gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Reven

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 20914

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Sie 31, 2007 4:53 pm   Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Wielkie dzięki :grin:
  Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Reven

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 20914

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sie 26, 2007 2:56 pm   Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Witam wszystkich. Jak widać w temacie mam pewien problem z grą Warzone 2100. Konkretnie chodzi mi o to, że nie mogę przejść jednej z misji. Nie wiem konkretnie która to, ale będzie ok dziesiątej. To misja kiedy mamy zdobyć artefakt (Jest tam ciężkie działo)na lądowisku New Paradime. Warunkiem misji jest to, że żaden z wrogów nie może opuścić tego obszaru, bo inaczej misja jest uznana za porażkę. Na jej wykonanie jest tylko 30 min (wniosek z tego, że jest prosta ?). A więc sprawa z jej wykonaniem wygląda u mnie tak. Ładuje jednostki z głównej bazy i ląduje w tym obszarze transporterem. Poruszam się przed siebie i pokonuje malutkie bazy jakie są tam obecne. Nie ma z tym żadnego problemu (W sumie są ich trzy). Kiedy to zrobię jadę w końcu na lądowisko New Paradime. I tu zaczynają się schody... Kiedy zbliżę się do lądowiska nadlatuje transportowiec New Paradime, ląduje on na chwilkę na lądowisku, po czym startuje z tamtąd i ucieka. Misja kończy się porażką. Nie mogę go w żaden sposób zatrzymać. Stawiałem na jego drodze ogromne ilości karabinów maszynowych, ale taka broń nie wyrządza mu żadnych szkód. Po prostu leci dalej. A żadne innej broni przeciwlotniczej nie mam. Próbowałem go rozwalić bronią naziemną kiedy ląduje na chwilę, ale bezskutecznie. Wykorzystałem moździerze do oczyszczenia lądowiska z jednostek New Paradime i ich umocnień. Lądowisko jest czyste. Są tylko dwa podwójne karabiny maszynowe na wieżach i radar. Ale nie mogę ich zniszyć. Moździerze tak daleko nie sięgają, a nie mogę się zbliżyć, bo jak tylko podejdę za blisko to ten transportowiec przylatuje... Zastanawiałem się, czy jakbym rozwalił ten radar, to czy byłby z nim spokój. W sumie w to wątpię, ale jeśli tak to jak ? Próbowałem różnych sztuczek. Wysyłałem cyborgi. Nic to wszystko nie daje. Jak przekroczę tą niewidzialną linie przylatuje sobie niezniszczalny statek i po chwili ucieka. I koniec. Zwracam się z prośbą do weteranów, którzy pamiętają jeszcze czasy Warzone. To dla mnie naprawdę irytujące, bo męczę się z tym już kilka dni. Za wszelką pomoc dziękuję. Pozdrawiam.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16