gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 218
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jaka to gra?
Perkun

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109537

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Sie 04, 2008 1:34 pm   Temat: Jaka to gra?
Czołem!

Zatem zdam się nam twój werdykt szlachetny Hunterze;) Jakby co, to Matis wyda w tej kwestii stosowny protest;) A tymczasem: Cóż to za gra? Podpowiem, że to była pierwsza strategia, w którą grałem:) Tylko pełny tytuł poproszę;)


Pozdrawiam!
  Temat: Jaka to gra?
Perkun

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109537

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Sie 03, 2008 11:28 pm   Temat: Jaka to gra?
Witam!

Hymhmh...czyżby to było Frontline: Fields Of Thunder (Kursk)?
Czyż nie?;)

Pozdrawiam!
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Perkun

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29127

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lip 30, 2008 7:19 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Czołem!

Hehh..wiem doskonale, że grają na jesieni;) Szykuje się po Polsce spora trasa. Planuję być na koncercie-sam jeszcze nie wiem, gdzie ostatecznie wyląduję, myślę, że będzie to Warszawa. Pendragon cieszy się w Polsce sporą popularnością w kręgach progresywnych, podobnie zresztą, jak Marillion. Jest to jeden z nielicznych neoprogresywnych zespołów lat 80-tych, który dotrwał do dzisiaj i nieźle sobie poczyna, choć nie osiągnął takiej pozycji, jak Marillion. Co nie oznacza, że muza nie jest ciekawa. Choćby płyta " The Masquerade Overture", to miód na uszy. Inne zespoły z kręgu neoprogressu, to Jadis, IQ, Pallas czy Arena, choć ta ostatnia często markuje w stronę prog metalu. Warto zapoznać się choćby z twórczością Areny- z czystym sumieniem polecam płyty "Songs From The Lions Cage", "The Visistor" czy "Pepper's Ghost".

Pozdrawiam!
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Perkun

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29127

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lip 30, 2008 12:04 am   Temat: Czego teraz słuchasz?
Czołem!

Ufff. Dawno mnie tu nie było. Zatem nadrabiam zaległości!

Na początek nieco na temat rocka progresywnego, w sprawie którego tak mnie nachodzili Sztabowicze na Zjeździe;)

Na początek odsyłam do Wikipedii, gdzie jest to w miarę przystępnie wyjaśnione:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rock_progresywny

Teraz dwa najważniejsze polskie serwisy internetowe zajmujące się tematyką rocka progresywnego, progresywnego metalu, również muzy elektronicznej, heavy metalu czy hard rocka:

http://www.artrock.pl/

http://www.progrock.org.pl/index.php


Teraz strony dwóch czołowych polskich audycji radiowych, gdzie powyższa muza króluje, pliki muzyczne do ściągniecia:

http://www.pejzaze.trojka.info/

http://www.mlwz.prv.pl/

Na koniec tych danych polecam serwis największego polskiego dystrybutora płyt- krakowski Rock Serwis:

www.rockserwis.pl

Teraz nieco o muzie, której aktualnie słucham. Obecnie skupiam się już tylko na tym, co nowego wychodzi, głównie w prog rocku i prog metalu. Na klasykę zawsze zdążę, zresztą już co miałem posłuchać ze staroci, to w zasadzie posłuchałem. Płyty z tego kręgu niestety nadal cholernie drogie, choć zdarzają się liczne promocje.

Z tegorocznych nowości polecam:

Ayreon- 01011001- kolejna znakomita płyta Holendra, moim zdaniem ciekawsza, niż poprzednia, prog metal, folk rock, progress

Loco Star- Herbs- polska muza, bardzo niszowa, fuzja elektroniki, chilloutu oraz wątki jazzowe, Polacy potrafią tworzyć fajną muzę

Magenta- Metamorphosis- kolejna znakomita płyta Walijczyków, cudne połączenie prog rocka z elementami folku, ta nieco ostrzejsza i mroczniejsza od poprzedniczek

Opeth- Watershed- tą płytą Szwedzi przekonali mnie do swojej muzy. Cudowne połączenie prog-death metalu. Są utwory i ostre i są te spokojne. Całe szczęście, że wokalista nie łoji cały czas growlingiem, ale ukazuje cudowną barwę swego głosu. Skandynawia po raz kolejny górą.

