gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Empire Earth - inny problem
Pawelandbajer

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5203

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Sie 31, 2010 1:26 am   Temat: Empire Earth - inny problem
Dobra elfor, wyślij mi ten link na gg: 2028771
Będę wdzięczny.
  Temat: Empire Earth - inny problem
Pawelandbajer

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5203

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Sie 19, 2010 7:41 pm   Temat: Empire Earth - inny problem
Tak. Instalowalem różne. Starsze, nowsze inne dziwne... To samo :/
  Temat: Kozacy powrut na wojne !! Proszę o szybką pomoc !!
Pawelandbajer

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4762

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Sie 19, 2010 12:45 pm   Temat: Kozacy powrut na wojne !! Proszę o szybką pomoc !!
Spróbuj znaleźć inną wersję tej gry, bo najprawdopodobniej nie masz wymaganych plików, a więc instalka jest błędna.
[Nie popieramy piractwa na forum!!] Skoro brak piractwa to poszukaj sobie na peb.pl sam ;)
Tam znajdziesz kozaków. Spróbuj, moze pomoże, jak nie, to się jeszcze pomyśli.

:cool: Bless :cool:
  Temat: Empire Earth - inny problem
Pawelandbajer

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5203

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Sie 19, 2010 12:28 pm   Temat: Empire Earth - inny problem
Witam wszystkich. Tylko na tym forum znalazłem zainteresowanie Empire Earth, więc oto mój problem. Jak wchodzę w grę, jest intro bez problemów, jednak potem nie widać już menu, są tylko puste budki. To dotyczy każdej podkategorii menu (ustawienia, jeden gracz, wieloosobowy, itp.). W grze jak już wejdę na mapkę to nie widać żadnych podpisów budynków, ani jednostek. Tu jest link do screena z menu. Może ktoś już to widział lub miał i rozwiązał. http://a.imageshack.us/img230/5621/empirec.jpg
Gra jest oryginalna, więc o błędzie jakichś cracków nie może być mowy. Instalowałem już wiele patchy oraz przeinstalowywałem tą grę setki razy i dalej nic. Wciąż ten sam błąd. Proszę o pomoc. Bardzo lubię tą grę, a teraz mi się zniszczyła :/

:cool: Bless :cool:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16