gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 131
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109498

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 7:11 pm   Temat: Jaka to gra?
No to proszę :)
  Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
drAq

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 13945

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 5:59 pm   Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
Pomyłka w jednej kwestii nie musi oznaczać pomyłki w kwestii innej. Powiem tak... Osobiście z księży, których znałem czy też znam żaden nie był i nie jest za zniesieniem celibatu, a miałem to szczęście, że zawsze poznawałem księży jako świetnych ludzi :) Cóż... moja opinia może więc być przez to przyćmiona, ale czyż jakakolwiek opinia nie jest czymś ukształtowana.
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109498

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 5:54 pm   Temat: Jaka to gra?
ja znam to pod tytułem River Raid :)
  Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
drAq

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 13945

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Wrz 01, 2005 9:08 pm   Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
W porządku... Z tym się zgadzam :) Troszkę celowo dałem ten przykład :) Wracając jednak do tematu... To, że celibat został ustanowiony później nie znaczy, że został ot tak sobie ustanowiony. Wszak nie ma czegośtakiego jak to, że pierwsze ustanowione prawo obowiązuje po wieki. Czy prawa od wieków nie są modyfikowane???
  Temat: Czego teraz słuchasz?
drAq

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29100

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Wrz 01, 2005 9:00 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Muszę więc zapytać... Co według Ciebie znaczy "mocna" muzyka :twisted:
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
drAq

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23371

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Wrz 01, 2005 7:56 pm   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
A ja tam nie piję :P
  Temat: Czego teraz słuchasz?
drAq

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29100

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Wrz 01, 2005 7:52 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
S2nto teraz będę Cię męczył :twisted: Slipknot lepsze od Fear Factory??? Przecież Fear Factory to praktycznie gatunek sam w sobie. Nie ma drugiego podobnego zespołu, bo też i nikomu jeszcze nie udało się "powielenie" ich brzmienia.
  Temat: Arcanum
drAq

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5530

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Wrz 01, 2005 4:09 pm   Temat: Arcanum
Tak jakoś ostatnio z Klemensem porozmawialiśmy sobie na temat tej gry... Wszak to jeden z tych najlepszych RPGów :) Nie przypominam sobie jednak rozmowy o nim na forum, toteż zakładam ten wątek :) Podzielcie się z nami waszymi wrażeniami (hmm... zabrzmiało jak tendetne hasło reklamowe :twisted: )
  Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
drAq

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 13945

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Wrz 01, 2005 11:25 am   Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
W żadnym wypadku nie podważałem, że to ie jest zapisane :) Ale jest też zapisane wiele innych rzeczy, do których raczej nie chciałbyś się stosować :] Dajmy na to o oku jako przyczynie grzechu i tym co należałoby z nim zrobić w takiej kwestii :] Nie zamierzam Ci narzucać mojego poglądu. Jak wszakże przy swoim poglądzie pozostanę i nigdy nie będę za zniesieniem celibatu wśród księży, tak samo zresztą jak i za kapłaństwem kobiet :]
  Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
drAq

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 13945

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Wrz 01, 2005 9:59 am   Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
Przyczepię się w takim razie zwrotu "ciepła posadka". Obawaiam się, że gdyby dać możliwość posiadania rodziny, księdzem zechciałoby nagle zostać wiele osób bezrobotnych. Poza tym danie możliwości współżycia, a co za tym idzie księdzem mógłby np. zostać pierwszy lepszy żulik z pod bloku. Nic nie przeszkodziłoby mu żeby codziennie mieć inną kobietę, żyćsobie spokojnie i jeszcze mieć z tego pieniądze. chciałbyś mieć takich księży??
  Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
drAq

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 13945

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sie 31, 2005 12:47 pm   Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
Ja mimo wszystko nie widzę księdza jednocześnie jako opiekuna własnej rodziny, jak i wspólnoty wiernych. Kiedyś miało to większy sens, bo i proporcje były inne. Model rodziny to był mąż, żona i gromada dzieci, a z kolei wspólnota ograniczała się dajmy na to do wioski. Wtedy oczywiście miało to sens. Teraz, gdy rodzina to z reguły mąż, żona i dwójka dzieci, a wspólnota wyraża się liczbą przynajmniej czterocyfrową, połączenie obowiązków ojca i opiekuna tej wspólnoty wydaje mi się niemożliwością.
  Temat: Serwis o grach RPG - jakie dzialy?
drAq

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6869

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Sro Sie 31, 2005 12:22 pm   Temat: Serwis o grach RPG - jakie dzialy?
Recenzje książek, opowiadania itp. jak najbardziej powinny sięznaleźć, tyle, że nie ograniczałbym się do samego fantasy. Istnieją wszak systemy future fantasy (np. Star Wars) jak i science-fiction, czy też cyber punkowe, a taki np. Zew Cthulhu już sam nie wiem do czego zaliczyć :D
  Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
drAq

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 13945

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sie 30, 2005 8:18 pm   Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
Nie zrozumiałeś jednego. Uważam sięza wierzącego, a wypowiadam sięz perspektywy osoby, która na serio planowała wstąpić do seminarium...
  Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
drAq

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 13945

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sie 30, 2005 11:24 am   Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
Przepraszam za to co powiem, ale bardzo drażni mnie rozmowa na temat celibatu. Zostawmy to naprawdę zainteresowanym tzn. księżom! Czy ktoś tu jest księdzem albo zamierza być, że wypowiada się za nich??
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109498

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Sie 25, 2005 1:28 pm   Temat: Jaka to gra?
Po Master of Magic przyszedł czas na Master of Orion w odsłonie drugiej :]

[ Dodano: Pią Sie 26, 2005 10:50 am ]
:)
 
Strona 4 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16