Riverside- Schizophrenic Prayer- haha...ponoć ta EP-ka zdaniem wielu słuchaczy ciekawsza od pełnego albumu. Nie powiem-coś w tym jest. Polski prog rock w fuzji z prog metalem- Polacy potrafią tworzyć światową muzę!

Co nas czeka jeszcze w tym roku? Nowe płyty Marillion i Pendragon-weteranów neoproga. I czekam na czwartą płytę polskiego Satellite- również ikony polskiego rocka progresywnego.

Za granicą nadal nie do zdobycia w Polsce nowe, znakomite płyty Overhead i Moth Vellum

To na razie tyle. Zawsze bardzo chętnie porozmawiam o muzie;)

Aha. W Rock Serwisie oraz w sieciach Media Markt i Saturn liczne promocje płytowe. Warto trzymać rękę na pulsie.

Pozdrawiam!
  Temat: Co teraz czytasz?
Perkun

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 21904

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lip 29, 2008 11:10 pm   Temat: Co teraz czytasz?
Witam!

Myślę, że temat wielce pożądany. Wszak nie samymi grami człowiek żyje. Ja ostatnimi latami siedzę głównie w literaturze utopijnej i antyutopijnej, fantastyce socjologicznej, ale trafiają się również inne gatunkowo pozycje. Ostatnimi czasy szczególnie sposobała mi się twórczość noblistki Doris Lessing oraz fantastyka Janusza Zajdla i Kira Bułyczowa.
Inni polecani autorzy i ich pozycje:

Stanisław Lem "Powrót z gwiazd"
Aldous Huxley "Wyspa"
Lois Lowry "Dawca"
Jean Rufin "Globalia"
Ismail Kadare "Pałac snów"
Edmund Wnuk-Lipiński "Apostezjon"
Isaac Asimov "Koniec wieczności"
Tatiana Tołstoj "Kyś"
Margaret Atwood "Opowieść podręcznej"

Aktualnie u mnie na tapecie Ursula Le Guin "Wydziedziczeni"

"Urras i Annares, bliźniacze, choć bardzo różne planety nie utrzymują ze sobą kontaktów, odkąd grupa buntowników przeniosła się na Annares. Wtedy nikt nie przypuszczał, że kilkaset lat później niektórym potomkom osiedleńców przestanie się podobać życie na pustynnej, wrogiej planecie, gdzie wszyscy wszystkim dzielą się po równo..."

Hymhmh;)

Pozdrawiam!
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Perkun

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68798

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Mar 10, 2006 6:09 pm   Temat: Raport ze Strony i Forum SVV
Czołem!

Oto aktualny Raport:


Strona Główna:

- Na dole Strony Głównej linki:
„Napisz do nas”- powinno być „stronę” w zdaniu „W kwestii reklamy...”

Dział „Gry”

- „Zapowiedzi”- wewnątrz- w opisie powinno być „znajdują się”.
- „Poradniki”-opis- powinno być „Chcesz”.
- „Download”- Poprawić link na „ściągnij”- polskie znaki oraz „wg ściągnięć” we wszystkich działach Download. Podlinkować opcję „wg ściągnięć”.
- „Gry Online, Gry Flash”- Tytuł „Śmieszne gry i filmiki”- powinno być
„Śmieszne”

„Dział SVV”

„Mapa”- Opis powinno być „pokazująca”.
„Rada”- opis-powinno być „skład” w środku

Forum


- Przy górnej opcji „Szukaj”- powinno być „znaleźć” w tekście Szukaj Słów Kluczowych, oraz „Przeszukaj ostatnie”- to na niebieskim tle
- Opcja górna-„Profil”-opis powinno być: „Tematów na stronę”, „Postów na stronę”- powinno być „ę” w dziale Preferencje
- przy odpowiadaniu na posta w tekście po lewej stronie „Czas ważności postu/tematu” poprawić wyraz „być”
- Dział „Sztab Weteranów- Strona”-opis- powinno być„dotyczące”
- Opcja „Skocz do”- „Koalicja Sztabu Weteranów” i na Stronie Głównej Forum- „Koalicja Sztabu Weteranów” na tle niebieskim i szarym- poprawić z „o” na „ó”
- Opis do działu „RTS Area” powinno być „związane”


Pozdrawiam!
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Perkun

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29127

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Mar 06, 2006 8:18 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Czołem!

