gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 8
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Skrypt forum
binbo

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5194

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Mar 28, 2008 11:19 pm   Temat: Skrypt forum
To wiadome ale trzeba miec na to kase :wink: jak jest kasa to wszystko jest ale wtedy kupilbym vBiulletin a nie IPB :wink:
  Temat: Skrypt forum
binbo

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5194

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Mar 24, 2008 4:28 pm   Temat: Skrypt forum
Jednak wybrałem phpBB najlepsze moim zdaniem :wink:
  Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
binbo

Odpowiedzi: 121
Wyświetleń: 67699

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Mar 13, 2008 11:39 pm   Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Hitler niewiele by zrobił bez swoich generałów i feldmarszałków wielu z nich było wybitnymi dowódcami i strategami tylko że jego mania sprawiła że Rzesza przegrała :wink: niemcy byli blizej wygranej niz kiedykolwiek niewiele zabrakło i gdyby nie błędy to kto wie co by teraz było :wink:
  Temat: Kampania Wrześniowa
binbo

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8422

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Mar 08, 2008 8:52 pm   Temat: Kampania Wrześniowa
Polacy walczyli dzielnie czytalem pamietniki jednego z dowodzców niemieckich w czasie kampani wrzesniowej i gdyby polacy utrzymali sie jeszcze przez 2 tyg to niemcy przegarli by poniewaz zaczely sie problemy z zaopatrzeniem,paliwem,zywnoscia,sprzetem itd
  Temat: Skrypt forum
binbo

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5194

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Mar 04, 2008 9:30 am   Temat: Skrypt forum
Mi chodzi o sam skrypt forum bo serwer w tym tygodniu bede mial :razz:
  Temat: Skrypt forum
binbo

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5194

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Mar 02, 2008 8:47 pm   Temat: Skrypt forum
Potrzebuje malej rady :grin: teraz tworze swoje wlasne forum i nie wiem na jakim skrypcie go oprzec moze znacie jakis dobry oprocz phpBB??Zeby byl raczej na darmowej licencji.Z gory dziekuje za pomoc :smile:
  Temat: W co obecnie gracie?
binbo

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65170

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Mar 02, 2008 8:20 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Mi sie wlasnie Hunter Travian bardziej podoba niz plemiona bo tez probowalem w nie grac ale jakos zanudne sa dla mnie :wink: teraz wlasnie sciaglem sobie American Conquest i probuje grać podobno fajna gierka a inni co o niej mysla?? :wink:
  Temat: W co obecnie gracie?
binbo

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65170

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Mar 02, 2008 4:32 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Ja obecnie gram w Kozaków i troche sie zainteresowalem jedna gra przegladarkowa Travianem :grin:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16