gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 8
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kupić ziele G2
Maxwell

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5119

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Mar 07, 2007 7:46 am   Temat: Kupić ziele G2
Nie wiem czy w tym momencie już tego nie zepsułeś, bo rozmowaz z Borką tak po prostu to nie najlepszy pomysł. Generalnie powinieneś zrobić tak - przychodzisz do burdelu, zamawiasz sobie panienkę, idziesz na górę z Nadją i tam ją pytasz kto sprzedaje ziele. Zażyczy sobie 50 sztuk złota - musisz zapłacić. Ona da Ci namiary na Borkę i wtedy idziesz z nim pogadać. I jeszcze bardzo ważna sprawa - nie możesz powiedzieć, że dostałeś info od Nadji. Jeżeli mu powiesz - mission failed.

Powodzenia.
  Temat: Ludzie teorytyczna i wirtualna zbiórka na mój komp:D
Maxwell

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4837

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Lut 02, 2007 10:36 pm   Temat: Ludzie teorytyczna i wirtualna zbiórka na mój komp:D
Skoro tak to ja również spróbuję powalczyć. :smile: Oto moja skromna kandydatura: http://podrasuj.idg.pl/user.asp?id=2227
  Temat: Wyjazd do Francji
Maxwell

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4195

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lip 06, 2006 1:47 pm   Temat: Wyjazd do Francji
Wiem, że idea tego tematu jest dziwna, a szanse że uda się coś załatwić nikłe, ale w swej naiwności mam cień nadziei na cud...

Otóż pytanie brzmi, czy nikt z Was nie wybiera się do Francji, tak żeby 19 sierpnia rano być w Paryżu, w La Rochelle, a najlepiej w St-Palais-sur-Mer? Odbywa się tam progresywnometalowy festiwal i wpadłem na wariacki pomysł, żeby spróbować tam pojechać. A mam powody... Także jeżeli znacie kogoś kto będzie jechał do Francji w tym czasie, albo macie na tyle kasy, żeby wsiąść w samochód, pojechać na weekend do Francji, posłuchać dobrej muzyki i poznać ciekawych ludzi - dajcie znać o każdej porze dnia i nocy.
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Maxwell

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29112

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Cze 15, 2006 2:05 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Witam.

Ostatnie kilka miesięcy były bardzo obfite w różne odkrycia muzyczne. Pochwalę się dosłownie kilkoma spośród całej gamy "nowości" w mojej płytotece...

• Riverside - (namiary od Perkuna - wielkie dzięki :) ) genialna grupa, bez żadnych kompleksów mogą grać obok światowych legend. Szczęśliwie kilka miesiąc po tym, jak pierwszy raz przesłuchałem Second Life Syndrome przyjechali zagrać we Wrocku, oprócz nowej muzyki mam także niezapomniane wrażenia, autografi i pamiątkową butelkę, zawiniętą Mariuszowi ze sceny po koncercie :P

• Indukti - skoro Riverside to również Indukti :)

• Arena - (kolejny ukłon w stronę Perkuna) Songs From The Linos Cage to po prostu arcydzieło przez wielkie A, a Pride z dnia na dzieć podoba mi się co raz bardziej. Na resztę dyskografii czekam.

• Beyond Twilight - kolejne wielkie odkrycie. Album Devil's Hall Of Fame robi ogromne wrażenie - już po kilku przesłuchaniach awansował u mnie do rangi "płyty nieprzerywalnej". Jorn Lande na wokalu + świetny koncept + rewelacyjna muzyka = genialny album.

• Ayreon - taki pan, współpracujący z innymi muzykami i tworzący różne konceptowe projekty. Na razie znam jedynie Into The Electric Castle (Fish w roli głównej), chociaż przypuszczam, że najważniejszym punktem jego twórczości okaże się The Human Equation (w roli głównej James LaBrie). Ale wciąż czekam...

• Spheric Universe Experience - młoda grupa z Francji i ich debiutancki album Mental Torments. Naprawdę kawał dobrej muzyki - warto zwrócić uwagę.

• Aria - takie trochę inne klimaty, ale dla koneserów pozycja obowiązkowa. Taka hardrockowa grupa z Rosji. Bardzo miła odmiana po wiecznie progresywnych płytach. Z uwagi na rosyjski wokal ich twórczość jest bardzo specyficzna. Polecam, zwłaszcza album Igra S Ognyem.

Poza tym jeszcze takie grupy jak Heaven's Cry, Lost Forever, Warmen, Time Requiem, Sun Caged, Soul Sirkus, czy wszystkie poboczne projekty Dream Theater takie jak OSI, Transatlantic, Chroma Key i Platypus... Za dużo tego, żeby o każdym się rozpisywać, ale każdy gorąco polecam. Dziwi mnie, że nikt nie wspomniał jeszcze o Pain Of Salvation, który jak dla mnie jest w absolunej czołówce, tuż obok Dream Theater...

