gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 29
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowa moda - Chuck Norris
aciek_l

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6053

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lut 14, 2006 6:14 pm   Temat: Nowa moda - Chuck Norris
Chuck niby taki twardziel, ale jednak posiada uczucia... Dzisiaj w walentynkowym Metrze napisali, że "Chuck Norris kocha wszystkich ludzi!" :D
  Temat: Czego teraz słuchasz?
aciek_l

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29103

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lut 14, 2006 6:09 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Perkun napisał/a:
Nie, nie:) Spock's Beard założyli bracia Neal i Alan Morse-polecam z czystym sumieniem płytę "V". Ale na marginesie warto dodać, iż Neal Morse swego czasu stworzył projekt muzyczny-Transatlantic-w którym udzielał się m.in. Portnoy-stąd być może to skojarzenie z Dream Theater.



Możliwe, że to dlatego ;)

Perkun napisał/a:
Co do gitarzystów, to lubię oglądać koncerty Steva Vaia- istne widowisko z gitarą w roli głównej-koleś wręcz z nią tańczy, całuje ją, mówi do niej...Smile Co do Santany-z pewnością kiedyś się głębiej zainteresuję. Mam na video koncert Santany z 1976r.-rzecz niesamowita!


Vai'a widziałem tylko na G3 i faktycznie widać, że on żyje muzyką! Santany niestety też żadnego konceru nie widziałem, ale to się musi zmienić ;]
A wracając do Vai'a... Gitarzystą jest naprawdę niesamowitym, ale czasem za bardzo "kombinuje" i "nie wiadomo, co autor miał na myśli" słuchając jego muzyki ;) Ma oczywiście dużo świetnych utworów, ale niektóre - jak dla mnie - zbyt wycudowane. Za to właśnie Satrianiego się bardzo fajnie słucha!



Perkun napisał/a:
Jeżeli chcesz być na bieżąco z ambitną muzą-polecam dwie stronki:
http://www.artrock.pl/
http://www.pejzaze.prv.pl/


Dzięki, będę zaglądał! :)


Lukas217 napisał/a:
Zapominasz jeszcze o "Going Nowhere"


Nie :P Ja mialem na myśli całe albumy, a nie pojedyńcze kawałki :) A wspaniałe "Going Nowhere" jest na "Saviour" ;]


Lukas217 napisał/a:
Ja bym to nazwał muzyką uczuć, niesamowicie lekkie brzmienie, głos tej kobiety jest cudowny, przenika mnie nie pozwala odczuć znudzenia daje mi do zrozumienia że nie odzyskam bez nich tchnienia. Powietrza mi brakuje a oni lekko płyną, każda sekunda ich melodii moją sekundą życia.


Jaki ładny poetycki opis :) Ale potwierdzam, że prawdziwy! :)


Cytat:
aciek jestem u was juz we wtorek, dędziesz spał przed 12


Wstając o 5 - raczej tak ;]

Pozdrawiam!
  Temat: Czego teraz słuchasz?
aciek_l

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29103

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Lut 12, 2006 9:43 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Cytat:
Co do Pendragon, to wielce sobie cenię "Masquerade Overture" i "Not Of This World"-szczerze polecam. Jakoś do ostatniej pozycji nie mogę się przekonać...chyba bardziej wolę dominację klawiszy Nolana:) Z półki rocka neoprogresywnego polecam dodatkowo Arenę, Galahad, Spock's Beard. Co do Dream Theater-u mnie sprawa jasna, jak dotąd rządzi Metropolis Pt2 i Octavarium. Satriani-cóż..mam tylko "The Extremist" i... muza jest cudowna:)

Oj, coś czuję aciek, że jak się pojawisz na zlocie, to będę cię męczył w kwestii progressu;)


"Not Of This World" też jest dobre! Pendragon odkryłem niechcący, ale wskoczył od razu do grona moich ulubionych zespołów!
Z tamtych trzech słyszałem tylko o Spock's Beard. To nie jest projekt byłego klawiszowca Dream Theater? Coś mi się tak głupio kojarzy ;) Z Satrianiego to z czystym sumieniem mogę Ci jeszcze polecić "Is There Love In Space?" i "Strange Beautyful Music" (tytuł tej płyty mówi wiele o moich gustach muzycznych :D ) No i dzisiaj płytą "Samba Pa Ti" Odkryłem dla siebie Carlos'a Santane. O nim nie ma co się rozpisywać, po prostu: "Santana - i wszystko jasne". To cudne i niesamowicie charakterystyczne brzmienie gitary... ;]

Spoko spoko, pogada się i o progressie ;) Po już 5 latach znajomości z niektórymi nie zrobie co się da, żeby nie przegapić zjazdu! Tylko muszę uzbierać w końcu na odtw. mp3. Szlag mnei trafia podczas 45 minut podróży pociągiem do szkoły, to nie mówię, co będzie jak mi przyjdzie do Szczecina jechać :D Ale to też nastawienie będzie inne :)
  Temat: Nowa moda - Chuck Norris
aciek_l

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6053

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:50 pm   Temat: Nowa moda - Chuck Norris
Powiem krótko: Chuck rządzi! :D Przed feriami część mojej klasy nie mogła normalnie funkcjonować, bo 90% dialogów to były teksty o Chucku :D Pewnie niedługo ta 'moda' się znudzi, ale mi osobiście się bardzo podoba!!! :D
BTW: wie ktoś, skąd to się wzięło?
  Temat: W samo południe - Wojsko w transporcie
aciek_l

