gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jakie wrażenia ze Star Wars: Empire at War?
Vonlitwin

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5162

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 9:43 am   Temat: Jakie wrażenia ze Star Wars: Empire at War?
Oj a juz chciałem zamówić tą gre dobrze poczytac starsze wypowiedzi ,sam myślałem że to chicior że hej wiecie recka w Cd Action i wypowiedzi pracowników z Media :lol: .Teraz mam dylemat co zamówić :
1. Supreme Commander
2.Command & Conquer 3
Może jakaś porada ktoś grał
pozdrawiam
  Temat: ulubione gry :)
Vonlitwin

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 32337

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 1:38 pm   Temat: ulubione gry :)
Witam
Conqest of the New World wydana została w roku 1996 i na ten rok wygladała dobrze . Mi osobiście podobało się że można było walczyc po stronie indian,po przeczytaniu powieści "Ostatnia Walka Dakotów,Czerwonoskóry Generał" itd. byłem grą zauroczony ,ale prawdą jest ,że po dłuższym graniu coś było nie tak i gra po prostu się nudziła ,bitwy na planszy były fajne. Co do grafy to na rok 1996 nie było żle pamiętaj ,że w tych latach był ogromny wysyp gier RTS a tu prosze taki wyjatek grałem w ta gre do czasu wydania "Imperializm II" fakt tam nie było możliwości gry po stronie czerwonoskórych ale temat był podobny .


pozdrawiam
  Temat: ulubione gry :)
Vonlitwin

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 32337

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 5:00 pm   Temat: ulubione gry :)
Witam
1.Cywilizacja 2 syndrom jeszcze jedna tura i kończe rewelacja
2.Panzer General I pamiętam jak widzałem te gre pierwszy raz w sklepie komputerowym jak sobie pracownik pykał a ja stałem i gapiłem się zrobiła na mnie tak wielkie wrazenie ach te filmiki bitewne .
3.Harpoon gra w którą gram nadal a zwłaszcza przy lekturze "Czerwony Sztorm".
4.Steel Panthers 1 druga wojna i te mordercze flaki 88mm moja ulubiona broń.
5.Dungeon Keeper 1 moja pierwsza gra po polsku no i grało sie po złej stronie
6.Conqest of new the World walki indianami super można było się zemscic na białych kolonistach.
7.Gothic 1 mój pierwszy rpg z niecierpliwością czekam na cz.III
8.Red Alert pierwszy rts specjalnie niedawno złożyłem sobie drugiego kompa P-200 mhz 32MB z win95 ,zeby chodziło jak należy.
9.Strike Commander mój pierwszy oryginał dwa razy przeszedłem tę gre dzisaj nie robią takich symulatorów.
10.Master of Orion I lubie to tej gry wracac ,projektowanie statków i produkcja w tysiącach egzeplarzy i rzucanie ich na wroga tego brakowało w cześci drugiej częsć trzecią przemilcze.

pozdro.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16