie skutecznie odciągała od internetów :) Ciesze się że problem rozwiązany
  Temat: Eu 4 Nie działa
Hunter

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9319

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 8:32 pm   Temat: Eu 4 Nie działa
1. Dokładna konfiguracja komputera wraz + jaki system
2. Oryginał/Pirat?
3. Skan porządnym antywirusem (porządnym czyli NIE Avast :) ) zrobiony?

Te trzy punkty proszę i będziemy dalej rozmawiać :)
  Temat: Shinobiworld.pl - gra online Naruto
Hunter

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 10000

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Wrz 12, 2013 9:29 pm   Temat: Shinobiworld.pl - gra online Naruto
Zero oryginalności...
Poza tym rażą byki językowe na stronie głównej.
  Temat: CageFight
Hunter

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9751

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Lip 13, 2013 10:44 pm   Temat: CageFight
1. Zróbcie coś be gotowca
2. Nawet przy gotowcu zróbcie grafiki i content trzymające jakikolwiek poziom
3. Dopiero to reklamujcie

...
  Temat: Blitzkrieg
Hunter

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 10069

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Cze 18, 2013 5:21 pm   Temat: Blitzkrieg
Niestety nie mam Blitzkriega na komputerze więc nie mogę pomóc konkretniej, ale tak "na moje" i na logikę - spróbuj innych modów, te które zasysasz mogą być po prostu uszkodzone. Ewentualnie druga rzecz jaka przychodzi mi do głowy to to że mody były pisane pod inną (starszą/nowszą, nie ma znaczenia) wersję Blitzkriega
  Temat: Blitzkrieg
Hunter

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 10069

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Cze 17, 2013 7:42 pm   Temat: Blitzkrieg
Pierwszy wynik na hasło "How To install blitzkrieg mods":

http://bkpforums.com/phpBB2/viewtopic.php?t=741

Jeżeli te mody nie mają instalatorów to trzeba je wrzucić do odpowiedniego folderu, w którym aplikacja przetrzymuje kampanie, przenaliazuj ten temat, są podane bezpośrednie ścieżki, do których instalowany jest mod - prawdopodobnie wystarczy przekopiować pliki na analogicznej zasadzie.
Jeżeli dalej sobie nie poradzisz to spróbuj jakiś mod z instalatorem, potem zobacz gdzie się skopiował i przerzuć resztę na analogicznej zasadzie.
  Temat: Poszukuje gry Spellcross: Ostatnia bitwa
Hunter

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 13878

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Maj 15, 2013 5:59 pm   Temat: Poszukuje gry Spellcross: Ostatnia bitwa
marros, na polską wersję raczej nie ma co liczyć.

Jest natomiast angielska i to w dodatku nówka:
http://www.amazon.co.uk/S...ords=spellcross

Cena niestety zaporowa, ale dla kolekcjonera to istny biały kruk, tym bardziej że to jedyna oferta w całym amazonie brytyjskim :)

BTW. skąd jestes? W większym miastach są giełdy RTV. Polecam się wybrać, dla przykładu w krakowie pośród stoisk z piratami jest jeden sprzedawca, który ma kilkanaście kartonów z takimi klasykami za grosze więc warto szukać ;)
  Temat: Command & Conquer: Generals
Hunter

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5632

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 10:41 pm   Temat: Command & Conquer: Generals
Glober46, możesz, ale jak chcesz wrzucać tego więcej w przyszłości to albo załóż sobie oddzielny temat "Glober46 - kariera młodego YouTube'owicza" czy coś w tym stylu, albo wklejaj już w tym temacie :)
  Temat: Command & Conquer: Generals
Hunter

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5632

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 9:16 pm   Temat: Command & Conquer: Generals
Wszystko zależy od Twoich preferencji. Możesz pokazywać cały materiał albo odpowiednio pocięty. Nie używaj powtórek, nagrywaj raczej na żywo, na pewno nie przyspieszaj! to bardzo, bardzo denerwuje :)

Muzykę możesz podłożyć, ale jako tło, odpowiednie ściszona dobrze wkomponuje się do dźwięków z gry, ale wykorzystaj raczej muzykę instrumentalną, najlepiej filmową, żadne hip-hopy, techniawy i inne metale. Nie mówię tego dlatego, że nie lubię akurat tych gatunków bo sam słucham i muzyki gitarowej i elektrycznej, ale takie coś bardzo rozprasza.

