gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 6
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kilka pytań co do EU3...
Jasieczeq

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7666

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Mar 31, 2011 4:00 pm   Temat: Kilka pytań co do EU3...
... To odpowiecie czy nie ? :roll:
  Temat: EU3 Kupcy
Jasieczeq

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7291

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Mar 29, 2011 9:51 pm   Temat: EU3 Kupcy
Herakles135 napisał/a:
Aby tak robić musisz zainstalować dodatek Napoleon's Ambition. Też miałem z tym problem ale potem wszystko jest ok :mrgreen:


Właśnie bez dodatków gra(EU3) nie ma takiego smaczku jak eu2 bez dodatków . Moim zdaniem.
  Temat: Kilka pytań co do EU3...
Jasieczeq

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7666

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Mar 29, 2011 9:47 pm   Temat: Kilka pytań co do EU3...
Ja gram 4fun , a poza tym chcę szybko osiągnąć najwyższy stopień technologii by prowadzić bardzo waleczną politykę na całym kontynencie ...

Hunter napisał/a:

Nie róbmy jeszcze większej wsi, a jak już robimy to się nie przyznawajmy do tego :P


a po co niby są kody ? by dobrze się bawić przy rozgrywkach ...
  Temat: Civ4
Jasieczeq

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 8320

PostForum: Civilization   Wysłany: Pon Mar 28, 2011 4:20 pm   Temat: Civ4
szpital! podstawa... no i miasto przeludnione być może... używałeś edytora w grze>?
  Temat: Królewski mariaż
Jasieczeq

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6637

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Mar 28, 2011 3:07 pm   Temat: Królewski mariaż
daj link do moda :D
  Temat: Kilka pytań co do EU3...
Jasieczeq

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7666

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Mar 28, 2011 2:42 pm   Temat: Kilka pytań co do EU3...
Witam!

Jestem nowy na forum, i chcę zadać bardzo dużo pytań co do rozgrywki w EU3...
Grałem w EU2 kiedyś i bardzo mnie wciągnęło granie w tę strategię !



1.Save.Jak go znaleźć? szukałem w katalogu z zapisami i dupa... Wpisuję ,,human=yes'' w zapisie gry i nie znajduje <KRW!>>

2.Jak odbudować dość szybko reputację w grze? Bo jestem w złeeeeej sytuacji z 20oma państwami mam wojnę a reputację mam najgorszą...

3.Problem z zawieraniem sojuszy, bardzo dziwne, np: mam królewski mariaż z Francją, umowę handlową,200+ stosunek, pakt o niepodległość, jego woja mogą wędrować przez moje państwo, w ogóle wszystko z nimi mam jak najlepiej... aż tu chcę z nimi mieć sojusz i to jest... Niemożliwe ! Help!

4.Program do edycji save'ów jak ktoś ma link... bo szukałem i znalazłem jeden czy dwa... ale były do dupy...

5. Znacie baaaaaaardzo szybki sposób na full lvl w technologiach bo ten kod "invest_" gówno daje i ciągle nie mogę dobić do 79 lvl czy coś w tym stajlu...
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16