Kolejna inwazja na stolicę zaowocowała dalszymi wspaniałymi pozycjami z kręgu ambitnej muzyki rockowej:) Tym razem:

Queensryche "Operation Mindcrime" (1988)- zespół, który położył podwaliny pod progresywny metal, czego dowodem jest powyższe dzieło, concept album, uważany przez miłośników zespołu za najciekawszą pozycję w dorobku nagraniowym Queensryche

Toto "Hydra" (1979)- druga płyta zespołu, która ugruntowała jego pozycję jako jednego z ciekawszych przedstawicieli rocka stadionowego

Kate Bush "Lionheart" (1978)- również druga pozycja w drobku tej nieszablonowej artystki, dzieło chwytające za ciało i duszę...:)

Birtha "Birtha/Can't Stop The Madness" (1972/1973)- dwie pozycje tego dość zapomnianego amerykańskiego zespołu z kręgu hard rocka. Zespołu o tyle ciekawego, iż jednego z pierwszych zespołów rockowych płci pieknej:)

Snafu "Situation Normal" (1974)- hymhmh...połączenie blues rocka z elementami country...w sumie bardzo miła dla ucha muzyka

Kansas "Kansas" (1974)- pierwsza płyta zespołu, bliższa konwencji hard rocka, nieco odmienna od tego, co póżniej tworzył ten zespół (rock stadionowy)

Renaissance "A Song For All Seasons" (1978)- Tu elementy rocka progresywnego i folk rocka, zespół nadal w dobrej formie

Pozdrawiam!
  Temat: National Geographic
Perkun

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4470

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Mar 06, 2006 7:53 pm   Temat: National Geographic
Czołem!

W marcowym numerze National Geographic Polska m.in. artykuły o:

"Rewolucja w opałach"


"Gdy Wiktor Juszczenko wstaje o świcie, by rozpocząć kolejny dzień urzędowania, wpatruje się w lustro. - Prezydent nie poznaje siebie - wyznaje jeden z jego doradców.
- Nie może dopasować odbitej w szkle twarzy do swego wnętrza. Lecz dla milionów rodaków twarz Juszczenki - napuchła, dziobata i przebarwiona - jest idealnym symbolem cierpiącej od wieków ojczyzny, pokrytej bliznami z przeszłości.

Przez długie lata Juszczenko czekał na swój czas. W erze rządów poprzedniego prezydenta, Leonida Kuczmy, kraj większy od Francji, zamieszkany przez 46-milionowy naród, przekształcił się w zlepek włości prowincjonalnych klanów. Ukrainą rządziła prowadząca rabunkową gospodarkę oligarchia "baronów", a aparat państwowy był zdominowany przez kryminalny reżim. Dla tych Ukraińców, którzy marzą o wyjściu z cienia Rosji i dołączeniu do Zachodu, Juszczenko był ostatnią wielką nadzieją.

I wtedy, jakby na zawołanie, Juszczenko otarł się o śmierć. W czasie kampanii wyborczej w 2004 roku kandydat na prezydenta ciężko zachoro-wał. Austriaccy lekarze odkryli przyczynę niemal śmiertelnej zapaści - zatrucie dioksynami. Juszczenko przeżył, lecz ze zdeformowaną twarzą, której widok rodził wściekłość skierowaną przeciw reżimowi, jak uważano - zleceniodawcy zamachu. Zamiast pozbycia się Juszczenki jego przeciwnicy nieświadomie pomogli rewolucji"


"Żaglowce poszły w drzazgi"


