gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Universe at War
PrisonB

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4669

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Cze 10, 2008 1:41 pm   Temat: Universe at War
No a ja musze sobie jeszcze miesiąc poczekać na polską wersję, ale ciesze się że przynajmniej same pozytywne opinie o grze są :) Też uważam że gierka zasługuje na wysokie noty, sporo jej się przyglądałem ... ale teraz pozostaje mi już tylko czekać na przesyłkę ^^
  Temat: Supreme Commander
PrisonB

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4489

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Cze 12, 2007 8:08 pm   Temat: Supreme Commander
No więc jak to u was wygląda, grał ktoś jeszcze ? :P Ja chwilo mam odłożonego Supreme'a pod ręką metr od komputera, ale zapewne jeszcze do niego wrócę, a jak to u was wygląda ?
  Temat: Supreme Commander
PrisonB

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4489

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 12:09 pm   Temat: Supreme Commander
Czy ktoś widział, czy ktoś słyszał ??

I znów pojawiam się na forum, tyle że tym razem z pytaniem czy ktoś gra albo grał albo wie coś na temat Supreme Commander, czytałem trochę w serwisach, aczkolwiek wolałbym to usłyszeć bezpośrednio od kogoś kto gra i wie z czym to się jje.

Podobno ma spore wymagania, no i trzeba się sporo namęczyć przy samej grze, by rozwinąć "swoją stronę konfliktu". Aczkolwiek ciągnie mnie do wszystkich nietypowych i nowatorskich gierek, a supreme właśnie chyba ma takie objawy :wink: czekam na jakieś wypowiedzi, bo pieniążki na gierkę są odłożone, pozostaje jedynie dylemat czy ową gierkę kupić.
  Temat: Gry Przygodowe - Broken Sword
PrisonB

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4693

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Lut 19, 2007 6:48 pm   Temat: Gry Przygodowe - Broken Sword
Zanim poświęciłem swój czas Guildowi, przechodziłem po nocach Broken Sword i chociaż średnio lubie gry przygodowe (kliknij, idź, weź, wróć, kliknij, zrób sobie kawe, zaśnij), to akurat ta gierka w jakiś sposób mnie urzekła. Niektóre głosy w lokalizacji (Cdprojekt), odrazu wydały mi się znajome i pojawił się ten uśmiech motywujący do dalszego błądzenia po zakamarkach gry. Grał ktoś może ? Przeszedł ktoś ? Zachęcam do wypowiedzi, opisu flustracji i ew uwag które pewnie i w mojej głowie się pojawiły :]

Pozdrawiam, PrisonB
  Temat: Guild 2 - temat ogólny
PrisonB

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4261

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lut 19, 2007 6:33 pm   Temat: Guild 2 - temat ogólny
Greets;

Kupilem ostatnio, jeszcze w ciepłym premierowym pudełku Guild 2, w tej chwili można powiedzieć sporo już w niej przeszedłem (nauczyciel z tłumem swoich fanek :grin: ), no ale ogólnie gra spisuje się znakomicie. Oprócz małej wpadki (pewnie znowy producent jak już zdązyłem przeczytać na innych stronach) z optymalizacją grafiką, wszystko jest śliczne piękne i cudowne :razz: Jestem ciekaw jak inni forumowicze odbierają i oceniają gierke ... czekam na jakieś komenatarze, pozytywne oczywiście :grin: (z krytykującymi idziemy na stos :P bo gra nie warta krytyki ;] )

Ps. Nie wiedziałem do końca gdzie umieścić tutaj, ale najbardziej pasuje mi ona do strategii
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16