gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 19
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Najwazniejsze wydarzenie 2004 roku
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 9727

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Lut 18, 2005 3:18 pm   Temat: Najwazniejsze wydarzenie 2004 roku
Moim zdaniem najważniejsszym wydarzeniem roku jest Fala Tsunami.Pochłonęła ona tysiące ofiar, a nawet miliony. (Moim zdaniem po 180 tys. przestano liczyć). Ale też Ważnym wydarzeniem był atak na podstawówkę w Biesłąnie zgineły tam ddzieci.DZIECI!!!!!!!!!!!!!!!.Nie popieram takiego czegoś :evil:
  Temat: Iran - nowa potega atomowa??
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 11052

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Lut 18, 2005 3:13 pm   Temat: Iran - nowa potega atomowa??
Iran potęgą atomową?? Raczej tak.Nic dodać nic ując piszcie na maila sowiak1@gazeta.pl. (dzisiaj krótko) 8)
  Temat: Lech Wałęsa
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7486

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Lut 17, 2005 8:09 pm   Temat: Lech Wałęsa
Jeśli chodzi o Wałęsę to trudno powiedzieć, przynajmniej mi.Może przedstawie to w punktach.

1.Walczył z komuną
2.Niektórzy mówią że wcześniej był agentem i przez nie wiem czy był pozytywną postacią


Ale chyba raczej był on pozytywną postacią. Przecież by wielki!!!Chwalmy go za to.(jeśli masz takie samo zdanie pisz sowiak1@gazeta.pl
  Temat: Bieslan
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7923

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Lut 15, 2005 1:04 pm   Temat: Bieslan
Tak zgadzam sie że czeczeni to sukinkody,a poza tym Specnaz nie nadaje sie do działań antyterrorystycznych.PUTIN DO DYMISJI.Jeśli podzielaż moje zdanie odpisz: sowiak1@gazeta.pl 8)
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16