gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
Setkum

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8095

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 5:31 pm   Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
Ja mam osobiście dwie gry z Cenegi Stalingrad i Kryzys Kubański.Szczerze powiedziawszy najbardziej zawiodlem sie na Staligradzie, pisze na górze w prawym boku "W porównaniu z Blitzkrieg,Stalingrad na pewno wypada lepiej" ja jestem innego zdania naprawde.
Żałuje do dziś, że wydałem kase.Po
1.Grafika gorsza od Blitzkriego według mnie.
2.Komp mi wyświetla jak gram okienka "Ta gra wymaga pamięci Intel pentium 256 MB" jak sie nie myle, a ja mam takom pamięć z tyloma MB.
Może ktoś ma inne zdanie na temat gry Stalingrad , to jest moja opinia.Co do Kryzysu Kabańskiego to według mnie jest supcio ;)
  Temat: jaka jest fajna gierka?
Setkum

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7689

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 2:23 pm   Temat: jaka jest fajna gierka?
Ja polecam także Kryzys Kubański kupiłem tę pełną wersję za jakies 50 zł.
W opakowaniu jest taka książeczka jak sowieci sie pokłócili USA i takie tam pierdoły.
Akcja odgrywa sie tuż po drugiej wojnie światowej, do dyspozycji masz:helikoptery, samoloty,czołgi oczywiście i piechote z bazugom i karabinami.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16