gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 15
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Space Empires V
Zolharm

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4222

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 11:36 pm   Temat: Space Empires V
Nie spodobało mi się to co pokazało to demo. Interfejs nie został poprawiony dalej mnóstwo klikania, klikania i klikania. Budowa statków też nie przypadła mi do gustu, dodano sloty w które wpychamy kolejne elementy z listy, tyle że jest to mało przejrzyste. Lista krótka komponentów sporo co z tego że można ustawić filtr jeśli to kolejne klikanie. Mapa strategiczna z wielkimi płytkami informacyjnymi na których i tak nie wiele widać, za to wprowadzenie hexów i zasięgu sensorów to fajny pomysł. Procentowy system wynalazków powoduje że znowu sobie po klikamy. Niestety już na samym początku straciłem zapał i nie zagłębiałem sie dalej w demo tej grę, może później.
  Temat: Space Empires V
Zolharm

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4222

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 6:26 pm   Temat: Space Empires V
Właśnie ukazało się demo Space Empires V
  Temat: Nowe screeny Dominions 3
Zolharm

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6100

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Sie 29, 2006 11:33 pm   Temat: Nowe screeny Dominions 3
Na oficjalnym forum Dominions III ukazały się dwa AAR, zawierają sporo obrazków z gry.
  Temat: Nowe screeny Dominions 3
Zolharm

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6100

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Sie 20, 2006 11:56 pm   Temat: Nowe screeny Dominions 3
Ja też nie widziałem opisów wrażeń z gry ani bety. Sporo o grze jest na stronce dom3minions.com , zapowiedzi, wywiady i szereg informacji. Większość materiałów na jakie natknąłem się w sieci o dom3 można tam z naleść.
  Temat: Nowe screeny Dominions 3
Zolharm

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6100

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Sie 19, 2006 1:51 am   Temat: Nowe screeny Dominions 3
Na stronie illwinter jest informacja że wersja gold ukaże się pod koniec miesiąca.
http://ulm.illwinter.com/
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Zolharm

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27565

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lip 26, 2006 1:40 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Spodziewałem sie ze to będzie trudna gra ale całkowicie sie pomyliłem. Straty moich legionów podczas całej tej kampanii były nieznaczne. Nawet podczas finałowej bitwy straciłem tylko 3 legionistów i 12 komunikantów (przepaliłem ich rzucając falling forst). Podczas szturmu emor także sie nie popisał. Przez całą gry prawie w ogóle mnie nie atakował, przeprowadził mały kontratak dopiero jak już chciałem ruszać na jego stolice . Sądzę że inni gracze nie mieli tyle szczęścia i musieli trochę więcej powalczyć. Dziwny był też pretendent emoru w ogóle nie miał żadnej magi, nie kumam tego.
Dziękuję wszystkim graczom za grę i wspólne zwycięstwo. Hostowi zaś za poświecenie swojego czasu na prowadzenie naszej gry.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Zolharm

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27565

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lip 22, 2006 12:52 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Bez regenerki.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Zolharm

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27565

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Lip 21, 2006 6:46 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Moje rozkazy nie zostały wykonane. :( Cała armia stała miałem zamiar odbijać zamek który był oblegany przez emor. Teraz już został zajęty :( . Mniejsza z nim atakuje stolice emoru. Co do prośby Torpedy (Tien Chi) to popieram ją.

Cytat:
Tlen chi akurat jest chyba najmniej istotny w aktualnym natarciu


Ja widze całkiem ładną armie Tien Chi dwie tury marszu od stolicy Emoru.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Zolharm

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27565

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Lip 20, 2006 6:56 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Byłbym bardzo wdzięczny za raporty wywiadowcze dotyczące rozmieszczenia wojsk emoru w pobliżu jego stalicy chodzi mi głównie o stronę północną.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Zolharm

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27565

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lip 18, 2006 10:12 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Widze już wierze stolicy emoru, ma Emorian Castle def100. W prowincji w której właśnie stoi moja armia odkryłem (bez przeszukiwania prow) Crow of Darkness [Thaumatrugy bonus:40 3 kamienie śmierci no i Spreads deadly diseases :( ] . Na razie się zastanawiam nad następnym ruchem, emor zagraża moim północnym prow.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Zolharm

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27565

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lip 17, 2006 12:27 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Też zabrakło mi jedzonka dla armii ale już w następnej turze będę mógł przejść przez prowincje z 0 supply. Mogę robić cztery bukłaki na turę wiec mógłbym dla kogoś zrobić niestety nie mam już kamieni natury. W tej turze podciągnę posiłki, może emor zdecyduje sie na kontrę. Jestem w odległości dwóch miesięcy marszu od stolicy.
Co do mapek to wolałbym zagrać na którejś z tych ładnych, ta gra nie ma zbyt dobrej grafiki w połączeniu z tymi brzydkim mapami losowymi to można się niekiedy przerazić.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Zolharm

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27565

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lip 15, 2006 3:57 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Hej W tej turze skieruje swoja armie do 123 po czym bede chciał zająć 140 i może 124. Czy armia Gigantów będzie atakować 112?[/b]
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Zolharm

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27565

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Cze 22, 2006 9:20 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Ten gracz to ja popełniłem pewien bardzo poważny błąd. Byłbym wielce rad jeśli zgodzilibyście się na restart. Przepraszam za kłopot.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Zolharm

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27565

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Cze 22, 2006 12:34 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Hej Załadowałem plik z tym że chciałbym zmienić nacje z ULM na PYTHIUM. Nie jest zajęta wiec mam nadzieje ze nie będzie problemów.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Zolharm

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27565

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Cze 19, 2006 10:32 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Pomysł wydaje sie ciekawy i chętnie się przyłącze.
2.Zolharm – ULM
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16