gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 47
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Codename: Panzers - Faza Pierwsza
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 31051

PostForum: Codename: Panzers   Wysłany: Sob Wrz 07, 2013 5:52 pm   Temat: Codename: Panzers - Faza Pierwsza
Jak pisałem tego posta to sie jakby pomyliłem gra fajna ale rozwala Mnie wytrzymałość czołgów zasięg artylerii i Ai jednostek to co wspomniał kolega powyżej ale Kampoania ma nawet jakiś klimat.
  Temat: Brak kolorów mapy w EU3
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6829

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sie 11, 2013 8:29 pm   Temat: Brak kolorów mapy w EU3
Pawel724488 powiedz jeszcze może jaki model procesora plus jaki model tej grafiki zintegrowanej bo jak rozumiem to chodzi Ci o tą która jest wbuduwana w procku tak? Intel HD Graphics....
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 74952

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 3:11 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Wiecie zanim napiszecie coś o jakichś przelicznikach i tym podobnych to może popatrzcie na datę wypuszczenia czołgu do armii lub pierwszych jego projektów. Te numery w nazwach rosyjskich maszyn to nic innego jak końcówka daty wpuszczenia go do armii lub pierwszego projektu :roll:
  Temat: Bitwa na Łuku Kurskim
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7324

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Mar 29, 2013 9:03 pm   Temat: Bitwa na Łuku Kurskim
Dzięki za odp no a z tym karabinem maszynowym to on był w środku a z tymi usterkami technicznymi ja nic nie mówię bo nic nie znam
  Temat: Bitwa na Łuku Kurskim
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7324

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Mar 29, 2013 1:12 pm   Temat: Bitwa na Łuku Kurskim
Sorry że rzadko odpisuje mały kłopot z kompem moja opinia w niszczeniu czołgów świetne jedynie w defensywie a więc do operacji zitadelle niezdatne a dodatkowo dla nich kłopotem jest piechota bo nie mają karabinów maszynowych czołgi i tak piechota niszczyła nawet te z karabinami maszynowymi ale te to ich w ogóle nie mają a więc łatwy cel dla piechoty to jest moja opinia
  Temat: Poszukiwana Gra Strategiczna - Pilne !
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5494

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lut 22, 2013 9:28 pm   Temat: Poszukiwana Gra Strategiczna - Pilne !
Wiesz a poczytałbyś poniższe podpowiedzi czy coś nie pasuje wiesz
  Temat: Bitwa na Łuku Kurskim
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7324

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Lut 22, 2013 9:23 pm   Temat: Bitwa na Łuku Kurskim
Dzięki ża szybką odpowiedź ale nie napisałeś własnej opini bo według mnie w odp na pytanie co myślisz trzeba zawrzeć własną opinię
  Temat: II Wojna Światowa z podręcznika - prawda czy fałsz?
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6685

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Lut 17, 2013 10:02 pm   Temat: II Wojna Światowa z podręcznika - prawda czy fałsz?
Advencer13 a co do tego że stalin nie chciał ubrudzić sobie rąk mi się wydaje i ja tak słyszałęm że to był poprostu odwet za 1920....
  Temat: Bitwa na Łuku Kurskim
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7324

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Lut 17, 2013 9:54 pm   Temat: Bitwa na Łuku Kurskim
Matis a co sądzisz na temat Ferdinandów zawsze dane techniczne mówią ,że mogły by walczyć z tygrysami czyż nie
  Temat: Sojusz Polski i 3. Rzeszy
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6448

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Lut 17, 2013 9:48 pm   Temat: Sojusz Polski i 3. Rzeszy
Ja chciałbym tylko wiedzieć kto jest taki mądry i dał głos na ostatnią odp przecież taki sojusz czy by istniał czy też nie i tak nie miałby ŻADNYCH SZANS PRZETRWANIA bo Hitler zrobił by nas tak samo albo i jeszcze gorzej jak ZSRR. Czemu twierdzę ,że jeszcze gorzej tak dlatego, iż zrobił w konia dwa a nawet trzy razy silniejszy od siebie i od nas Związek Radziecki!!
  Temat: RTSy - Polska, polskie jednostki
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6103

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Maj 08, 2012 8:07 pm   Temat: RTSy - Polska, polskie jednostki
Theatre of war 1 tam masz kampanie z II wś. w tym polską. :mrgreen:
  Temat: Gra wojenna/startegiczna dla początkującego emeryta
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7381

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Mar 26, 2012 5:12 pm   Temat: Gra wojenna/startegiczna dla początkującego emeryta
Ja to polecam Blitzkrieg 1 Antologia i Desert Rats vs Afrika Korps

[ Dodano: Pią Lut 22, 2013 9:37 pm ]
Trochę nie na tym dziale ale chyba dobre będzie Panzer Corps: Wehrmacht dobre nie skomplikowane po prostu wykończ wroga a i nie wiem co z wersją polską
  Temat: W samo południe - Radar
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6718

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Mar 26, 2012 4:31 pm   Temat: W samo południe - Radar
Madlock ma zupełną rację
  Temat: Blitzkrieg
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 11349

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Mar 23, 2012 9:38 am   Temat: Blitzkrieg
miki242 na laptopach często coś nie chodzi więc nic dziwnego bo laptopy nie są do tego. Alina ja tezv mam wszystkie dodatki do bk i może kup se Antologie za 5zeta ja kupiłóem i jest ok . Są tam dodatki Horyzont w ofgniuy i Pomruk zagłady 1 kampania ameryka; 2 kampania niemcy jest tam Panzer Division. Co do tego ostatniego to jest ukryte w Horyzont w ogniu w dodatkowych misjach gdyz nioe jest to jedna cała kampania :mrgreen:
  Temat: W samo południe - Radar
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6718

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Mar 21, 2012 8:27 pm   Temat: W samo południe - Radar
emil ale było napisane ze radar ma obronę przeciw lotniczą
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16