gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 131
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: "hirosy" 3
drAq

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 18679

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lut 02, 2005 7:00 pm   Temat: "hirosy" 3
Owszem brak morale może być wielkim plusem! Oczywiście odpowiednio wykorzystany. Czary? Hmm... np. Death Ripple, Animate Dead :twisted: Odnośnie częstości walk z wojskami neutralnymi lub herosami... Hmm... To wojska neutralne liczą się wogóle jako porządni przeciwnicy? Dla mnie walka w Heroesach to właśnie walka między dwoma bohaterami...
  Temat: Religia
drAq

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 13390

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lut 01, 2005 4:47 pm   Temat: Religia
Nie za bardzo uważam dyskusje o religii za właściwe - jest to sprawa dość osobista. Nie opiera się na naukowych dowodach, ale właśnie na samej wierze. Słowo wiara i słowo wiedza to dwie różne rzeczy. Gdybyśmy mogli w jakiś sposób udowodnić istnienie istoty wyższej przestałoby być to wiarą, a stało się nauką. A przy okazji... Buddyzmu nie nazwałbym religią ;)
  Temat: Nigdy wiecej?
drAq

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5749

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lut 01, 2005 4:42 pm   Temat: Nigdy wiecej?
Hmm... Temat dla mnie dość obcy, bo jak do tej pory nie spotkałem się z przejawami jakiegokolwiek szeroko pojętego "rasizmu". Wręcz przeciwnie, na miasteczku akademickim spotkać możne przedstawicieli wielu kultur i narodowości i wygląda na to, że wszyscy są traktowani tak samo.
  Temat: MMORPG
drAq

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7757

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Wto Lut 01, 2005 4:32 pm   Temat: MMORPG
Hmmm... Może to i nic odkrywczego, ale czy nie zgadzacie się, że ostatnimi czasy zrobiła się jakaś dziwna moda na gry typu MMORPG? Odnoszę wrażenie, że w chwili obecnej najwięcej gier pochodzi z tego właśnie gatunku. Co o tym sądzicie?
  Temat: Elder scrolls 4: Oblivion (sequel Morrowind'a)
drAq

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 15085

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Lut 01, 2005 4:30 pm   Temat: Elder scrolls 4: Oblivion (sequel Morrowind'a)
Nawet ciekawie grało mi się w Morrowinda - choć faktem jest, że głównie ze względu na zadania dla gilddi. Jakoś były one ciekawsze... A jeśli chodzi o Oblivion... Martwie się, że przez grafikę gra zostanie w tyle z grywalnością. Aha... No i w sumie sprawa grafiki nie jest jeszcze taka pewna... Do tej pory nie widziałem gry "w akcji", a jedynie statyczne screeny. Te mogą być bardzo mylące.
  Temat: "hirosy" 3
drAq

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 18679

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lut 01, 2005 4:17 pm   Temat: "hirosy" 3
Tak naprawdę wiele zależy od tego, jaki poziom reprezentuje gracz. Wydaje mi się jednak, że nie doceniasz nekropolii. Wogóle nie bierzesz pod uwagę np. takich plusów jak brak morale, albo budynek zakrywający mapę wokół nekropolii. Uwierz mi - dobry taktyk potrafi to wykorzystać do zyskania ogromnej przewagi. No i dodatkowo wiele czarów ma swoje działanie tylko na nieumarłych :)
  Temat: Najwazniejsze wydarzenie 2004 roku
drAq

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 9685

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Sty 10, 2005 4:04 pm   Temat: Najwazniejsze wydarzenie 2004 roku
Ok, ostatnio trochę nie pisałem, czas wiec nadrobic! Jak dla mnie najważniejszym wydarzeniem tego roku było rozszerzenie UE. Wydarzenie było doprawdy historyczne :) No i jest to pierwszy krok na drodze do światowej dominacji Polski :D
  Temat: Mini kącik Fallouta
drAq