Pozdrawiam.
  Temat: Pojawiające się recki książek.
Maxwell

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5076

PostForum: Książki   Wysłany: Sro Gru 21, 2005 1:51 am   Temat: Pojawiające się recki książek.
Hmmm... Tak sobie przed chwilą przeczytałem za namową tego co siedzi obok ( :P ) recenzję Zbójeckiego Gościńca Anny Brzezińskiej i jestem lekko zdegustowany. Ten tekst trudno nazwać recenzją. Jest to raczej marudne streszczenie książki podsumowane zdaniem, że autor nie lubi fantasy. Recenzja powinna być recenzją, a nie marnym streszczeniem, a poza tym skoro autor nie lubi fantasy, to po jaką cholerę bierze się za recenzowanie książek z tego gatunku? Już samo to sprawia, że "recenzja" jest lekko wypaczona, skoro czuć w niej ewidentną antypatię autora do opisywanego gatunku.

No a do tego układa mi się w myślach taki ciąg przyczynowo-skutkowy:
Koleś nie lubi fantasy -> nie czyta fantasy -> nie jest żadnym autorytetem jeżeli chodzi o ocenę tego typu książek.

No a tak zupełnie z innej beczki... Co to za Załoga G i dlaczego ich teksty są na Sztabie?
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Maxwell

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29112

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Lis 18, 2005 8:35 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Ostatanio dostałem od kupla namiary na nieznaną włoską kapelę Night Cloud. Ich debiutancki album: Defeated By The Innocents jest wręcz genialny, konceptowy, utrzymany w takich dość specyficznych progresywnometalowych klimatach. Naprawdę rewelacja. Szczególnie, że to debiut. Wielka szkoda, że nie można kupić Defeated By The Innocents w Polsce. Będę musiał próbować jakoś załatwić, ale w tej sprawie jeszcze się zwrócę do mojego speca :P

Muszę przyznać, że ten rok był dla mnie wyjątkowo obfity w odkrycia muzyczne i premiery. Octavarium, Pain Of Salvation, Night Cloud...


---EDIT---
Spec nie zawiódł... Płytka będzie za miesiąc.
  Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
Maxwell

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 15064

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Lis 18, 2005 7:56 pm   Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
Aaaargh! OGame to straszna gra. Po jakimś czasie dokonuje nieodwracalnych zmian w mózgu i robi z ludzi zombie. Wiem, bo mieszkam z takim jednym fanatykiem. Wstaje rano, siada do kompa i OGame, OGame, forum OGame, foum sojuszu, drugie konto, farmy, księżyce, złomowanie, floty... Ześwirować można! Zdażało się, że wstawał w środku nocy, żeby uratować flotę i gdzieś ją wysłać. Jak tak można? Straszna jest ta gra. Dajcie sobie z nią spokój rozsądni ludzie. :)
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Maxwell

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61569

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Lip 13, 2005 1:21 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
I tak oto za sprawą Zjazdu zostałem Sztabowiczem. Kahzad opowiadał mi wcześniej o Sztabie, ale ja - skromny chemik, o strategiach wiem niewiele, a o militariach i historii jeszcze mniej, więc nawet tu nie zaglądałem. Kiedy Kazhad zaproponował mi wyjazd na zlot to nie uznałem tego za dobry pomysł i miałem poważny dylemat. Ale, jak się okazało, zostanie w domu byłoby poważnym błędem.

Kahzad bardzo precyzyjnie zrelacjonował Zjazd. W sumie nie mam nic do dodania. Może skomentujuę tylko dwa fragmenty.

Cytat:
Zobaczyliśmy tam straszne obrazy, których człowiek nie jest w stanie opisać słowami

Masz na myśli dzielnicę "Brochów"? Zgadzam się... To naprawdę straszne. Agencie, szczere wyrazy współczucia, że tam mieszkasz. Okolica ładna, zielono, z dala od miasta... Ale cygańsko-zadymiarskie towarzystwo to nie są warunki sprzyjające życiu normalnych ludzi.

Cytat:
Zastał nas ranek na tych rozrywkach i nawet się nie obejrzeliśmy a już była godzina 9

Cooo? Godzina 9? Nie dość, że się znęca nad ludźmi to jeszcze nagina prawdę. Banda sadystów obudziła mnie i Agenta o 6:30! Nie wiem w jakim celu wszyscy tak wcześnie zechcieli się zbierać.

Muszę jeszcze wspomnieć o jednym mankamencie - komary. Zostałem zjedzony przez te paskudne, bezduszne, krwiożercze bestie, których było tam mnóstwo.

Kurcze, żebyście nie pomyśleli, że tylko marudzę... Było naprawdę świetnie - oby więcej takich imprez (tylko już nie na Brochowie, proszę ;) ). Tutaj szczególne podzękowania dla Perkuna, który znacznie poszerzył moje horyzonty muzyczne, rozbawił do łez cytując różne wybitne posty z forum i dzielnie walczył z mokrym ogniskiem, podczas gdy ja już straciłem nadzieję.

A zdjęcia bardzo udane. :)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16