gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 530
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Diablo 3
Mikiss

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10498

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Sie 05, 2008 8:13 pm   Temat: Diablo 3
Czy według was tak powinna wyglądać grafika?
(Obrazki po prawej)
Ja myślę że właśnie taka powinna być. Mroczniejsza, ponura, przygnębiająca ;) .
  Temat: W samo południe - Jeep
Mikiss

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6205

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Sie 03, 2008 5:43 pm   Temat: W samo południe - Jeep
Jeep to taki pojazd niby transportowy ale nie przetransportuje się nim dużej liczby żołnierzy tak jak ciężarówką (chyba że mamy cała armię Jeepów). Najważniejsza cecha to chyba szybkość, lecz duże znaczenie ma też zachowanie w terenie dzięki zwieszeniu, przez co może on poruszać się w niemal każdym terenie. I to jest jego najważniejsza cecha.
  Temat: Jaka to gra?
Mikiss

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109792

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Sie 02, 2008 11:09 am   Temat: Jaka to gra?
Sudden Strike: Wojna o Surowce ?
  Temat: Starcraft 2
Mikiss

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 16246

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Sie 02, 2008 11:07 am   Temat: Starcraft 2
No to chociaż taki dodatkowy tryb jak na przykład Wojna o Pierścień w Bitwie o Sródziemie 2.

Każdy gracz dostawał by po planecie a jego celem byłoby wykonanie paru misjii oraz podbicie planet drużyny przeciwnej. Zaczynasz z jedną prowincją na planecie, rozwijasz badania by wynaleźć bardziej śmiercionośne zabawki, rozwijasz również miasta i kopalnie. Taki Total War w przyszłości :) .
  Temat: Jaka to gra?
Mikiss

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109792

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Sie 01, 2008 11:05 am   Temat: Jaka to gra?
Matis... dawaj zagadkę bo się niecierpliwimy :) .
  Temat: Starcraft 2
Mikiss

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 16246

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Sie 01, 2008 10:52 am   Temat: Starcraft 2
Mi by najbardziej odpowiadało, gdyby zmieniono tylko grafikę (ale nie za bardzo bo mi na komputer Starcraft nie wejdzie), dodano bardzo dużo nowych jednostek (po prostu technika ewoluowała by dalej), a parę starych by zostało (Sige Tanki) Do tego świetna kampanię, składnie opowiedziana historia oraz niszczenie wszystkiego co możliwie :) .
A ciekawym pomysłem byłoby dodanie mapy strategicznej... Co o tym sądzicie? Planety podzielone na obszary...
  Temat: Co proponujecie
Mikiss

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8227

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Sie 01, 2008 10:48 am   Temat: Co proponujecie
Hunter napisał/a:
że zmieniasz losy II WŚ gdzie Polska okazuje się być światowej sławy mocarstwem ;)

A to już nie jest takie proste :D . Próbowałem 30 razy grać kampanię przed wybuchem wojny Polską i nie udało się :P . Próbowałem nawet podbić Grenlandię czy Islandię by chociaż z 1 prowincją przetrwać, i mnie atakowali sojusznicy Dani albo większość społeczeństwa nie chciała wojny :P . Próbowałem też grać Anglią by przerzucić w czasie kampanii wrześniowej jednostki na północ Niemiec i nic. Cholernie trudna gra (za przeproszeniem) :P .
  Temat: Natarcie przez syberię?
Mikiss

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9250

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Lip 31, 2008 4:21 pm   Temat: Natarcie przez syberię?
Chodziło bardziej o kontynent. A o Alasce tylko wspomniałem :) .
  Temat: Natarcie przez syberię?
Mikiss

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9250

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Lip 31, 2008 3:04 pm   Temat: Natarcie przez syberię?
On uważa, że to by był świetny sposób na podbicie Ameryki ;) . Wyjaśnia, że są to bogate tereny, i ogromne terytoria. Np. Alaska na której są olbrzymie ilości złota ale nikt tego w Ameryce nie wydobywa bo jest to nieopłacalne :) . Swoją drogą przecież Rosja sprzedała USA Alaskę.
  Temat: Diablo 3
Mikiss

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10498

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Lip 31, 2008 11:38 am   Temat: Diablo 3
Cytat:
Hunter napisał/a:
A czy nie jest dla Ciebie ciekawy zmęczony życiem Kowal, który małemu miasteczku pomaga obronić się przed siłami zła


To chyba w 90% innych "crpgów" natykamy się w trakcie gry na 20 tego rodzaju postaci. Faktycznie, bardzo ciekawe, zieew, a jak tym razem się nazywasz kowalu, zieew...

No a w ilu z tych cRPGów spotykasz tego kowala w drugiej części opętanego przez zło, w zniszczonym mieście z poprzedniej części gry. Fabuła w Diablo jest może i prosta ale jest.
  Temat: Starcraft 2
Mikiss

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 16246

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lip 30, 2008 4:05 pm   Temat: Starcraft 2
A mi by wystarczyła taka grafika jak w Warcrafcie 3 tylko bardziej ponura. No może trochę lepsza, ale tak samo 3D bez dowolnego odwracania kamery.
  Temat: Co proponujecie
Mikiss

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8227

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lip 30, 2008 1:46 pm   Temat: Co proponujecie
Hunter napisał/a:
a tam wolę Hearts of Irons II

Jedynka też godna polecenia - zresztą nawet mi się podoba najbardziej z całej serii.
  Temat: Diablo 3
Mikiss

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10498

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Lip 30, 2008 11:22 am   Temat: Diablo 3
Hunter napisał/a:
Podnoście mnie spadłem na ziemie na wskutek załamania nerwowego :cry:

Hunter napisał/a:
Ogólnie rzecz biorąc trafiła mnie prosto w serce informacja o rozwalaniu ścian - to nie przejdzie moim zdaniem, ten pomysł to całkowity niewypał.

Na youtubie wpisz Diablo 3 i są traillery o tym. No fakt pomysł troche nietrafony ale jeszcze nikt nie grał z nas więc bądźmy dobrej myśli.
  Temat: Natarcie przez syberię?
Mikiss

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9250

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Lip 30, 2008 11:09 am   Temat: Natarcie przez syberię?
Cytat:
Rozumiem- przez Alaskę?

Dobrze rozumiesz :) .

Właśnie próbuje mu wyjaśnić, że byłoby kiepsko z zaopatrzeniem a on ciągle przy swoim.
  Temat: Diablo 3
Mikiss

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10498

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Lip 30, 2008 11:07 am   Temat: Diablo 3
Klemens napisał/a:
Swoją drogą - Diablo nie jest (c)RPG.

No co, nie ma na forum działu hack&slash :P . Diablo mi sie bardziej kojarzy z cRPG niż ze strategia ;)
Hunter napisał/a:
w rzucie izometrycznym (za co chwała twórcom)

Nie wyobrażam sobie Diablo z kamerą za postacią. :P

Hunter napisał/a:
ponieważ fabuła w Diablo jest tak jakby dodatkiem do tej wybuchowej mieszanki i mimo tego iz nie odgrywa tutaj pierwszych skrzypiec wypada o dziwo dobrze.

Świetnie to ująłeś.
Cytat:
Czyli tak naprawdę nie zmieni się nic.

Mechanika gry się nie zmieni, ale możliwość na przykład rozwalania ścian jest ciekawa.

Z reszta nowe Diablo nawet jeżeli będzie grą słabszą od "Dwójki" na pewno będzie warto i tak przejść (ile to już razy zabiłem Diablo? raz... dwa... siedemnaście...)
 
Strona 4 z 36
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 16