"W spokojną sobotę marca 1862 roku najdziwniejszy statek, jaki ktokolwiek kiedykolwiek widział, przepychał się przez wodne rozstaje na północ od Norfolku w stanie Wirginia znane jako zatoka Hampton Roads.
Od żelaznego tarana na dziobie po dudniącą śrubę u rufy ten lewiatan mierzył 83 metry, nie miał masztów ani żagli, powszechnych na okrętach tamtego czasu, a jedynie wielki komin, parę chorągiewek i gwiaździsty sztandar Konfederacji Południa. Wyglądał, według słów marynarza Unii, "jak dach ogromniastej stodoły". Napędzany parą posuwał się na zachód, ku miejscu, gdzie do zatoki wpływają wody rzeki James. Blokujące ujście dwa potężne żaglowce Unii miały już pokłady wyludnione przed akcją. Drewniane okręty wojenne o wysokich masztach, chmurze żagli i burtach najeżonych działami, takie właśnie jak U.S.S.Congress i U.S.S. Cumberland, królowały na morzach przez stulecia. Porucznik Joseph Smith, młody dowódca pierwszego z nich, pewnym tonem pokrzepiał swoich ludzi przed zbliżającą się walką: Chłopcy, widzicie przed sobą wielkiego, południowego stracha na wróble. Mamy na jego widok postradać rozum z przerażenia? Do dział, a zapewniam was, że po jednej porządnej salwie burtowej okręt będzie nasz! Wielki, południowy strach na wróble, znany również jako C.S.S. Virginia, parł naprzód, wspominał jeden z marynarzy, jak okropne widziadło senne"


"Królestwo Celtów"


"Większość z nas nie wie, że Celtowie dominowali kiedyś na wielkich połaciach Europy - od Morza Czarnego po Atlantyk, i to przez długi czas.
Wczesnej postaci języka walijskiego używano w Brytanii na 1500 lat przed tym, nim zapuścił tu korzenie staroangielski. Języki celtyckie, których do dziś używa się w Europie, sięgają późnej epoki brązu (1200-800 p.n.e.) oraz cywilizacji tworzonej przez plemiona arystokratycznych wojowników.

Ale poczynając od II wieku p.n.e. rzymskie legiony gromiły celtyckie armie w całej Europie. Tylko mieszkańcy północy Wielkiej Brytanii oraz Irlandii pozostali niepokonani. W V wieku ziemie Celtów najechali Anglosasi, po nich wybrzeża zaatakowali wikingowie w swoich długich łodziach, Normanowie nacierali z Francji i wreszcie kolonizowały ich armie korony angielskiej i francuskiej. Po tych wojnach obronnych pozostało wielu celtyckich bohaterów i męczenników, takich jak legendarny król Artur, arcykról Irlandii Brian Boru i szkocki bojownik William Wallace, znany jako Waleczne Serce.

Pod koniec średniowiecza celtycka kultura była skazana na wymarcie, jej resztki zepchnięto na zachodnie krańce Europy. - Nikt inny nie chciał żyć tam, gdzie żyli Celtowie - powiedział pewien Bretończyk. - To były miejsca biedne i odległe, i nikt nie mówił ich językami"

Pozdrawiam!
  Temat: Jaka to gra?
Perkun

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109537

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Mar 06, 2006 10:47 am   Temat: Jaka to gra?
Czołem!

Dlatego wszelkie opisy gier daję zawsze w cudzysłów;)

Zagadka wciąż aktualna:)

Pozdrawiam!

[ Dodano: Pią Mar 10, 2006 6:14 pm ]
Czołem!

Chodzi oczywiście o grę Strategic Command. Domyślam się, iż Inqistor wiedział, o jaką grę idzie, zatem twoja kolej Inqistorze za zagadką gamblertyczną:)

Pozdrawiam!
  Temat: Jaka to gra?
Perkun

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109537

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Lut 28, 2006 3:18 pm   Temat: Jaka to gra?
Czołem!

