gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 530
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bieda w telewizji
Mikiss

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13096

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sty 14, 2006 9:23 pm   Temat: Bieda w telewizji
META? Nigdy nie słyszałem. Jedyny program ograch który oglądałem to GameBox. Troche mnie ten program zaciekawił ale przestali go nadawać.
  Temat: Nasze problemy
Mikiss

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8292

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sty 14, 2006 9:10 pm   Temat: Nasze problemy
3 razy w tugodniu wracam ze szkoły o 15:00, 1 o 16:00, i raz o 13:00. Do tego jakieś 2 godz na zadanie domowe i powtórzenie wiadomości z lekcji.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Mikiss

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 74691

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Sty 14, 2006 11:07 am   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
W sumie to to nie jest wojsko ale silni są terroryści. Miniejsza o to.3 najsilniejszym państwem jest Izrael.Wspomagane przez USA materialnie i finansowo ma wiele możliwości. Ciekawe czy jakby Izrael miał z kimś wojnę czy USA. by mu pomogło.
  Temat: W samo południe - TORA! TORA! TORA!
Mikiss

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4703

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Sty 14, 2006 10:55 am   Temat: W samo południe - TORA! TORA! TORA!
Moim zdaniem najlepiej by było zniszczyć zapasy amunicji i paliwa. Możliwe by było że na okrętach byłoby troche amuny i paliwa ale na długo by to niewystarczyło. Wtedy Amerykanie by się poddali i baza zajęta może nawet kilka okrętów i samolotów też.
  Temat: Jaka to gra?
Mikiss

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109414

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 10:46 pm   Temat: Jaka to gra?
Jakaś gra o kolei?American...
  Temat: Seria Sacred czy Kultowy Diablo ?
Mikiss

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6143

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 10:42 pm   Temat: Seria Sacred czy Kultowy Diablo ?
Diablo zdecydowanie prowadzi. Ma różnorodność, broni, tarcz, zaklęć i umiejętności. Gre można przejść 3 raz na różnych poziomach. Jest 5 postaci [z LoD 7]. Poziomy się nie powtarzają. Są ciekawi przeciwnicy. Gra jest bardzo długa. Można w necie grać z milionami graczy z różnych państw. Co prawda grafa nie jest dzisiejsza ale gra ma już swoje lata.
  Temat: Nie mogę określić
Mikiss

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6906

PostForum: O forum   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 10:06 pm   Temat: Nie mogę określić
Nie zależy mi. Poprostu myślałem że to jakaś usterka. Wogóle czy płeć ma jakieś znaczenie. [Oczywiście znaczenie w sztabie].
  Temat: Bieda w telewizji
Mikiss

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13096

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 9:57 pm   Temat: Bieda w telewizji
Perkun napisał/a:
Na Tv4 leciał kiedyś program o grach, nie pamiętam już tytułu, chyba Strefa11 czy jakoś tak... W studiu było kilka stanowisk, przy których siedzieli goście i omawiali gry, sprzęt komputerowy, relacje z targów


No więc Perkun czy Wojman miał rację. Oby dwoje przedstawiacie inne wersie programu Strefa 11. Choć Perkun powiedział chyba.
  Temat: Nasze problemy
Mikiss

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8292

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 8:01 pm   Temat: Nasze problemy
Uczyć się za dużo nie muszę bo większość zapamiętuje z lekcji.Ale czasem tżeba. Z przedmiotami nie mam problemów.Po prostu jestem leniwy do pracy umysłowej.

Pozdrawiam!
  Temat: [humor] Mucha
Mikiss

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7601

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 3:58 pm   Temat: [humor] Mucha
Ja polecam
http://www.hoomor.pl/swf/xxx.html
i
http://www.hoomor.pl/swf/bushgirl.html

w tym pierwszym kliknijcie na ten migający napis pod obrazkiem
  Temat: Wasze Pulpity
Mikiss

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5393

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 3:39 pm   Temat: Wasze Pulpity
A ja mam
  Temat: Maleństwa nasze.
Mikiss

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4765

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 3:26 pm   Temat: Maleństwa nasze.
Jeśli chodzi o dzieci to jestem za młody. No bo czy ktoś kto chodzi do podstawówki...
  Temat: Nasze problemy
Mikiss

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8292

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 3:21 pm   Temat: Nasze problemy
Ale o tej ortografi się rozciągneło. W każdym razie ja mam problem ze szkołą. Nie nawidzę wcześnie wstawać uczyć się albo odrabiać Zad.Dom.
  Temat: Gra roku 2005
Mikiss

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7988

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 3:04 pm   Temat: Gra roku 2005
Hołk!

Nie moge się zdecydować czy NFS:MW czy Call Of Duty 2 czy AoF III
  Temat: Sztab Film
Mikiss

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7650

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 3:00 pm   Temat: Sztab Film
Popieram.Zawsze przyda się jakaś odmiana niż tylko gry.
 
Strona 34 z 36
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 17