gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Piekna Rosjanka

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 74712

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Sty 19, 2006 9:30 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Panie Menajev,miałęm nie odpowiadać na pana kontr cytaty do tego co napisalem, ale skusze się :) już po nicku widać że jesteś przedstawicielem filozofi, że nasz wielki sąsiad niedźwiedź jest niepokonany i najlepszy, wyposażony jeżeli w nie naj broń to już napewno najlepiej wyszkolony. Co do szkolenia Rosyjskiego dokładnie nie wiem jak tam ich szkolą rosyjscy zapici wódką oficerowie, ale moge się domyślać chociażby po sukcesach I wojny czeczeńskiej i stratach jakie ponoszą wojska rosyjskie w czeczenni dzinnie, prosze soebie poszukać na ten temat informacji, zmierzam do tego że ta cała masa wojskowego rosyjskiego mieśa jak zapewne myśla o swoich poborowych świetli rosyjscy generałowie i planiści jest wyszkolenia marnego a nawet jak sa dobrze to i tak straty idą w tyśiące(najmniej)....... co do tych Leopardów to chodzi mi drogi Menajevie o najlepsze wersje Leoparda II ostatnie, wiesz taki czołg niejest tani i TYCH (długa lufa dodatkowy pancerz nowa elektronika modernizacja silnika/nowy silnik) zapewne duzo nie maja bo nie muszą mieć, bo już sam Leo jest wystarczajaco dobry. A wróce jeszcze do tego szkolenia he pewnie jesteś z tych co sądza ze Rosyjski to twardziel a amerykaniec słaba pipka i nie dałby rady w szkoleniu rosyjskim. Chciałbym cie zapewnić ze tak nie dałby gdyby to szkolenie prowadzili ruscy, zapewno nawet by na niego srali żeby tylko nie dął rady złamać amierikańca, pewnie rusek pod nadzorem amerykańskich kolegów miałby podobną sytuacje :)
a jeżeli mowisz o dowodzeniu to może wymiesz nam tu wszystkim tych wielkich generałów rosyjskich :) oprócz żukowa :D prawda jest taka ze wieksząć krajów europejskich takich wielkich miała bądz ma , zaden dowód.
o co do tego ducha niemieckiego tak to tylko nazwałem, ale sie zastanów może co demokracja to nie totalitaryzm, i słyszałes o kobietach w koszarach razem z męrzczyznami? no ja wiem ze kochankowie walczą dzielnie ale moze nie chce sie im co ? i poczytaj jeszcze w pszerwie midzy historią a bilogią o Tebańczykach to może jakoś to zrozumiesz, dasz rade dzielny piewno rosyjskeij wojskowości z klapkami w kształcie gwiazdy radzieckiej na oczach :shock:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16