Jako, że Backside chwilowo śpi, przejmuję na razie inicjatywę:)

"Jest to strategia rozgrywana systemem turowym. Jej tematem jest europejski teatr działań zbrojnych II Wojny Światowej w ujęciu globalnym. Gracz staje się najwyższym dowódcą sił Aliantów bądź państw Osi i tym samym swoimi posunięciami może zadecydować o losach tego konfliktu. Decyduje dosłownie o wszystkim, zarówno o ruchach wojsk, jak i posunięciach politycznych, technologicznych, gospodarczych, itp.Autorzy przygotowali sześć kampanii, które możemy przejść każdą ze stron. Wszystkie zaczynają się w przełomowym momencie wojny, a kończą w momencie całkowitej kęski bądź zwycięstwa, nawet po roku 1945. Pierwsza rozpoczyna się w 1939 roku w przededniu inwazji na Polskę, druga w roku 1940 w chwili gdy Niemcy zaatakowały Francję, Belgię, Holandię i państwa sąsiadujące, początkiem trzeciej jest słynna Operacja Barbarossa (1941 rok – atak na Rosję), czwartą rozpoczynamy na Wschodzie w 1942 roku, gdzie armia niemiecka próbuje zdobyć Stalingrad, zaś w piątej nasza rozgrywka rozpoczyna się bitwą pod Kurskiem w 1943 roku. Ostatnia, szósta kampania ma swój początek w 1944 roku, w chwili rozpoczęcia Inwazji w Normandii. Każda tura odpowiada, w zależności od pory roku, jednemu tygodniowi, bądź jednemu miesiącowi czasu rzeczywistego. Podczas rozgrywki spotkamy się ze wszystkimi rodzajami wojsk jakie brały udział w IIWŚ, w tym partyzantką rosyjską i jugosłowiańską oraz oddziałami wolnej Francji. W grze zawarto opcję „fog of war”, uwzględniono też takie istotne rzeczy jak: transport morski, operacje (ataki) wodno-lądowe, bombardowania strategiczne, wydajność przemysłu danego kraju, postęp w badaniach naukowych, różne pakty i sojusze międzynarodowe oraz wiele innych"

Gra, o ile się nie mylę, dotąd nie wydana w Polsce. Były już jej dwie części.
Cóż to zatem za gra?
  Temat: settlers 5
Perkun

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7060

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sob Lut 25, 2006 6:54 pm   Temat: Re: settlers 5
Czołem!

imeil napisał/a:
korde tak bardzo chce miec te gre ale niemam z kad szkoda ze nikt niema strony o tej grze bardzo ja bym chetnie ja przeczytal



Oto namiary na stronę turniejową V części. Myślę, że wystarczy na zapoznanie się z grą.

http://settlers.cdprojekt.com/

A tu z kolei namiary na poradnik do gry, który jest na stronie Sztabu. Zapoznasz się z nim i już będziesz wiedział mniej więcej, o czym gra prawi. Ikonkę kierunkową do poradnika odnajdziesz na stronie głównej Sztabu w ramce Godne Uwagi. Zatem do boju szlachetny imeilu!

http://www.sztab.com/index.php

Pozdrawiam!
  Temat: Pomyśl inaczej......Nie poprawne politycznie texty:)
Perkun

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 15866

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Lut 24, 2006 11:13 am   Temat: Pomyśl inaczej......Nie poprawne politycznie texty:)
Czołem!

Kizik napisał/a:
3) Związkom ofcjalnymn homosexualistów mówie NIE adopcji dziecie jeszcze bardziej


Ja w sprawie idei adopcji dziecięcej? Dlaczego jesteś jej przeciwny? Uważam, że jest to wspaniała idea, niż przechowalnie w wielu Domach Dziecka. Istnieje wiele małżeństw, które z różnych przyczyn nie mogą posiadać dzieci, więc dlaczego nie mogą zająć się wychowaniem i kochaniem tych, które oczekują pomocy, troski, ciepła, niekiedy nigdy wcześniej go nie zaznając? Uważam, że ratowanie młodych istnień jest jak najbardziej chrześcijańskie...

Pozdrawiam!
  Temat: Age Of Empires III
Perkun

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8915

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lut 24, 2006 10:51 am   Temat: Age Of Empires III
Witam!

