gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 11
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: EU2 atak sojusznika
Leonardo

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6604

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Mar 11, 2011 7:57 pm   Temat: EU2 atak sojusznika
Czyli tak, jak napisałem... Nie może być inaczej.
  Temat: Pieniądze za pokój.
Leonardo

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6274

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Mar 11, 2011 7:55 pm   Temat: Pieniądze za pokój.
Ja się chciałem tylko zapytać dlaczego uważasz za minus to, że gubernator zmiejsza inflacje o 1% ? W realnym świecie także da się ją zbić....
  Temat: Pieniądze za pokój.
Leonardo

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6274

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Lut 28, 2011 9:05 pm   Temat: Pieniądze za pokój.
Inny przykład-powiedzmy Anglia w wojnie z Polską zamiast wziąć Gdańsk lub inną prowincją nadmorską(o ile takowa jest) weźmie np Mazowsze. Zawsze mnie to Irytuje-dlaczego komp tak dziwnie wybiera prowincje po wygraniu wojny ? Logicznie że bierze się kraine z którą ma się bezpośrednią styczność(granice), ewentualnie prowincje nadmorską, ale nie enklawe!!! Dziwnym trafem ww sytuacje nie zdażyła się nigdy Rosji kiedy grałem... Sposób prowadzenia wojny przez komp też mnie niekiedy doprowadza do szału i wyłączam gre.
Ps. Czy Polska ma zaprogramowaną "nieudolność" ?
  Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
Leonardo

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 82532

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Lut 25, 2011 9:12 pm   Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
Jednym zdaniem:widze że forum zmarło śmiercią naturalną:/
  Temat: Zakładanie punktów handlowych
Leonardo

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5773

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Lut 25, 2011 9:10 pm   Temat: Zakładanie punktów handlowych
Zawsze można postawić wszystko na rozwój badań morskich i zbudować stocznie kiedy będzie już dostępna...
  Temat: Pieniądze za pokój.
Leonardo

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6274

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Lut 25, 2011 9:06 pm   Temat: Pieniądze za pokój.
No widzisz, tak po prostu jest. Za to jeżeli Ty będziesz posiadał w skarbcu np 197złota, a za pokój zgodzisz się dać np 500 to automatycznie się zadłużysz i komputer dostanie od Ciebie tyle, ile powinien:) Inną sprawą jest to, że komputer wie ile masz pieniędzy w skarbcu...
  Temat: Problem z uruchomieniem Europy Universalis 2 na Win7.
Leonardo

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 15862

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Lut 24, 2011 3:17 pm   Temat: Re: Problem z uruchomieniem Europy Universalis 2 na Win7.
MAXGOTHIC napisał/a:
Witam potrzebuje waszej pomocy. Czy ktoś z was spotkał się kiedykolwiek z problemem INICJALIZACJI GRAFIKI podczas uruchamiania? Chodzi o to że pasek stanu ładowania zatrzymuje się na Inicjalizacji Grafiki i ani myśli drgnąć :-( Od razu pisze że wszystkie stery mam najnowsze i że wcześniej przez wiele lat grałem bez jakiegokolwiek problemu na XP. Tryb zgodności również nie pomaga :-( Skończyły mi się już pomysły co zrobić i dlatego proszę was o pomoc. LICZĘ NA WASZĄ ODP. Z góry DZIĘKI.



Też kiedyś miałem ten problem-wystarczyło wyrzucić jeden z plików video i po problemie
PZDR
  Temat: EU 2, jak załadować transportowce i lotniskowce??
Leonardo

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4516

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Lut 24, 2011 3:14 pm   Temat: EU 2, jak załadować transportowce i lotniskowce??
:)
Ciężko tu odpisać. Niemcy sterowane przez komputer zajmują prawie całą europe-tak właśnie było w rzeczywistości:) A kim byś ich chciał powstrzymać ??? Dać Ci propozycje ? Zacznij w 1936 Czechosłowacją, rozwijaj technologie i zbieraj surowce. Kiedy Hitler zażąda Sudetów to walcz-spokojnie się obronisz. Powinieneś też zająć kilka Niemieckich prowincji. Oczywiście Alianci także zaatakują Niemców, ale tylko samolotami. Istnieje spora szansa że Polska zaatakuje Niemców... Na 90% 1.9.1939 Niemcy zaatakują PL, więc będzi Ci o wiele łatwiej.

Możesz także zagrać Francją i we wrześniu ruszyć na pomoc Polakom

To samo tyczy się grą Włochami, ale po co to ? W interesie włochów jest sojusz z Hitlerem

Kolejna opcja-zagraj Polską od 1936 i za wszelką cenę dołącz do kominternu
  Temat: KTO GRA W EUROPE UNIWERSALIS 2
Leonardo

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4651

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Lut 24, 2011 3:04 pm   Temat: KTO GRA W EUROPE UNIWERSALIS 2
Też chętnie zagram jeżeli to aktualne ...
  Temat: EU2 atak sojusznika
Leonardo

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6604

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Lut 24, 2011 3:01 pm   Temat: EU2 atak sojusznika
A czy nie jest tak że dzieje się to w prowincjach na terytorium ameryki a kolega(sojusznik) gra portugalią bądź hiszpanią ?
  Temat: Ma ktoś ochote zagrać w EU2 przez neta ?
Leonardo

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4333

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Lut 24, 2011 2:59 pm   Temat: Ma ktoś ochote zagrać w EU2 przez neta ?
Jeżeli ktoś w ogóle jeszcze gra w tą gre
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16