gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 6
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pytanie o teksty
Wojman

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6387

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Czw Lut 16, 2006 11:43 am   Temat: Pytanie o teksty
Mikiss napisał/a:
Chciałbym napisać coś do działu np. militaria to co mam zrobić.


Po prostu napisac tekst. :) Napisany tekst wyslij do korekty czyli do Lucbacha. Co do zapotrzebowania na teksty. Zobacz co na stronie www.sztab.com jest juz w interesujacym Cie dziale. Jezeli uwazasz, ze czegos brakuje, a masz wiedze w danym temacie - napisz o tym tekst. Ogolnie mozna pisac o czym sie chce, ale dobrze by bylo, aby to mialo zwiazek z grami strategicznymi/rpg, fantastyka, militariami czy historia.
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Wojman

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37684

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 27, 2005 5:33 am   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Backside napisał/a:
Przedwczoraj leciała "Depresja Gangstera" z DeNiro i Billem Crystalem.


Fajnie, że nas odpowiednio wcześniej poinformowałeś, że leci ten film. :)
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Wojman

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37684

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Gru 18, 2005 11:01 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Boolseye napisał/a:
Pierwszy są recki, a drugi to załączanie opini o filmach na forum, co wy na to?


Hmmm... Sztab Fimowy to jest dobry pomysl. :) Swego czasu w czwartej klasie liceum wspolpracowalem ze Szczecinskim kinem Helios w ramach gazetki szkolnej. Co tydzien mialem darmowa wejsciowke, a do tego jezeli cos potrzebowalem ponad to, tez dostawalem (plakaty, informacje od dystryburorow etc.). Co do opini o filmach. Nie wiedze problemu, zeby o nich nie dyskutowac. Mozna to robic w dziale OFF Topic.
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Wojman

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37684

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Paź 28, 2005 10:57 am   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Ach nie znacie się na filmach. :) Prywatnie polecam:

1. Trylogie Matrix
2. Equilibrium
3. Kill Bill 1 i 2
4. Astetrix i Obelix: Misja Kleopatra
5. Gladiator
6. Prosta Historia
007. Wszystkie filmy o przygodach Bonda... Jamesa Bonda, agenta 007.
8. Afera Thomasa Crowna

Teraz po kolei wyjaśnię dlaczego wybrałem te filmy. Trylogie Matrix każdy kinomaniak powinien obejrzeć. Nawet dziś zachwycają niesamowite efekty specjalne zastosowane w tych filmach. Co do Equilibrium powiem, że ten film obejrzałem po raz pierwszy kilka dni temu bo był do jakiejś gazety dołączony. Od razu ten film polubiłem. Mroczna wizja przyszłości, w której nie można ukazywać uczuć. Genialnie zmieniający się bohater, ciekawe efekty specjalne... cóż warto obejrzeć. Kill Bill powiem szczerze był jeden z najbrutalniejszych filmów jakie oglądałem. Ale nie przemoc jest w tym filmie ważna. Z bohaterką tego filmu naprawdę można się zżyć. Jeżeli lubicie komedie to polecam film Astetrix i Obelix: Misja Kleopatra. Świetnie dubbing, dowcipne sytuacje i dialogi. Praktycznie od początku do końca filmu widz prawie bez przerwy się śmieje. Gladiator... a co ja Wam będę mówił - sami obejrzyjcie, bo dziś o 20 w telewizji TVN będzie. :) Prosta Historia jest historią o tym jak pewnien stary farmer chce pogodzić się ze swoim bratem. A ponieważ młody już nie jest jedzie na kosiarce przez całe Stany Zjednoczone. No teraz przechodzę do głównej atrakcji jaką są fimy o przygodach agenta 007. Polecam wszystekie, a już szczególnie z Pircem Brosnanem. Od ponad 40 lat regularnie wychądzą nowe części serii i nadal są chętni aby śledzić przygody Bonda... Jamesa Bonda. Co do Afery Thomasa Crowna. Powiem, że dawno nie oglądałem tak dobrego i niesztamonowego filmu. Gdybym powiedział Wam o co w tym filmie chodzi zepsółbym niespodziankę.
  Temat: Gra Trzecie fala.
Wojman

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8828

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Wrz 11, 2005 8:48 pm   Temat: Gra Trzecie fala.
mande napisał/a:

Swoją drogą ciekawe co zaprezentuje Longhorn (teraz to chyba się nazywa Vista). Pdobno ma być rewolucyjny ...


Jak wszystkie produkcje Microfostu. A pozniej sie okazuje, ze to wielka kaszana. Przynajmniej do wypuszczenia kilkunastu pierwszych uaktualnien.
  Temat: Gra Trzecie fala.
Wojman

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8828

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 11:56 am   Temat: Gra Trzecie fala.
Jezeli to jest gra z CD Action numer 09/2005 to polecam skontaktowac sie z redakcja czasopisma pod adresem mailowym reklamacja@cdaction.com.pl A jezeli gre kupiles w sklepie skontaktuj sie z pomoca techcnicza dystrbutora pomoc@nicolasgames.com Powinni ci pomoc.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16