gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Exterminacja
asdadsasd

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 18877

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lip 14, 2012 3:46 am   Temat: III układ stoi otworem
Kamilo131416 napisał/a:
Powiem tak nikt bez patchów do Exterminacji nie przeszedł 2 układu zawsze na jakiejś planecie albo problem z atakiem koloni po podbiciu planety ja w to grałem około 100 razy i nigdy nie umiałem jej przejść. Robili tą gre ludzie mądrzy i ludzie głupi ci mądrzy zrobili 1 i 3 układ, a ci głupi 2. Gdy ją zainstalujesz to zawsze jest jakiś problem ja miałem taki że gdy podbiłem planetę nie było ataku wroga dopiero na samym końcu wszyscy przyjechali na JEDNĄ PLANETE! i wszystko wybili. Nigdy nie ma czegoś idealnego ;/

[ Dodano: Czw Kwi 16, 2009 8:18 am ]
Aha w trzecim układzie jak słyszałem to po podbiciu planety na każdej innej podbitej jest atak. Ludzie z TECHLANDU gdy zaczęli dostawać emaile z powodu Exterminacji skończyli ją dopracowywać i tak każdy ma teraz problem. Spróbujcie zainstalować Exterminacje na C:/ a jak będzie problem to na D:/ i tak dalej niekiedy top daje efekty ja z innymi takimi grami to samo robie.


Piszę z więlką ulgą na sercu o 3 w nocy, bo w końcu udało mi się przejść do trzeciego układu. Po wielu latach frustracji, niszczenia płyt i kupowania, instalowania gry na nowo i mozolnych próbach przejścia sławnego 'desantu na planecie Cotta'.

Podszedłem do całej sprawy taktycznie i pomyślałem, że jeśli zawsze gra zawiesza się przy desancie na Cotta to postarałem się przejść układ tak, aby przechodzić Cotta możliwie jako ostatnią. W ten sposób przeszedłem 8 planet, potem Cotta, a na koniec pojawiła się 10-ta planeta na ktorej była baza główna identyczną jak w pierwszym układzie. Po zburzeniu bazy głównej automatycznie opanowałem układ BEZ DESANTU na Cotta.

Ścieżka ta pozbawiła mnie dużej części ulepszeń i projektów, które powinno się mieć przy normalnym trybie rozgrywki, no i również początki na każdej planecie, począwszy od bodajże piątej, były bardzo trudne i wymagały użycia kilku transporterów AA3 z 5-cio żołnierzami i centurionami.

Na pierwszej planecie nowego układu obcy od początku mają dwa działa jonowe i dwa bunkry także myślę, że będzie ciekawie;]

pozdrawiam wszystkich zapaleńców
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16