gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Age Of Empires III
czarrna

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8924

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lut 23, 2006 11:34 pm   Temat: Age Of Empires III
Mam problem techniczny z grą, kiedy zapisuję misję /potyczkę dla jednego gracza/ i potem ją wczytuję, to zawsze wyświetla się "gra wstrzymana" i nie da się w żaden sposób do gry powrócić. Jak wznowić grę?
  Temat: Problem z Faraonem na XP
czarrna

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5809

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lut 14, 2006 12:40 am   Temat: Problem z Faraonem na XP
No właśnie sęk w tym, że nie da się jej zainstalować :| chyba po siedmiu latach rozstań i powrotów przyszła pora na pożegnanie z Faraonem :/
  Temat: Problem z Faraonem na XP
czarrna

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5809

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 12, 2006 12:49 pm   Temat: Problem z Faraonem na XP
Zmieniłam sysetm na XP i musiałm zainstalować Faraona na nowo, jednak się nie da :cry: Za każdym razem wyskakuje to samo powiadomienie, że niezbędne do instalacji sa pliki _setup.dll i _isres.dll. Próbowałm pozbyć się tego problemu na wszytskie sposoby, ale widocznie za mało ich znam. Czy ktoś moze mi pomóc?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16