gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 530
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - Sojusz obronny
Mikiss

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6526

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Lut 20, 2006 1:39 pm   Temat: W samo południe - Sojusz obronny
Moim zdaniem najważniejsza jest szybkość dotarcia posiłków bo nie będą one już potrzebne gdy wróg zajmie miasto czy jakiś inny ważny obiekt. A posiłki nie zawsze są na tyle silne żeby wygrać bitwę z przeciwnikiem, który coś zajął.
  Temat: Jaka to gra?
Mikiss

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 110017

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Lut 20, 2006 1:27 pm   Temat: Jaka to gra?
Jest tylko jeden problem, wielkość obrazka. Większego znaleźć nie mogłem.
W takim razie podpowiedź. Ta gra ma jako pierwszą literę T........
  Temat: Jaka to gra?
Mikiss

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 110017

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Lut 18, 2006 4:21 pm   Temat: Jaka to gra?
Ta gra to Duna 2000.
  Temat: Mam pomysł!
Mikiss

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 22080

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Lut 17, 2006 10:34 am   Temat: Mam pomysł!
Z tego co czytałem pisało się wiele o tłumaczeniu naszych tekstów na angielski. Znalazłem elektroniczny słownik angiesko-polski, polsko-angielski. Znajdziecie go tutaj
  Temat: Pytanie o teksty
Mikiss

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6456

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Czw Lut 16, 2006 1:39 pm   Temat: Pytanie o teksty
Dzięki. I jeszcze jedno kto to umieści na stronie. Tekst już mam, jest o karabinie maszynowym pepeszy z 2 wojny światowej.

Pozdrawiam.
  Temat: Pytanie o teksty
Mikiss

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6456

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Czw Lut 16, 2006 11:13 am   Temat: Pytanie o teksty
Mam pytanie. Chciałbym napisać coś do działu np. militaria to co mam zrobić.
Komu mam to wysłać do korekty i takie tam. I czy można mieć "własną wolę" czyli pisać to co się chce czy jednak tylko to na co jest zapotrzebwanie?
  Temat: dobre mało znane strategie
Mikiss

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28196

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lut 16, 2006 10:51 am   Temat: dobre mało znane strategie
Backside napisał/a:
A kto by mógł przynajmniej niesłyszeć o serii Comand and Conquer :].


W sumie racja. Tak czy siak Red Alert 2 to była moja pierwsza gra.
  Temat: dobre mało znane strategie
Mikiss

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28196

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lut 15, 2006 11:21 am   Temat: dobre mało znane strategie
Nie jestem pewien czy nie są znane ale chyba Polanie i Red Alert. Fajne gierki tylko druga troche stara.
  Temat: Pistolet maszynowy pepesza
Mikiss

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 28361

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Lut 15, 2006 11:14 am   Temat: Pistolet maszynowy pepesza
Aha jeszcze jedno więcej wiadomości znajdziecie klikając tutaj.
  Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Mikiss

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 21364

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lut 14, 2006 1:31 pm   Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
No to po konkursie :)
  Temat: Czym jest RPG?
Mikiss

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7096

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pon Lut 13, 2006 10:30 am   Temat: Czym jest RPG?
Mam takie pytanie nie wprowadzające nic do tematu. Jak ty robisz te niebieskie literki? Chodzi o to, jak by co, w jaki sposób robisz to że, można przechodzić przez te literki. Myślałem że trzeba podać strone www. i dopiero wtedy się przechodzi.
  Temat: Preatorians
Mikiss

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 18820

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 12, 2006 3:33 pm   Temat: Preatorians
Grałem w Pretorians i gra jest w porządku :) . Głównie dlatego że to jest strategia taktyczna. Choć przydało by się coś takiego że w wioskach można bybyło coś budować np. podobnie jak w herosach, tam każda jednostka miała swój budynek. Poza tym przydałaby się jakaś waluta i jakiś surowiec np. brąz czy jakiś inny materiał.
To jest moje zdanie.
  Temat: W samo południe - Szturmujemy zamek
Mikiss

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4879

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 12, 2006 3:18 pm   Temat: W samo południe - Szturmujemy zamek
Odpowiedź zależy od kilku czynników. Można długo oblegać zamek, albo szybko go zdobyć szturmem. Dużo też zależy od uzbrojenia i wyszkolenia jednostek. Wybrałem odpowiedź 1 żołnież z zamku na 3 oblegających, gdyż obrona zamku ma jeszcze mury zamkowe, logiczne że najeźćców powinno być więcej.
  Temat: Sztab Weteranów vs. Speed Zone
Mikiss

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4506

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Lut 10, 2006 7:43 pm   Temat: Sztab Weteranów vs. Speed Zone
Myśle że wypadliśmy nawet nieźle.

Backside napisał/a:
BTW - a poza tym porównanie z portalem o samochodach jest conajmniej dziwne :]


Racja conajmniej.
  Temat: W samo południe - czołg
Mikiss

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15390

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Sty 29, 2006 1:59 pm   Temat: W samo południe - czołg
El Cid napisał/a:
Jeżeli bowiem czołg się zepsuje, to nic po szybkości, nic po dziale i nic po pancerzu.


Jeżeli np. nawali system chydrałliczny, albo coś innego to pancerz chyba i tak może działać.

W czołgu najważniejsza jest grubość pancerza ale czołg nie może być za ciężki bo będzie wolny i stanie się łatwym celem. Więcej zrobi jak dłużej będzie sprawny.

Lecz czołg Sherman z 2WŚ miał kiepski pancerz można nawet powiedzieć że bardzo, ale aliańci wygrali 2 wojnę tylko dzięki liczebności Shermanów. Były tak tanie i tak łatwe do zkonstrółowania że można było je tworzyć w fabrykach samochodów.
 
Strona 32 z 36
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 16