gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nie pamietam nazwy gry ;( prosze o pomoc)
Mesori

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8755

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Mar 01, 2014 8:17 pm   Temat: Re: Nie pamietam nazwy gry ;( prosze o pomoc)
topor17 napisał/a:
Witam ;) Grałem kiedyś w jedna strategie w której miało się osadę na początku kilku ludzi. i się stopniowo rozbudowywało wioskę, gra była w czasach starożytnych(nie wiem, homo sapiens,neandertalczyków XD) po prostu miało się na początku kilku ludzi odzianych w skórzane majteczki :] prosze o pomoc.


PS: Z góry dziękuję


Siema to może chodzić ci o gre Stone Age Kings alle niestety gre zawieszono sam bym pograł :)
  Temat: Poleć Grę Strategiczną Online
Mesori

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4678

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Mar 01, 2014 7:54 pm   Temat: Poleć Grę Strategiczną Online
Siema.. otwieram ten temat z powodu że nie potrafię znaleźć gry strategicznej która by mi odpowiadała a samo zakładanie kont na wielu grach robi się już nudne i tylko zaśmiecam serwery moimi kontami pewnie wiele z nas tak robi więc jeśli ktoś szuka gry to może tutaj opisać jaką grę szuka lub też można polecić tu komuś odpowiednią gre :) ) mnie by interesowała gra bardzo podobna do gry jaką była kiedyś STONE AGE KINGS Gra polegała na tym że zakładało się sojusz i trzeba było zdobyć 10 wiosek na poziomie 10 lub te wioski zbudować sojusz który zdobył te 10 wiosek pierwszy i utrzymał je przez pewien czas wygrywał i gra była restartowana i zaczynało się od nowa czyli od zera jak nowy gracz takiej Gry szukam żeby miała jakiś cel i zakończenie nie interesują mnie gry w których tylko się buduje buduje buduje i tak bez końca.... Dzięki za uwagę :) Pozdro....
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16