gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 10
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
bartekkita

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137020

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 8:08 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
sadako111 napisał/a:
bartekkita napisał/a:
witajcie ;)
to świetne, że po tylu latach ludzie nadal grają w tę grę ;)
wiele osób ma pytania co do fabuły gry mi natomiast zniknęła mini-mapa w czasie żeglowania. Oddala/przybliża się ją naciskajac num"+" num"-", ale po naciśnięciu tych klawiszy wcale nie powróciła na mój ekran ;/ ma ktoś może pomysł co się stąło jak temu zaradzić ?
pozdrawiam

Nie pamiętam juz czy to pomoże, ale wydaje mi się ze powinieneś przycisnąć Backspace na swojej klawiaturze (chyba kilka razy bo możesz ustawic minimapke bez widoku na działa itp. próbuj więc do momentu kiedy pojawi się taka kombinacja jak chcesz)




wystarczyło poszukać
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
bartekkita

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137020

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Sie 01, 2011 8:38 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
orit napisał/a:
A czy ktos odnalazl buga przy zdobywaniu fortow ktory pozwala na stukanie doswiadczenia w nieskonczonosc praktycznie? :lol:


wiem, że troche spóźnione, no ale może jeszcze kiedyś się przyda ;p
podczas zdobywania któregoś z fortów zapisałem grę po rozwaleniu jednego z dział i potem wczytałem, statek znajdował się w dobre pozycji ale owe działo po wczytaniu było nietknięte. podejrzewam, że można się tak bawić w kółko ;)
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
bartekkita

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137020

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Lip 30, 2011 11:31 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
w tym problem, że tam nie ma tawerny, próbowałem, przez sklepikarza tak jak to było w wypadku Petro Ordo, ale nic. może to jest gdzieś indziej tylko gdzie?
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
bartekkita

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137020

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Lip 29, 2011 8:38 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
nie gram wprawdzie piratami, ale dostałem jakaś misję zatopinia tudzież przechywycenia kogoś pod Grand Avilla i to zrobiłem nagrodę miałem odebrać na tel-kerrat jedank tam nikogo takiego nie znalazłem ;/ a dwa misję zlecił mi Olaf a nie żadna kobieta
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
bartekkita

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137020

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Lip 29, 2011 10:27 am   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
lukasz033 napisał/a:
Witam, zalozylem sobie tu konto by odpowiadac na pytania o Sea Dogs. Gralem w to 2-3 lata temu, ale dobrze jeszcze to pamietam.
Walic smialo. Cieszy mnie to ze gre wyprodukowali w 2002 roku, a tyle osób w to jeszcze gra.

jak znaleźć skarb Malcolma Sharpa, utknąłem na pierwszej części mapy ;p
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
bartekkita

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137020

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Lip 26, 2011 6:16 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Hunter napisał/a:

Jak wiadomo "crack" to powszechnie mówiąc obejście zabezpieczeń gry, w celu uruchomienia nielegalnej "kopii zapasowej" jak to się ładnie mówi w niektórych kręgach. Polecam zapoznać się z regulaminem - zabraniam rozmów na takie tematy publicznie na forum. Wymieńcie się mailami, numerami gadu-gadu czy czym tam jeszcze chcecie, ale jeżeli chociaż jeden post jeszcze będzie dotyczył piractwa - posypią się ostrzeżenia.

ale przecież cały ten temat dotyczy piratów ;)
a tak na poważnie to wybacz :)
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
bartekkita

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137020

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Lip 25, 2011 8:34 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
dzięki, o przerzucanie towarów pytałem, bo właśnie jak zmieniłem nacje na hiszpańską to chciałem nakupować tam hebanu i mahoniu bo tam jest jak za darmo i przez przypadek załadowałem cały statek mojego kapitana, w dodatku było to po walce i teraz nie ma jak zakupić kul ;p
sory, że tak długo ale pochłonęła mnie praca ;/
masz tego cracka?
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
bartekkita

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137020

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Lip 16, 2011 9:47 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
sadako111 napisał/a:
bartekkita napisał/a:


ps. wie ktoś jak zdobyć lepszą lunetę od tej co mamy na początku?


Z mapą ci nie pomogę, bo przeszłam i odinstalowałam już grę. A co do lunety : najpierw rozmawiasz z Roberto (w highrock albo tendales). zapisz gre bo w zaleznosci jak potoczy sie dialog, opowie ci o lunecie lub też nie. Otrzymasz od niego informacje o hiszpanie który wykonuje dobre lunety. dalej wszystko bedzie jasne, dostaniesz na niego namiary.


wbrew pozorom to gram już trochę w tę grę i obawiam się, że musiałem źle porozmawiać z Roberto jakiś czas temu, bo nie mogę go znaleźć ;/
a wiesz może jak przeładować ładunki pomiędzy własnymi statkami?
ps. w misji z Doctorem Almusem, trzeba dostarczyć jakieś drzewo, niejakiemu Pablo Loco jednak on jest na jakiejś hiszpańskiej wyspie)jestem angielskim korsarzem, jak mam się tam dostać?

mój błąd przegrzebałem jeszcze raz cały dziennik i znalazłem rozmowę z Roberto, teraz mam ten sam problem trzeba płynąć na hiszpańską wyspę a tam mnie nie lubią
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
bartekkita

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137020

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Lip 14, 2011 1:48 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
dzięki wielkie chodziło o to z backspacem ;)
mam taką prośbę mogłby ktoś wrzucić albo wysłać na maila cała mapkę archipelagu, odkrywanie go jest dosyć bezsensowne według mnie, bo w tamtych czasach na pewno dało się kupić gdzieś jakieś choćby prowizoryczne mapy ;p

ps. wie ktoś jak zdobyć lepszą lunetę od tej co mamy na początku?
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
bartekkita

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137020

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Lip 12, 2011 9:48 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
witajcie ;)
to świetne, że po tylu latach ludzie nadal grają w tę grę ;)
wiele osób ma pytania co do fabuły gry mi natomiast zniknęła mini-mapa w czasie żeglowania. Oddala/przybliża się ją naciskajac num"+" num"-", ale po naciśnięciu tych klawiszy wcale nie powróciła na mój ekran ;/ ma ktoś może pomysł co się stąło jak temu zaradzić ?
pozdrawiam
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16