gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 15
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nowy sztabowicz
Mateusz

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8110

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Cze 07, 2004 9:48 pm   Temat: nowy sztabowicz
Gonzales dopiero sie obudziłeś??,sorry jesteś gonzo porucznik gonzo,moge ci mówić gonzales?? :lol: albo gonzi??
8)
  Temat: nowy sztabowicz
Mateusz

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8110

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 29, 2004 11:44 am   Temat: nowy sztabowicz
Aaaaa....Teraz gram w nową gre Sunden Strike 2.Trudne jak ...no wiecie...nikt mi nie odpowiada co to jest D&D,i w jakiej grzej est jakaś operacja BARBRAOSA??.Teraz czekam no Rome Total War też fajna gra
  Temat: Warnet
Mateusz

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4364

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 29, 2004 11:35 am   Temat: Warnet
I do h*ja nie podobne znowu nie działa ja tu k**wa można świra nie dostać????????????????????.Jak bym dorwal tych z JOWOOD'u albo ty ze śrubek w intro to bym ich pozabijał.:).:0.:P
  Temat: Warnet
Mateusz

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4364

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Maj 24, 2004 6:11 pm   Temat: Warnet
I doczekaliśmy sie.Warnet wreście chodzi jupi,nareście będzie można grać przez sieć w WW3. :wink:
  Temat: nowy sztabowicz
Mateusz

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8110

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 23, 2004 8:36 pm   Temat: nowy sztabowicz
Ta ta a ja zostałem prezydentem stanów zjednoczonych...(a tak w ogóle to co to jest D&D???? 8) )zresztą nie chce być nie uprzejmy arogancki i chamski ale odpierz sie dobrze??!!.Sorry klemens za słownictwo ale....ale nie warzne.A te sztabowicze jeśli nie 30 na raz to 30 po godzinie...jeśli miało by sie zlecieć 30 nowych jak muchy do śmietnika to by nie wyrobił...ale gdyby to by zajeło chyba z 1134h.LOL.I nie kłóć sie NOOBIE.Hihi.
  Temat: nowy sztabowicz
Mateusz

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8110

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 16, 2004 7:56 pm   Temat: nowy sztabowicz
Ale nie dołączy 30 sztabowiczów na RAZ.Zresztą o co ci chodzi??.Ja tam nic nie mówie,każdy był by zadowolony że dołączy 30 sztabowiczów na raz 8)
  Temat: nowy sztabowicz
Mateusz

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8110

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 15, 2004 10:52 pm   Temat: nowy sztabowicz
Jesteś tu nowy he?.Dlaczego nie stworzyłeś własnego tematu ten powstał...dawno(to nie miała być obraza).
  Temat: Warnet
Mateusz

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4364

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Maj 12, 2004 10:05 pm   Temat: Warnet
Przez jakie dwa??.Pisało thre weeks a nie two weeks.Spoko WW3 to też moja uluboina gra przez sieć i WARNET NIE CHODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( .Nie chodzi już tydzień,więc na rozum debila (że sie tak wyraże) zostało 2 tygodznie do odblokowania WARNETU.Aż tyle :evil: .Jak odblokują WARNET to odrazu skopie niemacha :twisted: .Ten cheater...a zresztą nie ważne.PODSUMUWÓJĄC:WARNE NET będzie chodził dopiero za 2 tygodnie więc czekamy konrad walnij do mnie na gg jutro o 16 ok??,mam nową gre przez sieć i na bank pójdzie.NIEMACH aaaaarrrrrrrrrrgggggggggghhhhhhh.HI.
  Temat: Tragedia (przynajmniej dla mnie)
Mateusz

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4221

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 08, 2004 9:49 pm   Temat: Tragedia (przynajmniej dla mnie)
Klatka niezły pomysł
  Temat: Tragedia (przynajmniej dla mnie)
Mateusz

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4221

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Maj 07, 2004 10:15 pm   Temat: Tragedia (przynajmniej dla mnie)
Taaa.ale j!j to se nie rób bo miałem co najmiej 30 opisów zdjęć :cry: .Musze go ukarać :twisted: .Podajcie mi co moge mu zrobić??.
  Temat: Tragedia (przynajmniej dla mnie)
Mateusz

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4221

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 10:52 pm   Temat: Tragedia (przynajmniej dla mnie)
Właśnie mój młodszy brat "USUNOŁ" mi wszyskie zdjęcia i opisy pojazdów opancerzonych.Zrobił to dla j!j.Zabije gnojka.i co mam teraz zrobić??.Prawdziwa TRAGEDIA :cry:
  Temat: Info
Mateusz

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4608

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 8:04 pm   Temat: Info
Ciekawe czym weżmiemy nasze pospolite kałasze i pobawimy sie w w rosje za czasów ZSRR my będziemy biec a oni nas tłuc ale wygramy nasz jest więcej jak dołaczy do nas te 1000000
:lol:
  Temat: Info
Mateusz

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4608

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 4:49 pm   Temat: Info
Hahahahahahaha.Nie nie o to mi chodziło gdybym miał naprawde czołgi to byście o mnie usłyszeli czysz nie?. 8) Moge wam przesłać zdjęcia i do niekórych z nich opisy.Skąd ten pomysł o podbiciu świata?.Nie wiesz ta AMERYKA mogła by nas powstrzymac :wink: .Hahaha.
  Temat: Info
Mateusz

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4608

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 2:02 pm   Temat: Info
No mam 14 lat i moge dostarczyć troche pojazdów naziemnych np.czołgów lekkich opanczerzonych :roll:
  Temat: nowy sztabowicz
Mateusz

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8110

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 1:37 pm   Temat: nowy sztabowicz
:P :P :P :P
Przystąpiłem do sztabu :D
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16