gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 108
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gothic 2
SanchoPL

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 29084

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 10:44 pm   Temat: Gothic 2
Teraz nazywa się to "pokemoniastym pismem" ;]
  Temat: Szukam gry
SanchoPL

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4393

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lut 22, 2010 4:32 pm   Temat: Szukam gry
A może Age of Empires?
  Temat: Wiedźmin
SanchoPL

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5443

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Sty 22, 2010 2:23 pm   Temat: Wiedźmin
Musisz ciągle uciekac aż dojdziesz do końca jaskini, jeśli ciągle giniesz po drodze polecam eliksir puszczyk i znak Quen, ew. styl grupowy na jak największą liczbę kikimor(mnie nigdy nie sprawiały problemu). Na końcu jaskini jest wielka grota z wieloma belkami. Podbiegnij w przejście(obok skrzyni) i rzuc znak aard na belki wtedy wszystko się zawali i wszystkie potwory zginą
  Temat: Gra wojenna/startegiczna dla początkującego emeryta
SanchoPL

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7375

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Gru 14, 2009 4:24 pm   Temat: Gra wojenna/startegiczna dla początkującego emeryta
Cieszę się, że mogłem pomóc :wink: Ja też spędziłem mnóstwo czasu przy tej grze więc jak będzie problem mogę pomóc
  Temat: Gra wojenna/startegiczna dla początkującego emeryta
SanchoPL

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7375

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Gru 03, 2009 4:28 pm   Temat: Gra wojenna/startegiczna dla początkującego emeryta
A może tato spróbował by sił w któreś z części Hearts of Iron? Polecam 2 częśc
  Temat: Uzbrojenie dla WP
SanchoPL

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34381

PostForum: Militaria   Wysłany: Pią Lis 27, 2009 6:58 pm   Temat: Uzbrojenie dla WP
Cóż, mogę się pochwalic że miałem stycznośc z P90 i mam bardzo dobre wrażenia. A w CSa praktycznie wcale nie gram :wink:
  Temat: Masz problem z jakimś Gothiciem?
SanchoPL

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5572

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Paź 21, 2009 3:49 pm   Temat: Masz problem z jakimś Gothiciem?
Na to jest bardzo prsosta rada- postaraj się go ominąc, a jak sie nie da to jeszcze lepiej- musisz troche poexpic i pozdobywac forsy na lepszy pancerz.
  Temat: Stalker clear sky
SanchoPL

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5641

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Paź 17, 2009 10:58 am   Temat: Stalker clear sky
Nie wiem czy zakładam ten temat w dobrym miejscu- ale mam problem. W magazynach wojskowych w momencie, gdy pociągam za dźwignię na antenie, a potem schodzę na dół gra się po prostu sama wyłącza. Próbowałem już z patchami ale nie pomogło. A i mam oczywiście oryginalną wersję.
  Temat: Gothic 2
SanchoPL

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 15097

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Paź 06, 2009 6:23 pm   Temat: Gothic 2
Jeśli chodzi ci o jakiś wybór postaci na początku gry to nie ma- jest tylko jedna
  Temat: Jaka to broń
SanchoPL

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 54172

PostForum: Militaria   Wysłany: Czw Lip 02, 2009 8:11 pm   Temat: Jaka to broń
Tak masz racje Tigo. A co do zdjęcia to wystarczy na nie kliknąc
  Temat: Jaka to broń
SanchoPL

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 54172

PostForum: Militaria   Wysłany: Czw Lip 02, 2009 2:58 pm   Temat: Jaka to broń
jako że jutro jade na wakacje może być trudno z odpowiedzią jeśli zgadniecie, ale sie postaram
  Temat: Jaka to broń
SanchoPL

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 54172

PostForum: Militaria   Wysłany: Czw Lip 02, 2009 11:38 am   Temat: Jaka to broń
5,56-mm karabinek wz.2005 Jantar-M
  Temat: H III Ostrze Armagedonu
SanchoPL

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6256

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pon Cze 29, 2009 4:41 pm   Temat: H III Ostrze Armagedonu
Czy ktoś może wie skąd można pobrać tą grę? Miałem ją kiedyś ale mi się gdzieś zapodziała, a ostatnio chciałem sobie w nią pograć. Od razu mówię, że to był orginał, był w pudełku razem z odrodzenie Erathii i Cień Śmierci.

[ Dodano: Wto Cze 30, 2009 1:19 pm ]
ok znalazłem forum na którym dali całą złotą edycję- http://www.cscenter.pl/he..._pogramy-2.html
dodaje bo może ktoś chciałby ściągnąć
  Temat: TIbiA OPEN SERVER CRY ANGEL
SanchoPL

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6127

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Cze 29, 2009 2:40 pm   Temat: TIbiA OPEN SERVER CRY ANGEL
Cóż ściągnąłem gre z ciekawosci ale mi wyskakuje Couldn't estabilish connection to SQL datebase? A tak wogóle to witamy na forum :)
  Temat: Jakie są wasze ulubione gry?
SanchoPL

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5188

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Cze 19, 2009 8:00 am   Temat: Jakie są wasze ulubione gry?
Może byś tak rozwinął swoją wypowiedź? Ja tam lubię wszystkie call of duty ze względu na zróżnicowane misje i całkiem fajne bronie. Podoba mi się też dynamiczna akcja i tryby multiplayer. Dla mnie call of duty to jedna z najlepszych gier.
 
Strona 1 z 8
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16