gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 873
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jaka to gra?
Hunter

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109972

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Mar 06, 2007 4:03 pm   Temat: Jaka to gra?
Bijcie się - kto pierwszy ten lepszy :P
  Temat: Jaka to gra?
Hunter

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109972

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Mar 06, 2007 2:52 pm   Temat: Jaka to gra?
Na wszelki wypadek sprawdziłem czy miałem racje:

To ten sam screen, który dał inqistor:

http://www.gamespot.com/p...1&sid=undefined

miałem rację, ale zagadkę oddaje
  Temat: Jaka to gra?
Hunter

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109972

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Mar 06, 2007 8:49 am   Temat: Jaka to gra?
Czy inqistor, się wreszcie pojawi w tym temacie bo są już cztery odpowiedzi.
  Temat: Rome: Total War
Hunter

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8636

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Mar 04, 2007 6:59 pm   Temat: Rome: Total War
Ja bym stawiał na turówkę - z rts'em mało ma wspólnego. Takie jest moje zdanie.
  Temat: Jakie polecacie gry cos w stylo Age of empires
Hunter

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8446

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Mar 04, 2007 6:21 pm   Temat: Jakie polecacie gry cos w stylo Age of empires
mande napisał/a:
wraz z dodatkiem ok 20-30 zł na Allegro


No właśnie i tu jest problem bo ofert jest zaledwie kilka, a zaraz po wystawieniu cena skacze do 40 - 60 zł.
  Temat: Jaka to gra?
Hunter

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109972

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Mar 04, 2007 6:13 pm   Temat: Jaka to gra?
To może ja strzelę - pierwsza część Age Of Wonders?
  Temat: Miesięcznik poświęcony horrorom w Polsce
Hunter

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4480

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lut 27, 2007 2:43 pm   Temat: Miesięcznik poświęcony horrorom w Polsce
No to może ja pierwszy (lubie to uczucie zaczynać dyskusję w temacie :) ).
Oczywiście, że tak!
Horrory uwielbiam można powiedzieć, że się na nich wychowywałem (ale jestem zdrowy umysłowo :D ) i mogę się założyć, ze pismo będzie warte tych 7 zł. miesięcznie.
  Temat: Sudden Strike
Hunter

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4777

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lut 23, 2007 8:46 pm   Temat: Sudden Strike
No możesz mieć problem typu "zły instalator" - miałem tak przy settlersach 3 złotej edycji oryginale (ździerstwo swoją drogą) - musiałem wszystko ręcznie, ale nie martw się - wbrew pozorom to nie jest takie trudne, tylko troszeczkę długiee.
  Temat: Worms
Hunter

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20847

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lut 14, 2007 8:43 pm   Temat: Worms
Ja owcą steruje nawet dobrze, to nie jest żadna sztuka nie wycelować w robaczka.
Jedną z moich ulubionych broni jest natomiast właśnie super ship, babcia (wymiata) granat alleluja no i oczywiście morderczy granat - Banana Bomb.
  Temat: Jakie polecacie gry cos w stylo Age of empires
Hunter

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8446

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lut 14, 2007 8:42 pm   Temat: Jakie polecacie gry cos w stylo Age of empires
Przede wszystkim powinieneś zagrać w "Age Of Mithology" :) , ale bardzo dobrym wyborem jest również zakup znakomitej gry jaką jest "Rise Of Nations" - stylem i wykonaniem bardzo przypomina Age
  Temat: Worms
Hunter

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20847

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lut 13, 2007 3:26 pm   Temat: Worms
Nie no wiesz nie możesz być aż tak ostry - owszem wormsy w 3D nie dorównują swoim poprzednikom, ale przy nich też można się nieźle bawić.
  Temat: Narodziny Ameryki
Hunter

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5698

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lut 08, 2007 5:33 pm   Temat: Narodziny Ameryki
Co do instalacji też mam pewne obawy (też jestem w posiadaniu tej gry), ale pożyjemy zobaczymy.
A co do samej gry to mam uczucia jak najbardziej pozytywne - po pierwsze muszę podziękować sztabowi bo to właśnie wy nauczyliście mnie miłości do hardcorowych gier strategicznych, gdyby nie sztab to bym na tą grę nawet nie spojrzał i bym zrobił ogromny błąd. Gra ma b. dobrą grafikę, niestety spapraną muzykę, ale za to nadrabia grywalnością. Wiem to po swoim doświadczeniu ponieważ jak pierwszy raz do niej siadłem to nie zauważyłem kiedy mineły 4 godziny! Najlepsze jest w tym wszystkim to, że ciągle chce jeszcze i za kazdym razem nie mogę się doczekać kiedy ponownie włącze tą gre. Jest to jedna z lepszych gier strategicznych w jakie dane mi było zagrać i ją gorąco polecam.
  Temat: Jak poznaliście sztab?
Hunter

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8374

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Lut 05, 2007 4:50 pm   Temat: Jak poznaliście sztab?
Nie ciekawi was jak inni poznali tą znakomitą stronę?
Ja nprzykład odkryłem ją dosyć dawno temu kiedy to poszukiwałem w googlach gier strategicznych przez przez przeglądarkę i gierek online trafiłem tutaj i zalokowałem się chyba na stałe.
Teraz waza kolej :P !
  Temat: KADRA
Hunter

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 16103

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Lut 05, 2007 4:47 pm   Temat: KADRA
No więc już gdzieś to wspominałem, ale napisze i tu - jest podany nieaktywny mail obecny to hunter@sztab.com :)
  Temat: Tony Hawk American Wasteland.
Hunter

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5206

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Lut 02, 2007 7:05 pm   Temat: Tony Hawk American Wasteland.
Nie do końca, ale zawsze warto spróbować prawda? :)
 
Strona 55 z 59
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 16