gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Koalicja - zgloszenia - dla wszystkich !
Naimad

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 39027

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Pią Maj 11, 2007 11:55 am   Temat: Koalicja - zgloszenia - dla wszystkich !
Czyli wszystkie działy w Nawigacji mają być uzupełnione? Jeśli to to nie ma sprawy, ale jeżeli mam zdobyć trochę ludu, etc. to już pisałem ;)
  Temat: Koalicja - zgloszenia - dla wszystkich !
Naimad

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 39027

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Czw Maj 10, 2007 6:36 pm   Temat: Koalicja - zgloszenia - dla wszystkich !
MAO, widziałeś stronę, pochwaliłeś oprawę graficzną więc mam pouzupełniać te działy? Bo wiesz, to można zrobić, w każdej chwili z tym problemu nie ma, gorzej jest z ludźmi do redakcji więc bez dobrej reklamy, bez sponsora i serwera daleko nie pociągne ;) - na pewno nie tak daleko jak mogę.
  Temat: Koalicja - zgloszenia - dla wszystkich !
Naimad

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 39027

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Czw Maj 10, 2007 12:34 am   Temat: Koalicja - zgloszenia - dla wszystkich !
Mam już zrobiony serwis *dziś*, ale nie mam dobrego hostingu i poszukuję: http://prison.webd.pl/ . Tematyka : serwis info. serii WoW.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16