gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sztab-Wojsko
Klemento

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8827

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Lut 03, 2010 11:48 am   Temat: Sztab-Wojsko
Tylko, że organizacja potrwa długo. :cry:

[ Dodano: Sro Lut 03, 2010 11:53 am ]
No jak klikniesz kadra sztabu to tam są różne poziomy.
NP:
Jest gra CoD2 (call of duty 2). Szerregowi będą tam walczyć , a oficer czy sierżant czy ktoś z naszego sztabu będzie tam dowodzić. A generał będzie dbać o grę, a marszałek będzie rozkazywać generałowi.
  Temat: Sztab-Wojsko
Klemento

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8827

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Lut 02, 2010 9:51 pm   Temat: Sztab-Wojsko
Myślałem o jakiejś grze online gdzie razem byśmy grali.

Szeregowy by walczył w grze oficer i chorąży też by dowodzili, a każdy generał by dowdził jedną grą, a marszałek by dowodził generałami i t d.
  Temat: Polska Szlachta
Klemento

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 17242

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Sty 02, 2010 3:33 am   Temat: Polska Szlachta
Ja w boga wierze bo się boje nie wierzyć. Jeśli nie będę wierzyć boje się że pujdę do kicia w piekle.
  Temat: Worms
Klemento

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20745

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Gru 31, 2009 2:26 pm   Temat: Worms
Gra przez sieć to nie jest taki zły pomysł. ;) Tylko że ja nie będę grał bo mi się zepsuło.
  Temat: Patrician III
Klemento

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 29122

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Gru 29, 2009 9:05 pm   Temat: Patrician III
Dzięki :)

[ Dodano: Czw Gru 31, 2009 3:09 pm ]
Ja tam zawsze lubiałem być piratem ;)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16