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4027

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:47 pm   Temat: W samo południe - Wojsko w transporcie
Inqistor - Te Twoje ankiety są niesamowite! Nie wiem, jak Ty je wymyślasz ;)
Ale do rzeczy...
Moim zdaniem efektywność spada, na tyle, że lepiej nie wysyłać od razu na front, ale też na pewno szkolenie "nie idzie w las", więc tylko troche odpoczynku i 'rozgrzewki' by wystarczyło. Za to te wielomiesieczne podróże międzygwiezdne troche mi namieszały... Bo wtedy faktycznie jakiś solidniejszy trening byłby wskazany.
  Temat: Czego teraz słuchasz?
aciek_l

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29103

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:37 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Backside napisał/a:


Poza tym nieśmiertelny Glam Rock lat '70 ;) )))
- Slade - Far, Far Away
- Slade - Mama Weer All Crazee Now
- Gary Glitter - Rock 'n Roll

Polecam każdemu, żeby zobaczył przy jakiej muzyce bawili się rodzice niektórych z nas :].


He he, mój tata ciągle wspomina Slade ;)
A u mnie ostatnie na playliscie gosci:
Antimatter: "Saviour", "Lights Out" (cudowna muzyka, polecam gorąco! Ciężko sklasyfikować, ale coś pięknego!)
Elvis Presley: "30. No.1 Hits" :D
Pendragon: "Acoustically Challanged", "Believe" (rock progresywny i wszystko jasne ;) )
Van Halen: "Live, Right Here, Right Now" (po prostu dobre granie!)
Disturbed: "The Sickness"
Dream Theater: "Live At Budokan" (DT chyba komentarza nie wymaga :) )
Joe Satriani: wszystko po trochu... Miłe dla ucha rockowe granie, jeszcze milsze dla ucha gitarzysty ;)

To chyba najczęściej słcuhane przeze mnie ostatnio pozycje. I jeszcze jedno: warto poszerzeć horyzonty! :)
  Temat: W co obecnie gracie?
aciek_l

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65098

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sty 17, 2006 5:38 am   Temat: W co obecnie gracie?
A ja z kumplami się rozgrzewam w World Of Warcraft. Czuję, że to jest dobra gra :]
  Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
aciek_l

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9896

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sty 16, 2006 4:07 pm   Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
Ja za namową Wojmana CDA zakupiłem i Settlersów III już posiadam. Ale nie wiem, czy dałbym rade przed weekendem :/ Niemniej jednak gdybyśmy się w weekend jakoś zebrali, to już bym zagrał! Aczkolwiek nie obiecuje, że będę wymagającym przeciwniekiem :P ;D
  Temat: Silent Storm
aciek_l

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5916

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Sty 16, 2006 3:59 pm   Temat: Silent Storm
Do ferii skoncze SS, bo już mam końcówke, a w ferie biore sie za SSS :D Czyli Silent Storm: Sentinels :) I myślę, ze to będą udane ferie pod względem komputerowym ;)
  Temat: Bieda w telewizji
aciek_l

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13117

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sty 11, 2006 12:39 pm   Temat: Bieda w telewizji
Ja od roku nie spędzam przy tv więcej czasu jak godzine-dwie tygodniowo... I wszystko jasne :)
  Temat: dungeon siege 2
aciek_l

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10223

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Sty 11, 2006 12:31 pm   Temat: dungeon siege 2
Jaką misję i w jakiej jaskini? :) Troche grałem w DS 2, chociaż nie za dużo, i wiele jaskin odwiedziłem, o zaliczonych misjach nie wspomne ;)
  Temat: Silent Storm
aciek_l

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5916

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Sty 11, 2006 12:23 pm   Temat: Silent Storm
Staraj się, bo naprawdę warto! Jak podobało Ci sie Jagged Allience 2, to już w ogóle bierz mnie ciemno! :) W pierwszą noc grania wyłączyłęm komputer po 5, co mi sie od baaardzo dawna nie zdarzyło. Grywalność jest ogromna, fizyka jest też bardzo fajnie opracowana, prawktycznie wszytstko można rozwalić :] Do 6 żołnierzy w Twoim oddziale, II wojna światowa - jak to Ci odpowiada, to graj! :)
Ze swojej strony gorąco polecam!
  Temat: W co obecnie gracie?
aciek_l

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65098

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Gru 25, 2005 10:05 am   Temat: W co obecnie gracie?
Może to było "Stunts Car Racer"? Ale większość tras była połóżona na ziemi, a nie zawieszona. :]
Ho ho, w Duke'a też ostro się młóciło! Ale teraz u mnie w w szkole najpopularniejszy jest chyba CS - co przerwa wszysct fani ciągną do sali informatycznej, żeby pograć chociaż te 10, czy 20 minut... Ja też czasem wśród nich jestem... ;)
  Temat: Seria Commandos "kult" to juz czy jeszcze nie ?
aciek_l

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6898

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Gru 24, 2005 2:34 pm   Temat: Seria Commandos "kult" to juz czy jeszcze nie ?
W część pierwszą nie grałem. Commandos 2 było po prostu przecudne i czasem jeszcze do niej wracam! Po prostu niesamowita grywalność i wielka satysfakcja z wykonania misji. A część trzecie mnie niestety rozczarowała :( Tzn gra była dobra, ale nie przykuła mnie tak do komputera, jak C2.
  Temat: S.W.I.N.E. za darmo
aciek_l

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4484

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Gru 24, 2005 2:31 pm   Temat: S.W.I.N.E. za darmo
Inicjatywa jak najbardziej godna naśladowania!!! :]
Zaraz zacznę ściągać, bo słyszałem dośc dobre opinie o tej grze!
I może pokuszę się o rozgrywkę multiplayer :) Aczkolwiek mogę nie być zbyt wymagajacym przeciwnikiem ;)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16