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 11529

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Lis 27, 2004 10:06 pm   Temat: Mini kącik Fallouta
Znaczy dałeś się zjeść szczurom jak Popiel? A może pogryzły cię mrówki??? Przepraszam, że tak żartuję, ale poprostu od razu pomyślałem o tych pierwszych potworach :) Oczywiście jednak Cię rozumiem, bo walka w Falloucie do łatwych nie należy :)
  Temat: W samo południe - najważniejszy element w grach RPG
drAq

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11216

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Wto Lis 16, 2004 9:37 pm   Temat: W samo południe - najważniejszy element w grach RPG
Może to trochę dziwne, ale dla mnie najważniejsze jest planowanie postaci. Lubię tak ją "składać" żebym naprawdę wczuł się w prowadzoną postać.
  Temat: Lista gier do recenzji
drAq

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 10215

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Lis 14, 2004 7:44 pm   Temat: Lista gier do recenzji
Ja bym tak się chciał zapytać... Gdzie wysyłać recenzję gotową? :)
  Temat: Mini kącik Fallouta
drAq

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 11529

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Lis 01, 2004 11:10 pm   Temat: Mini kącik Fallouta
Kilka informacji, które być może są wam już i tak znane... Prawa do Fallouta mają panowie z Bethesda (ci od Elder Scrools :) ). Wiadomość dobra - panowie przyznają, że Fallout 3 "się robi"... Wiadomość zła - na pytanie kiedy, panowie odpowiadają "Kiedy będzie gotowy" zaznaczająć żartobliwie: "TM by Id Software". Hmm... pojawiła się już jednak pierwsza "jakaś" data premiery - 10 listopada 2005 :twisted:
  Temat: starcraft
drAq

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 19298

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lis 01, 2004 10:57 pm   Temat: starcraft
Starcraft zapisał się w historii gier jak i w mojej głowie po wsze czasy. To klasyka... Przy tej grze nie ma już sensu dyskutowanie nad jej elementami, bo czy ktoś ją lubi, czy nie, zgodzić się musi, że to jest klasyka... Gra sztandarowa... poniekąd nawet pionierska. Sam nie grałem już w "Stara" jakiś czas, ale czuję, że jeszcze do niego wrócę... i tego właśnie sięobawiam... :twisted:
  Temat: Nowe liczniki na stronie
drAq

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4905

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lis 01, 2004 10:52 pm   Temat: Nowe liczniki na stronie
Hmm... Zdaje mi się, że kiedyś mieliśmy taki licznik. Bodajże była też o niego mała "sprzeczka". Nie wnikając w szczegóły... Skoro licznik był, a teraz go nie ma, nie sądzę, aby było potrzebne ponowne jego go umiesczanie :!:
  Temat: W samo południe - samolot Kamikaze
drAq

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4894

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Lis 01, 2004 10:42 pm   Temat: W samo południe - samolot Kamikaze
A ja postawiłem na szybkość :D Nie wiem, ale jakoś wydaje mi się, że bez tego, to reszta na nic się nie zda, bo wraży samolot szybko zostanie zestrzelony :twisted:
  Temat: Kara śmierci
drAq

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23046

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Paź 27, 2004 11:44 pm   Temat: Kara śmierci
Czy przeżyliśmy cierpienie? Za innych nie odpowiem, ale mógłbym dać wiele, że mało kto z tutaj obecnych przeszedł tyle co ja jeśli chodzi o cierpienie... i mówię tu o zwykłym fizycznym cierpieniu, nie o psychicznym. Zapewne to nic w porównaniu do omawianych tortur, ale gwarantuję, że i tak jest to dość "interesujące" doświadczenie. Odnośnie skazanych i ich wymierzaniu kary smamym sobie zamiast tortur... Naturalnie skazany takiej możliwości powinien być pozbawiony - raczej nie ma gdzie schować trucizny czy czegoś takiego.
 
Strona 7 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16