gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 131
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Heroes V
drAq

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10312

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Lip 07, 2006 1:22 pm   Temat: Heroes V
A ja od jakiegoś czasu gram w wersję PL :) Kampania Lochu obecnie. Gra się świetnie. Zadośćuczynienie za część 4 :)
  Temat: Recenzja Warhammer 40k: Dawn of War - Winter Assault
drAq

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5054

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pią Lis 25, 2005 4:51 pm   Temat: Recenzja Warhammer 40k: Dawn of War - Winter Assault
Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat recenzji :)
  Temat: Fable - The Lost Chapters problemy z grafika!!
drAq

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9402

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Wto Lis 08, 2005 9:35 pm   Temat: Fable - The Lost Chapters problemy z grafika!!
Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do twojej karty, mi pomogło :)
  Temat: Arcanum
drAq

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5518

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 8:50 pm   Temat: Arcanum
Dlaczego niby w Tormencie Niebieńskich Zastępów nie można było rzucić bez kodów?? Ja ich używałem normalnie. Swoją drogą zadałem nim ostateczny cios w finałowej walce :)
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109396

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 11:42 am   Temat: Jaka to gra?
W tytułach orientuję się na tyle, że jak Perkun w poście użył nazwy Kohan... :twisted:
  Temat: W co obecnie gracie?
drAq

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65032

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 12:16 pm   Temat: W co obecnie gracie?
A ja gram w Baldur's Gate: Opowieści z Wybrzeża Mieczy :] Nareszcie chyba przemęczę pierwszą część Baldura :)
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109396

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 12:08 pm   Temat: Jaka to gra?
Kohan: Immortal Sovereigns ?? :]
  Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
drAq

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7557

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 3:40 pm   Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
Marszałek jest nie tylko szefem, ale i świetnym przyjacielem :)
  Temat: nowy użytkowinik forum
drAq

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7575

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 3:38 pm   Temat: nowy użytkowinik forum
Dywan nie musi być szerszy, byle by marszałek zwiększył siłę w rękach :] Witam pierwszą damę :]
  Temat: Mini konkursik MAO - Gry strategiczne na podstawie filmu
drAq

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4758

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Wrz 15, 2005 7:10 pm   Temat: Mini konkursik MAO - Gry strategiczne na podstawie filmu
Nie krytykuj tylko podaj własne pomysły kapralu :D

Starship Troopers jak najbardziej strategia :)
  Temat: Mini konkursik MAO - Gry strategiczne na podstawie filmu
drAq

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4758

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Wrz 15, 2005 4:33 pm   Temat: Mini konkursik MAO - Gry strategiczne na podstawie filmu
Jak rozpętałem II wojnę światową
Battle for Middle Earth
Star Wars: Rebellion
Star Wars: Force Commander
Star Trek Deep Space Nine: Dominion Wars
Star Trek: Armada
Star Trek: Birth of the Federation
Starship Troopers

narazie tyle :]
  Temat: Arcanum
drAq

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5518

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 10:14 am   Temat: Arcanum
Najsmutniejszy jest fakt, że w czasie tworzenia twórcy gry zapowiadali, że jest to pierwsza z wielu gier osadzonych w tym świecie... Ciekawe czy ujrzymy jeszcze jakiś tytuł, w którym będziemy mogli zwiedzać świat technologii i magii. Od siebie dodam, że jeszcze w żadnej innej grze nie widziałem takich możliwości tworzenia postaci... Nawet w Falloucie :)
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109396

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Wrz 04, 2005 7:50 pm   Temat: Jaka to gra?
W porządku... Perkun zgadł :) Seven Kingdoms 2: The Fryhtan Wars :) Podpowiedź miała byćwłaśnie taka jaką wspomniał Perkun - jeden z przycisków :]
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109396

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Wrz 04, 2005 12:52 pm   Temat: Jaka to gra?
Nie wierzę... nawet Inquistor jest dość daleko ;) Klemens dzięki za pomysł :twisted: OK mała podpowiedź może? Czy też dać jeszcze szansę innym ;)
  Temat: Czego teraz słuchasz?
drAq

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29079

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Wrz 03, 2005 2:51 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Hmm... Czego słucham ja?? No to zacznijmy :] Przede wszystkim Iron Maiden, Megadeth i Black Sabbath. Dalej wymieniłbym Iced Earth, Alice Cooper, In Flames, Pantera, Hammerfall, Blind Guardian, Judas Priest, Deep Purple, Led Zeppelin, Ozzy Osbourne, Slayer, Bruce Dickinson... troszkęjeszcze mógłbym wymienć zapewne :D
 
Strona 3 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16