gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jaka to broń
chaczins

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 54316

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Sty 11, 2009 10:15 am   Temat: Jaka to broń
Mnie sie wydaje ze to jest MP-18. Ma typową dla tego modelu lufę ale takiej używali tez Rosjanie w swoich legendarnych PP-SH'ach
  Temat: Czołgi II Wojna Światowa
chaczins

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 17893

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Sty 11, 2009 10:10 am   Temat: Czołgi II Wojna Światowa
Egzorcist, Dokładnie to 36 alianckich na 1 niemieckiego, ale te dane są troszkę niedokładne z powodu częsci wojsk alianckich na azjatyckim teatrze działań. wiele dywizji , w tym pancernych walczyła z Japończykami ;P. Po 2 Niemiecki przemysł był zbyt "nadwyrężony" nalotami i długotrwałą wojną aby udźwignąć niemiecką machinę wojenną. Niemcy zamiast produkować wadliwe, powolne, kosztowne i trudne w konstrukcji tygrysy mogli by wytworzyć 5 panter za cene i nakład pracy 1 tygrysa. Chciałbym przypomnieć ze pantera miała parametry zbliżone do tygrysa a jednak była tańsza , szybsza w produkcji i mniej awaryjna
  Temat: Blitzkrieg 2 MultiPlayer PROBLEM!
chaczins

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6616

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Gru 30, 2008 9:28 pm   Temat: Blitzkrieg 2 MultiPlayer PROBLEM!
Witam!
Posiadam pewien poważny problem. Mianowicie, gdy chce dołączyć do JAKIEJKOLWIEK gry MP pisze iż " posiadam inną wersje mapy". Nie jest to sytuacja jednorazowa ponieważ próbowałem już z 30 razy i ciągle jest to samo. Podobny problem występuje w grach rankingowych, czyli serwer bierze do nich wszystkich prócz mnie. Za radą jednego z graczy zainstalowałem patha 1.5 który miał pomóc a nie pomógł. A wiec podsumowywując pytanie brzmi- Co muszę zrobić jeszcze aby móc grac z innymi w Blitzkrieg 2

( mam zainstalowany TYLKO path 1.5)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16