Też wystąpił u mnie podobny problem z wczytaniem zapisanej gry z potyczki ( jak grałem w kampanie, to nie było takiego problemu). To znaczy gra się ładowała, ale na widoku pokazał się komunikat, że gra wstrzymana i za nic nie mogłem ruszyć. W trakcie gry, jak się robi zapis, a następnie powraca się do gry, to wystarczy kliknąć na dowolnym miejscu w mapie i gra rusza. Albo po pauzie-podobnie się postępuje. Nie wiem, gdzie tkwi przyczyna w opcji potyczki, choć przyznaję, że zdarzyło mi się to tylko raz.

Pozdrawiam!
  Temat: Pomyśl inaczej......Nie poprawne politycznie texty:)
Perkun

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 15866

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lut 22, 2006 4:03 pm   Temat: Pomyśl inaczej......Nie poprawne politycznie texty:)
Klemens napisał/a:


Ech, Perkunie, usilnie nie chcesz zrozumieć, czym jest owo społeczeństwo. Ono kształtuje się niezależnie( a więc także nie na zasadzie anty-) od władz, polityków, tu właśnie nie ma iść przykład od góry, lecz od dołu..


A ja bym poszedł jeszcze dalej. Przykłady winny iść z obydwu stron. Zarówno z dołu, jak i z góry. Z tymi przykładami z góry chodziło mi o to, że politycy mają szerokie możliwości kreowania pozytywnych wzorców poprzez dostęp do mediów-telewizji, radia, prasy. Mogą naprawdę wykorzystać te potężne media w wielu pozytywnych aspektach

Klemens napisał/a:

Problem naszej demokracji polega między innymi na tym, że naród nie chce zrozumieć, iż wymaganie od polityków jakichś szczególnych predyspozycji etycznych jest co najmniej nie na miejscu, jeśli samemu się prezentuje mizerny poziom moralny


Ale też na pewno istnieje mała część społeczeństwa, która prezentuje swoją osobą jako taki poziom moralny. Zatem takie osoby mają prawo wymagać tego samego od polityków, choćby od tych, których wynieśli do władzy. A może politycy schodzą na niemoralną drogę, gdy poczują w końcu władzę...?Jestem ciekaw, czy robią sobie cokolwiek z negatywnej krytyki swojego postępowania, czynionej przez pewne środowiska. Czy mają wtedy w rękawie stosowne riposty...?
Klemens napisał/a:

Prawda stara jak świat - jaki naród, tacy jego reprezentanci. Jak można wymagać od polityków, by nie kradli milionów, z którymi mają do czynienia, gdy zwykli szaracy podkradają tysiące? Jak można się obruszać na ich hipokryzję, gdy samemu jest się dwulicowym?


To prawda, ale nie można tych aspektów generalizować. Na pewno istnieje część polityków, którzy cenią sobie uczciwość i prawdę oraz społeczeństwa, które wyznaje jakieś normy i przynajmniej stara się ich przestrzegać. I prawdą jest, że kradzieże milionów porażą każdego, bo sama ich skala przeraża, a tych, co podbierają mydła, długopisy czy jogurty nikt nie zauważa. Zatem pełna zgoda z tym, że kradzież jest zawsze kradzieżą, niezależnie od jej skali. Ale co z tymi, którzy nie kradną? Oni wszak mają prawo się obruszać i protestować. Tylko niestety nie mają pewnie takiej siły i wpływów. I z dwulicowością też się zgodzę. Często zauważa się niecne czyny innych, a swoje brudy się pomija. Ale nadal wychodzę z założenia, że jeżeli nie będą szły stosowne przykłady z góry, to doły zawsze będą dążyć do miernoty, gdyż tak jest najłatwiej. Na górze muszą być silne autorytety, aby tez dołu mogły bardziej wypłynąć, aby w razie czego mieć punkt odniesienia, nie tylko do własnych czynów i dzieł, ale również do czynów tych, którzy stoją na narodu czele.

Pozdrawiam!
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Perkun

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68798

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Lut 22, 2006 3:37 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Czołem!

U mnie jest wszystko w porządku. Strona ładuje się bez problemu po wpisaniu w wyszukiwarkę. Dostaję również powiadomienia z forum.

Pozdrawiam!
 
Strona 3 z 15
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 16