gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chwilowy kryzys czy słaby rozwój?
Khelben

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10341

PostForum: Rpg.Sztab - strona   Wysłany: Nie Maj 06, 2007 1:22 am   Temat: Chwilowy kryzys czy słaby rozwój?
Mogę zrobić klipa promującego, za drobną opłatą ;) .
Klip na YT [YouTube'a] mógłby zawierać fragmenty [np. screeny, filmiki] z gier, oraz screenshoty ze strony rpg.sztab. Ludziska zobaczyłyby na klipie jak co wyglada i pokrótce co tam do tej pory jest [prócz niczego]. Do tego wszystkiego dołoży się jakiś ciekawy utwór [albo mieszankę różnych utworów] z gier RPG, który odda fajowski klimat. Wrzuci się jeszcze jakieś słowa zachęty, tak na reklamę i gotowe. Naturalnie materiały wypadałoby skombinować, a w tym dobry nie jestem :].
Mniejwięcej w taki sposób można zareklamować samo sztab.com.
  Temat: Worms
Khelben

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20775

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lut 14, 2007 9:33 pm   Temat: Worms
Na śmierć bym o babci zapomniał! Uwielbiam, jak ona sobie nuci tę swoją piosenkę, nim eksloduje ^^
  Temat: Worms
Khelben

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20775

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lut 13, 2007 11:53 pm   Temat: Worms
Osiołek wprowadza terror na mapie :)
Mój kolega idealnie potrafi sterować superowcą. Wleci nią nawet w najwęższe szczeliny. A ja preferuję różnorakie naloty, czy właśnie rzuty granatami [szczególnie Allelują]. A czasem zrobienie małego podpotopu na mapie.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16