gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: strategia RTS, świetna na LAN'a
Pitek

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 11761

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Lis 14, 2008 10:28 am   Temat: strategia RTS, świetna na LAN'a
Dzięki. Co do WC3 chodzi właśnie o to, że nie będą mieli żadnych szans. Gdzieś przed oczami przemknęło mi American Conquest, ale nie wiedziałem czy warto w ogóle się tego tykać. Nie przecze Kozacy też są niczego sobie. Chyba zostanie StarCraft.
  Temat: strategia RTS, świetna na LAN'a
Pitek

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 11761

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lis 13, 2008 11:10 pm   Temat: strategia RTS, świetna na LAN'a
Jako, że przez jakiś czas byłem wyłączony z wiadomości na temat strategii, prosiłbym o poradę jaką waszym zdaniem najlepiej strategie wybrać na wieczór z przyjaciółmi, by pograć na multiplayerze. Istotne jest zastosowanie taktyki oraz realistyka, małe limity jednostek niemile widziane. Proszę o opinie.
  Temat: Katolicyzm
Pitek

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 27550

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lis 13, 2008 11:06 pm   Temat: Katolicyzm
Pozwolę sobie na wtrącenie się. To czego jesteśmy obecnie świadkami w Polsce, jest katolicyzmem trochę w innym wydaniu niż w innych krajach. Z mojego stanu wiedzy, mogę powiedzieć, że katolicyzm, aktualnie błądzi, ponieważ są uznawane, czy wyznawane rzeczy nie zgodne z Biblią. Główny problem w tej religii stanowi tradycja oparta na ludzkich rozwiązaniach. Odnosę się jeszcze, do faktu, przejrzałem troszkę temat. Ktoś wspomniał o nieomylności papieżą. Rozwinę to o tyle, ze do ubiegłego sobory, kościół katolicki spełniał główną chatrakterystykę sekty, był bowiem: jedyną drogą i prawdą oraz był jeden i nieomylny przywodca. To główne resztę można odnależć na witrynie, gdzie znajduję się charakterystyka sekty http://www.lublin.dominik...akterystyka.htm zgodnie z wiedzą można dopasować kolejne punkty. W stanowczej większości katolików jest tak, że rzeczywiście nie wiedzą w co wierzą.
  Temat: Książki Fantasy
Pitek

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 21500

PostForum: Książki   Wysłany: Czw Lis 13, 2008 10:56 pm   Temat: Książki Fantasy
Jak już jestem to także się podziele. Najlepszym autorem fantasy jakiego czytałem do tej pory, to nieżyjący już Robert Jordan, twórca wspanialej sagi "Koło Czasu" - składającej się z 12 tomów [ 12 jest własnie pisany] oraz 3 prequeli [ 1 zostal wydany ] oraz przewodnika po sadze. Autor operuje świetnym stylem, aczkolwiek dla początkujacych osób, które chcą spróbowac fantasy może być to trochę ciezką lekturą. Cała saga jest napisana wspaniale. Jest ok. 12 postaci pierwszo planowych oraz ok. 200 drugoplanowych, historia jest dobrze przemyślania, fabuła wraz z akcją rozwijają się dynamicznie wraz z biegiem czasu. Świat jest bogaty w wiele detali. Historie nie są jednotorowe, lecz wielu głównych bohaterów często jest podzielonych na grupy i każdego z nich dotyczą różne wydarzenia mające miejsce w tym samym czasie. Wspaniała saga godna polecenia.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16