Komentuj! Twojemu filmikowi bez komentarza brakuje duszy. Dlatego powinieneś nagrywać na żywo wraz z konkretnym komentarzem bo tak to widzimy jak grasz i w zasadzie... tyle. Takie coś może zainteresować przy najnowszych produkcjach albo beta testach, gdzie każdy chce zobaczyć tylko jak gra wygląda. Grając jednak w "dżeneralsów" których każdy się już za życia naoglądał to po prostu nudzi.

To tyle ode mnie w zasadzie. Plus za Tsumugi w avatarze ;)
  Temat: Gra strategiczna
Hunter

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5968

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 11:12 pm   Temat: Gra strategiczna
Gry od studia Paradoxu są robione na ich autorskim silniku nazwanym Europa.

5 lat temu został on wypuszczony publicznie za darmo dla każdego. Oczywiście to silnik gier z tej serii do Hearts Of Iron II, gry od EU3 w górę są napędzane na zupełnie nowym silniku. Poszperaj w sieci to na pewno znajdziesz go do zassania.

Z góry jednak mówię - nawet mając silnik gry w ręce bez porządnej wiedzy programistycznej (jakiego języka? nie wiem, musisz sprawdzić jaki Europa obsługuje), dobrego ogarnięcia obiektowego i ogromnej wiedzy matematycznej ani rusz. Tyle dobrze, że fizyka trochę luźniejsza bo mamy tu do czynienia z raczej statyczną turówką :)
  Temat: Wojna w Korei
Hunter

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5884

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Mar 31, 2013 9:39 pm   Temat: Wojna w Korei
meryphillia napisał/a:
Tak czy siak idzie wiosna i muszą zacząć myśleć o sadzeniu ryżu, a nie wojenkach, więc prędzej czy później rozejdzie się to wszystko (ak zawsze) po kościach.


Tu bym się kłócił. Kim Dżong Un ma - wulgarnie mówiąc - jeszcze bardziej nasrane do głowy niż tatuś. Można to wywnioskować już po jego wypowiedziach. Na dobrą sprawę ja bym prędzej się spodziewał wspomnianego przez Ciebie "samobójczego wyrywu" niźli "grzecznego sadzenia ryżu".

Ta chłopczyna jest w akcie popisu swojej głupoty poświęcić cały kraj mając chore ambicje i przekonanie o tym, że zdoła cokolwiek zawojować. W rzeczy samej jest jednak tak jak powiedziałeś - może g***o, ale zanim nastąpi anihilacja Północnej Korei ta "mini wojenka" przeleje krew niewinnych.
  Temat: Konklawe
Hunter

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14465

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Mar 03, 2013 2:41 pm   Temat: Konklawe
Klemens napisał/a:
Obchodzi Was to w ogóle w jakikolwiek sposób?


Hmm, jeśli dobrze kojarzę jedną z tych przepowiedni na temat końca świata, to papież murzyn byłby świetnym strzałem. Aż miło byłoby oglądać tą wszechobecną panikę ludzi i mediów wszelkiego pokroju :mrgreen:
  Temat: American Conquest divided nation
Hunter

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7159

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sty 13, 2013 4:59 pm   Temat: American Conquest divided nation
meryphillia napisał/a:
Uczcie się Angielskiego młodzi ludzie.


Popieram. Gdyby nie MMORGi to wiem, że nie byłbym w stanie studiować po angielsku na chwilę obecną :)
Gry to najlepszy nauczyciel języka!

A co do samego tematu - tak jak kolega wyżej powiedział, alledrogo powinno wystarczyć.
  Temat: Exterminacja - Patch
Hunter

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7444

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Gru 14, 2012 11:40 am   Temat: Exterminacja - Patch
http://www.sztab.com/forum/exterminacja-vt1079.htm
  Temat: Ciekawostką rzuć :)
Hunter

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 12744

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 29, 2012 7:43 pm   Temat: Ciekawostką rzuć :)
Klemens napisał/a:
jak ta jedna niechorągiewkowa stówka powstała


Zdecydowanie niewykonalne bez tej "stówki", sam próbowałem tak kiedyś :) Nie byłby w stanie przeskoczyć bez "odepchnięcia" się od tej goomby bez zebrania dwóch monet, a niestety żadnych podziemi na tej mapie jeśli mnie pamięć nie myli nie ma.

Anyway - gratulacje dla autora :)
 
Strona 1 z 59
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 16