gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 149
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: new SVV
Simon

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70169

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Sie 29, 2004 3:00 pm   Temat: new SVV
Mialem odpisac na post Perkuna, ale widze, ze duzo wiadomosci jest dodanych po tamtej, wiec zakmne wypowiedz (tak BTW ;) ) w kilku zdaniach. NIe rozumiem, czemu tak sie Perkun uparles przy wojskowych kolorach, tak naprawde to ostatnio baaardzo rzadko gadamy o wojskowosci. Zreszta, kolory MORO ;) beda zbyt smetne, lepsze sa np......
...Kull, zrobiles bardzo fajne kolory i ksztalty strony, moze wygladac ciekawie, choc jednak caly czas mi w tym czegos brakuje. Brakuje tej iskry, ktora zauwaza sie na profesjonalnych servisach. caly czas maly niedosyt, ale juz jest dobrze :) Jak tak dalej pojdzie, to do perfekcji dojdzie przed 30. (chodzi o Layouty, nie o wiek ;) )
ahia, i jeszcze jednego nie rozumiem: Jaka jest roznica miedzy Nowe Artykuly i Najnowsze Materialy?? Jesli w tym pierwszym beda tytuly troche starsze od tych NAJNOWSZYCH, to po co robic takie zamieszanie?? Juz lepiej tak jak jest na GOLu, wstawic "zobacz wiecej >>" link pod Najnowszymi i tam w kolumnach ustawic Recki, Zapy itp itd.
Ale, jeszcze raz powtorze, jest znacznie lepiej!! :D
  Temat: new SVV
Simon

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70169

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Sie 22, 2004 6:33 pm   Temat: new SVV
Ja daje 98% na moją obecności w którykolwiek dzień tygodnia - 1% zostawiam na nagłe sytuacje (nieplanowany, konieczny wyjazd itp) i najbardziej pasuje mi po 21. Ale jeśli większości wygodniej będzie spotkać się w innych godzinach, to poprosze brachola, by mi odstapil kompa (tu drugi 1% :) )
I oczywiście poczekamy, az GONZO będzie mogł nam zapewnić swoja obecność, by był pełen skład (bo o to przecież chodzi).
  Temat: new SVV
Simon

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70169

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Sie 22, 2004 5:02 pm   Temat: new SVV
Po kilku rozmowach z twórcami przeszłego layout`u stwierdziłem, iż po części nie ma zgodności. Zgodności co do tego, jak powinien wyglądać przyszły SVV. Jedni wciąż proponują rozwijane menu, a więc różnica będzie w rozmieszczeniu ramek i dostępności. To moim zdaniem za mało. Mi śni się inna strona, a każdy na pewno, choć podobną, kreuje w głowie odmienną od poprzedniej.
A jeśli już kreuje... to po co szukamy szablonów? Zdaję sobie sprawę z tego, iż czytając to możecie się popukać po głowie, bo przecież wiele rzeczy jest już ustalone, ale ja o niczym nie zostałem poinformowany. Uważam, iż powinniśmy zorganizować jakieś spotkanie dla tych 5 osób + MAO jak będzie (albo więcej) i omówić sprawe przyszłej strony SVV. Bo mi osobiści kolejne rozwijane, choć wiem że wygodne, menu się nie podoba.
Czekam na odpowiedzi...
  Temat: new SVV
Simon

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70169

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Sie 20, 2004 12:03 am   Temat: new SVV
Co do kasy na szablon, to tez moge zbierac. I mysle ze sztabowicze tez pozbieraja!! Ale pod jednym warunkiem!! Muszą to być ludzie ktorzy potem beda rozwijac nasz servis, ktorzy beda cos robic, a nie marudzic po kilku miesiacach, ze stracili pieniadze i chca nawet zwrotu. Sam gdybym dolozyl kasy, tobym na pewno nie odpuszczal sobie czasem (do tego sie przyznaje) jak teraz i nie pozwolilbym na jakis wiekszy czas przerwy.

A wy??
  Temat: new SVV
Simon

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70169

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Sie 19, 2004 4:42 pm   Temat: new SVV
Witam!!!
Ja osobiście lubie wortal DVA.PL za samą jego pomysłowość i dbałość graficzną oraz czytelność. Webmasterem (przez duze W) jest tam MISZ. Co to ma wspólnego z kupnem szablonu? No a to, iż MISZ ma własną stronę ze szablonami, ale to tak profesjonalnie zrobionymi, że czasem szczęka opada (przynajmniej mi :) ). NIe wiem czy są na tyle gotowe w wykorzystaniu na ile oczekujecie, ale warto zajrzeć i spawdzić to wykorzystanie. http://design.misz.com
Oczyiwście w przekładzie cena/jakość wychodzi sprawiedliwie moim zdaniem, więc drogo, ale ceny podzielone są na dwa typy: licencja (tańsze) i wyłączność (droższe)
Już za 99 zł można mieć licencje na dany produkt, no ale wówczas może ktoś również wykupić ten sam szablon. Wyłączność to wyłączność, my i tylko my.
Zajrzyjcie i oceńcie.
  Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Simon

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14120

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Sie 16, 2004 9:37 pm   Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
To już tak, żeby był komplet - ja też wróciłem!
GG to samo, mail ten sam (simon@sztab.neostrada.pl) a stary mrsimon@o2.pl juz dziala ale nie dla sztabowych spraw:)
  Temat: Każdy ma własną metryczke
Simon

