gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 8
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bieda, panie, bieda...
_FaRaOn_

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5297

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 29, 2005 12:11 pm   Temat: Bieda, panie, bieda...
Cuż, mieszkam we Wrocławiu i przechodząc przez miasto albo dworzec wiedze jak ludzie żebraja na ulicy,nie jest to widok "zachwycający".Pracuje w markecie zarabiam 500 zł wiec marne pieniądze .powiem wam a raczej napisze ,że ciesze sie z pracy jaka mam bo bardzo duzo osob jej nie ma i cierpi skrajna nedze.Osobiscie mnie bardzo dołuje taka sytuacja w Polsce...Czy uważam się za osobe biedną ?.Tak pieniądze jakie zarabiam ledwo starczają mi na bardzo skromne życie.
  Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
_FaRaOn_

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 13978

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 29, 2005 12:01 pm   Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
Jesli chodzi o moje zdanie na ten temat to przecież nie raz zmieniał się papież i kościoł przetrwał.Więc jeszcze nie raz odbędzie się konklawe i bedzie wybrany nastpny papież.Myslę ,że nic sie nie zmieni co do stałości kościoła w ostatnich czasach.Ostania sytuacja ze śmiercią naszego rodaka polaka który był papieżem mocno dotkneła ludzi ale nie sądze by to miało zachwiać kościołem jeżeli chodzi o kwestie utraty przez to wiernych.
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
_FaRaOn_

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23449

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 29, 2005 11:54 am   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Ja jestem osoba króa nie pije niczego co ma % (wykluczając z tej zasady mleko ) hihi.No ale jak to się mówi ,każdy lubi co innego .
  Temat: Co bys zrobił/a z milionem Dolarów ?
_FaRaOn_

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8273

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 29, 2005 11:38 am   Temat: Co bys zrobił/a z milionem Dolarów ?
Wszystko bym roztrwionił !!! W końcu raz się żyje !! Żył bym w dostatku nie martwiąc sie o nic.
  Temat: Co bys zrobił/a z milionem Dolarów ?
_FaRaOn_

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8273

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Sie 28, 2005 7:41 pm   Temat: Co bys zrobił/a z milionem Dolarów ?
Wypowiedzcie się na ten temat! Odrobina fantazji nikomu nie zaszkodziła jeszcze
  Temat: Czego teraz słuchasz?
_FaRaOn_

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29157

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Sie 28, 2005 7:28 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Jeśli chodzi o mnie to słucham Maryli Rodowicz i Krzysztofa Krawczyka .Chociaż musze przyznać że Maryla coś ostatnio bardzo zbiła z drogi muzyki biesiadnej a szkoda bo właśnie za ta ją ludzie pokochali i za to ja ja bardzo polubiłem ! Mam nadzieje ,że nie zrezygnuje ona całkiem z muzyki biesiadnej !! .Czasami jeszcze słucham Ich troje aczkolwiek nie za często. Osobisie wybrał bym się z miłą chęcią gdzieś na impreze biesiadną .
  Temat: Muzyka
_FaRaOn_

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8884

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Sie 28, 2005 7:18 pm   Temat: Re: Muzyka
Backside napisał/a:
Ona nas łączy, grupuje i dzieli. Dla wielu osó staje się sensem życia, wiele poświęcajej uwagę przez większość czasu.

Dziękuję, każdemu, kto przebrnął przez ten text ;) i zachęcam do dzielenia się swoimi zainteresowaniami!!!



Biesiada to jest to co kocham !! . Wiem ,że większość osób słysząc biesiada uśmiecha się i twierdzi to nie muzyka. Myśle ,że to jest lekko przesadzona muzyka bo przecież jak stwierdził mój cytowany przeze mnie kolega ona w jakiś sposób łączy ludzi i powodu iż staja się oni bardziej radośni :P . Uważam,że ta muzyka ma coś w sobie i dlatego dość spora rzesza ludzi słucha jej i bawi się przy niej !
  Temat: Homoseksualizm
_FaRaOn_

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 16927

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Sie 28, 2005 7:02 pm   Temat: Homoseksualizm
Ludzie najczęściej krytykują to czego nie rozumieją albo to czego się boją.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16