gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: RTSy - Polska, polskie jednostki
Shadow EX

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6049

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Maj 06, 2012 10:19 pm   Temat: RTSy - Polska, polskie jednostki
Ja nie grywam w to od dłuższego czasu, lecz może gra - Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu.
  Temat: Anno 1701 - Klątwa Smoka - prośba o save.
Shadow EX

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5530

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 2:41 pm   Temat: Anno 1701 - Klątwa Smoka - prośba o save.
Witam forum.

Jeśli temat umieściłem w złym dziale to przepraszam, lecz wydał mi się on odpowiednim na ten temat (problem). Mam nadzieję, iż ktoś mi pomoże.

Prosiłbym bardzo o save'a ze 100% ukończoną grą Anno 1701 Klątwa Smoka (kampania) lub przynajmniej save kończący 10 lub rozpoczynający 11 misję. Nie mogę przejść tej przeklętej misji 10. Proszę o pilną pomoc.

Pozdrawiam.

PS. Ledwie się zarejestrowałem na forum, choć w serwisie sztabu jestem trochę długi czas to widać, że forum to bardzo się rozrosło. Trochę mi zaczyna jakby przypominać forum GameWalka. Też duży i rozbudowany. Pozdrawiam wszystkich.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16