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4894

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 6:00 pm   Temat: Każdy ma własną metryczke
Nawet gdybyśmy próbowali zrobić tandetną metryczkę, to nie wiem czy to by się nam udało, poniważ SVV ma bardzo zdolny skład. :) A tak bez przechwalania się ;) to mysle, ze to nic trudnego, ale wykonawca takowej metryczki musialby znac HTML. Czemu? Ponieważ jest ona robiona w kodzie strony a nie wstawiana jako jpg. Oczywiscie moglibysmy zrobić coś takiego (*.jpg), byłoby może bardziej efektowne, ale ostatnio mamy mało miejsca na serverze (o ile sie nie mylę) i te cenne ostatnie kilobajty byłyby niepotrzebnie zabierane.
Wykonawcą czegoś takiego mogę być np. ja, ale czekam także na wasze propozycje.
A o ile dobrze pamiętam całkiem fajną tabelkę do oceniania mieliśmy w naszej gazetce.
Sprawa naprawdę do przedyskutowania, więc czekam na odpowiedzi!
  Temat: W samo południe - RTSy
Simon

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5295

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 1:29 pm   Temat: W samo południe - RTSy
Moim zdaniem, to, co jest najważniejsze, zależy od samego RTS`a. Ostatnio ten termin stał się taki obszerny, iż nie sposób odpowiedzieć jednoznacznie. Wiadomo, że jeśli istnieje w grze możliwość wykorzystania tych trzech cech (strategia, taktyka, zarządzanie zasobami), to wszystkie trzy są bardzo ważne. Mało tego, w takiej strategii te trzy cechy stanowią szkielet rozgrywki. Oczywiście najważniejszą rzeczą, wybijającą się ponad wszystko, jest nasze myślenie podczas rozgrywki i to, czy potrafimy wykorzystywać wszystkie atuty programu :)
  Temat: Z ankietą problemy
Simon

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7010

PostForum: O forum   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 1:20 pm   Temat: Z ankietą problemy
Ty debilu, pytasz sie tutaj jak to saie robi a za chwile masz ankiete gotowa. Pyatsz a nie probujesz..sporbowales i nie musisz sie pyttac.
Co za debil jeden.:P:P:P
Nie odpowiadajacie:P juz umim:)
  Temat: Z ankietą problemy
Simon

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7010

PostForum: O forum   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 1:00 pm   Temat: Z ankietą problemy
Ostatnio chciałem dodać, a chyba nawet dodałem własny temat, ale nie potrafiłem stworzyć własnej ankiety. Klikałem na DODAJ OPCJĘ ale nie się nie działo. Jak stworzyć własną ankietę z kilkoma możliwościami odpowiedzi?
  Temat: Każdy ma własną metryczke
Simon

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4894

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 12:57 pm   Temat: Każdy ma własną metryczke
No właśnie, tak, jak każdy ma własną metryczkę chrztu, tak każdy serwis powinien mieć moim zdaniem własną metryczkę oceniania gier. Zaczęło się chyba od tego, jak MAO dodał swoje teksty z VIRUS`a, co było w stu procentach usprawiedliwione. Nie uwzględnienie takowej "tabelki z liczbami" byłoby kradzieżą praw autorskich. Ale jeżeli piszemy własne recenzje, to nie podoba mi się stosowanie metryczki identycznej jak w Virus`ie. Wtedy my kradniemy pomysł na podsumowanie.
Nie podoba mi się to, że nie potrafimy mieć czegoś własnego, sztabowego i oryginalnego. Moim zdaniem powinniśmy stworzyć własną tabelkę do podsumowań. Kto jest za "virusową" metryczką a kto z tym, by mieć coś "własnego, sztabowego i oryginalnego"?
  Temat: Filmy poszukiwane
Simon

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4801

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 12:48 pm   Temat: Filmy poszukiwane
Sorry... nie wiem czemu mnie zalogowalo ale mam automatyczne logowanie.
to odpowiedz powyzej jest moja - SIMON
  Temat: Filmy poszukiwane
Simon

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4801

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Sie 06, 2004 9:51 pm   Temat: Filmy poszukiwane
Drodzy sztabowicze i drodzy pozasztabowicze!:P
Poszukuje trzech wspanialych filmow na plytach (nie DVD!!! - chyba ze odtwarzac DVD dacie w prezencie ;) )
A sa to:
> "Dawno temu w ameryce" - moga byc obie czesci [Once upon a time in america]
>Imperium słońca [Empire of the sun]
>Forrest Gump [ Forrest gump :) ]

Prosze sie nie bac szczerych odpowiedzi - jakby co, to ja place za przesylke :P
Czekam....
  Temat: Chyba mam problemy
Simon

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4711

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Lip 29, 2004 11:03 pm   Temat: Chyba mam problemy
Normalnie "chyba mam problemy" z forum. vZaznaczylem zeby mnie automatycznie logowalo.
Raz jak wchodze to sa zaznaczone nowe posty..innym razem nie ma, a widze ze sa nowe.
TZN. Nie ma tych wyroznien przy tematach na glownej stronie.
Tez to macie?? Czy da sie naprawic??
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Simon

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68762

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Lip 29, 2004 3:21 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Pisze sie przez dwa "V" zeby bylo podobne do "W" - to jest tak rodzaj logo. A loga (odmienia sie przez przypadki ten wyraz??:) ) sa rozne :)
A gdzie ty widzisz "VVeteranów" napisanych przez "o"??
 
Strona 9 z 10
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16