gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 873
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wigilia w SZtabie VVeteranow
Hunter

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10057

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Gru 23, 2006 8:50 am   Temat: Wigilia w SZtabie VVeteranow
Mnie niestety też nie będzie na wigilii sztabowej ponieważ po pierwsze o 20:30 zaczyna się u mnie kolacja wigilijna, a po drugie mój starszy brat ma głupią zasadę wyłączania komputera o 8:00 i dopóki nie bede miał swojego pokoju (jakiś rok, może półtora) to musze tego przestrzegać.
  Temat: Reklamy na stronie.
Hunter

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 9418

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Gru 21, 2006 4:51 pm   Temat: Reklamy na stronie.
Nie akurat jeżeli chodzi o mnie to nigdy nie miałem wyskakujących reklam ani na stronie, ani na forum jedyne co to baner na samej górze.
  Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
Hunter

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13132

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Gru 21, 2006 3:00 pm   Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
A ja uważam, że najbardziej kiepscy byli eldarzy, a i orkami mi się dziwnie grało...
  Temat: W co obecnie gracie?
Hunter

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65098

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 18, 2006 2:38 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Narazie pogrywam w "Myth War online" znakomitego mmorpg'a darmowego - www.mythwaronline.com i ostatnio (a to wszystko przez tą recenzję) powróciłem do świetnego Diablo - jeżeli ktoś by mnie szukał na battle.net może mnie znaleźć pod nickiem DarkHunter12.
  Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
Hunter

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13132

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Gru 18, 2006 12:24 pm   Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
Moim zdaniem Kosmiczni marines Chaosu są the best, są mroczni, silni, i mają fajnego avataraka :) .
  Temat: Świąteczne artykuły
Hunter

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10684

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Gru 17, 2006 2:05 pm   Temat: Świąteczne artykuły
Ok to w takim razie wyślę dzisiaj do korekty tekst, a jak będzie zły to najwyżej "postaram" się napisać go jeszcze raz bo nie wiem co z tego wyjdzie.
  Temat: Świąteczne artykuły
Hunter

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10684

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Gru 17, 2006 11:04 am   Temat: Świąteczne artykuły
Ja się niestety nie wyrobię z sąsiadami więc napisze tylko o Antologii - tylko to będzie raczej w formie promowania "specjalnej oferty" wypisałem tam wszystkie zalety jakie posiada produkt i go opisałem.
  Temat: Świąteczne artykuły
Hunter

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10684

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pią Gru 15, 2006 4:57 pm   Temat: Świąteczne artykuły
Nie no jeżeli o mnie chodzi to pisze to dla dobra strony - tak więc jak już mówiłem ja biore sąsiadów i antologie.
  Temat: Świąteczne artykuły
Hunter

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10684

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pią Gru 15, 2006 4:08 pm   Temat: Świąteczne artykuły
To w takim razie ja postaram się napisać "promowanie" Antologii Blizzarda i sąsiadów z piekła rodem.

To jest punktowane czy tzw. działalność charytatywna (nie żebym patrzył na punkty tylko, ale pytam tak z ciekawości).
  Temat: Prince Of Persia - POMOCY!!
Hunter

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5545

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Gru 10, 2006 11:11 am   Temat: Prince Of Persia - POMOCY!!
Ehh kurna szukałem i nic - czekam bo jutro mi ma odpisać pomoc techniczna, a na karte już zbieram bo z tą sie powiesić idzie - robi problemy z grą która mi powinna spokojnie chodzić - i praktycznie chodzi tlyko te cholerne filmy...
  Temat: Prince Of Persia - POMOCY!!
Hunter

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5545

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Gru 09, 2006 7:59 pm   Temat: Prince Of Persia - POMOCY!!
Antywirusa zainstalowanego nie mam (jeszcze nie zdązyłem bo po reinstalce windowsa jestem), a jeżeli chodzi o komputer to o to chodzi, że on był kupowany właśnie w bliskim czasie piremiery Warrior withina, a moja karta to Radeon 9200 SE i bardzo trudno znaleźć odpowiednie sterowniki - jak zainstalowałem najnowszego catalysta pół roku temu to mi część gier nie chodziła - to co mam zrobić?
  Temat: Prince Of Persia - POMOCY!!
Hunter

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5545

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Gru 09, 2006 6:08 pm   Temat: Prince Of Persia - POMOCY!!
Nie o to mi dokłdanie chodziło.

[ Dodano: Sob Gru 09, 2006 6:15 pm ]
A myślisz, że to przez to, że mam stare sterowniki do karty?
  Temat: Prince Of Persia - POMOCY!!
Hunter

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5545

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Gru 09, 2006 6:02 pm   Temat: Prince Of Persia - POMOCY!!
Sterowniki do karty graficznej mam te, które dostałem na płycie razem z komputerem i ich nie aktualizowałem, ale to chyba nie przez to, że mam starsze sterowniki?!

[ Dodano: Sob Gru 09, 2006 6:03 pm ]
Sprawa życia i śmierci bp:
1. nie mam w co grać
2. wydałem na to 140 zł.
  Temat: Prince Of Persia - POMOCY!!
Hunter

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5545

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Gru 09, 2006 5:58 pm   Temat: Prince Of Persia - POMOCY!!
Właśnie o to chodzi, że wszystko jest ok. w ogóle grałem sobie do czasu i mi dopiero zaczeło wywalać w danym filmiku, a w the two thrones jest to samo.
Próbowałem przeinstalować gre, ale to nic dało.

[ Dodano: Sob Gru 09, 2006 5:59 pm ]
A maila im wysłałem i czekam na odpowiedź, którą dostane dopiero w poniedziałek :(
  Temat: Prince Of Persia - POMOCY!!
Hunter

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5545

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Gru 09, 2006 5:14 pm   Temat: Prince Of Persia - POMOCY!!
Kupiłem niedawno limitowaną edycje kolekcjonerską gry Prince Of Persia - w jedynke grałem przeszedłem wszystko ok.
Potem dwójka dochodzę do 86% i jest przerwynik (nie filmowy, a zwykły), a tu mi się restartuje komputer i jak wchodze ponownie do windowsa to mi pisze, że ma system odzyskał sprawność po poważnym błędzie.
Pomyślałem, że to błąd w grze więc zainstalowałem The Two Thrones, a tu identyczna sytuacja - po pierwszym filmie znowu jest przerywnik zwykły i mi się komputer restartuje. Co mam robić. POMOCY!!!!!
 
Strona 57 z 59
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 17