gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 115
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Empire Earth 2
Paweł94

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6841

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lut 11, 2009 8:09 pm   Temat: Empire Earth 2
Też miałem podobny problem z misją w kampanii koreańskiej.Po prostu uruchom misję od nowa jeszce raz.Wm ostatnim etapie przechodzisz przez most piechotą zajmujesz budynek dowódzctwa Niemieckiego pojawi Ci się czas przez jaki masz ten budynek utrzymać.Cele misji wykonuj po kolei.
  Temat: Empire Earth 2
Paweł94

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6841

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lut 11, 2009 5:36 pm   Temat: Empire Earth 2
Narazie postępów nie widać, meila wysłałem w niedzielę, a z tego co czytałem w kśGRY to właśnie trzy dni się czeka na odpowiedź.
  Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
Paweł94

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 35710

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sro Lut 11, 2009 11:42 am   Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
Ja coś czuję że nie zdążymy zwłaszcza jeśli chodzi o drogi.Ostatni post jest z kwietnia 2008 i zobaczmy co się zmieniło?.Na ten rok zaplanowane jest zbudowanie 88,9 km autostrad i 73 km dróg expresowych.Śmieszne liczby. :smile:


http://pl.wikipedia.org/w...=20081226194403

http://pl.wikipedia.org/w...=20070430195108
  Temat: Empire Earth 2
Paweł94

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6841

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lut 11, 2009 11:15 am   Temat: Empire Earth 2
Rzeczywiście tak jest napisane, ale nie może być zamknięty od stycznia 2008 skoro trzy miesiące temu grałem.Póki co czekam na odpowiedź CD-Projectu.Jeśli jej nie dostanę będę szukał pomocy na stronie którą podałeś kilka postów wyżej. :wink:
  Temat: Empire Earth 2
Paweł94

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6841

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lut 10, 2009 6:15 pm   Temat: Empire Earth 2
A czy w prawym górnym rogu zająłeś budynek dowódzctwa niemieckiego?Sprawdź też w celach misji czy czegoś nie przeoczyłeś.
  Temat: Szukam gry typu Bltzkrieg, stalingrad ...
Paweł94

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 12136

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lut 10, 2009 3:28 pm   Temat: Szukam gry typu Bltzkrieg, stalingrad ...
Może zainteresuje Cię War Commander lub Sudden Strike?
  Temat: Co znaczy twój nick w języku śródziemia??
Paweł94

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7270

PostForum: Książki   Wysłany: Nie Lut 08, 2009 5:47 pm   Temat: Co znaczy twój nick w języku śródziemia??
According to the Red Book of Westmarch,
In Middle-earth, Paweł94 was a
Springle-Ring-Dancing Elf

Elven Name Possibilities for Paweł94
The root name suitable for feminine and masculine is:
Alakcair
Another masculine version is:
Alakcairion
More feminine versions are:
Alakcairiel
Alakcairien
Alakcairwen

Hobbit lad name for Paweł94
Porto Banks from The Far Downs
Hobbit lass name for Paweł94
Adamanta Banks from The Far Downs

Dwarven Name for Paweł94
Ori Poolguard
This name is for both genders.

Orkish Name for Paweł94
Krumwakh the Meek
This name is for both genders.

Adűnaic name for Paweł94
Nimirkhaphur


Ja również SnachoPL :grin:
  Temat: Jaka to broń
Paweł94

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 54106

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Lut 08, 2009 4:14 pm   Temat: Jaka to broń
Glock 19
  Temat: Empire Earth 2
Paweł94

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6841

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 08, 2009 4:02 pm   Temat: Empire Earth 2
Wysłałem meila do CD-Projekt, jak dostanę odpowiedź dam znać czy pomogło. :wink:
  Temat: Empire Earth 2
Paweł94

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6841

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 08, 2009 2:18 pm   Temat: Empire Earth 2
Tylko gdzie ja znajdę tych administratorów sieciowej rozgrywki???
  Temat: Empire Earth 2
Paweł94

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6841

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 08, 2009 12:32 am   Temat: Empire Earth 2
Posiadam orginalnego Empire Eartha 2.Grałem przez sieć jednak zapomniałem hasła do profilu, przez co nie mogę się zalogować.Na 1 e-maila można mieć 1 konto.Więc pytanie:Czy jeśli założę sobie nową pocztę i konto do gry przez sieć to mogę grać spokojnie bez obaw że wyjdzie na to że na jednym cd-keyu mam dwa konta i rano zapuka do mnie policja bądź będę miał przez to inne nieprzyjemnośći?
  Temat: HoI 2 bomba atomowa
Paweł94

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 11107

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lut 07, 2009 9:02 pm   Temat: HoI 2 bomba atomowa
No więc nie wiem w czym problem, dziwne.Weź sobie wybierz inny cel i zobacz czy w ogóle się uda zrzucić bombkę.Ja grałem w EU2 trochę dawno i nie pamiętam czy czasem oprócz "programu atomowego" nie trzeba też ulepszać samolotów aby były zdolne przenosić broń atomową.
  Temat: Poszukiwana gra RTS - czasy od pierwszej wojny do teraz
Paweł94

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6523

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lut 06, 2009 11:29 pm   Temat: Poszukiwana gra RTS - czasy od pierwszej wojny do teraz
To ja polecam Empire Earth 2, do wyboru 14 nacji, wydobywasz surowce budujesz budowle, produkujesz jednostki które można ulepszać, sporo opcji co do wyboru wyglądu map.Ustawiasz wielkość mapy jak mają być na niej rozłożone surowce, ile ma być drzew, rzek czy nawet gór.Wybieramy też jaki ma być klimat.Gra rozgrywa się od ery kamienia łupanego do czasów współczesnych i jeszcze kawałek w przyszłość.Jednak zanim rozegrasz potyczkę możesz sobie ustawić w jakiej epoce chcesz zacząć grę.Gra po sieci też jest dobra.Cena EE2 to jedyne 20 zł. :wink:
  Temat: HoI 2 bomba atomowa
Paweł94

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 11107

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Lut 06, 2009 9:01 pm   Temat: HoI 2 bomba atomowa
A ta bomba to stworzona za pomocą kodu?Bo jeśli tak to najpierw musisz opracować wszystkie technologie i dopiero zrzucasz tak u mnie przynajmniej jest.
  Temat: HoI 2 bomba atomowa
Paweł94

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 11107

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Lut 06, 2009 11:14 am   Temat: HoI 2 bomba atomowa
To będzię chyba tak samo jak w EU2 II Wojna Światowa.Pmiętaj że musisz mieć bombowiec strategiczny, bombę latającą lub rakietę.Gdy już załadujesz, wymyślisz już sobie gdzie chcesz tą bombę zrzucić wyberasz opcję "bombardowanie startegiczne".
 
Strona 5 z 8
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16