gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 16
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Trasport jednostek
error07

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5512

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 9:07 pm   Temat: Trasport jednostek
ludzie pieniądze wam się należą .......... ta jasne .... a propo tematu to drogą morską to trochę lepiej bo nieograniczona waga tylko miejsca trzeba a w lotniczych waga ważna z kolei a w lądowych moc silnika i spalanie ;) a mnie boli że w w3 tak mało się używa dropów nie to co w sc ehhhhh ;)
  Temat: dobre mało znane strategie
error07

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28031

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 9:01 pm   Temat: dobre mało znane strategie
yyyy nie ja się z tym nie zgodzę to jest tania kopia w3 ale jest tam więcej taktyki niż strategi dlatego ma swoją wartość ;)
  Temat: W samo południe - Znikanie w FOG OF WAR
error07

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4579

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 8:59 pm   Temat: W samo południe - Znikanie w FOG OF WAR
yyyyyyyy lol temat przecież to co odkryje nasz zwiadowca czyli budynki nam zostaje i się nie zmienia ale jednostki to przegięcie jeżeli by zostawały tak jak budynki łatwo można sobie wyliczyć swoje szanse na atak itp itd blablabal ;) a mgła wojny to świetna rzecz nawet w realnych bitwach na mapach przy zwiadzie można zaznaczyć tylko pozycje bunkrów oznaczyć a wojska można rejon i nie ich dokładną liczbę po za tym utrudnienia takie jak kamuflaż....
  Temat: Tłumaczenie gier
error07

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4888

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 8:50 pm   Temat: Tłumaczenie gier
ale chodziło mi o to żeby pokazać że gry wcale nie potrzebują tłumaczenia a w warcrafcie faktycznie fajnie dali dubbing :wink:
  Temat: Tłumaczenie gier
error07

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4888

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 11:17 pm   Temat: Tłumaczenie gier
Mam taki pomysł porobimy sobie tłumaczenia strategi które nie są po polsku :D ja zacznę od sc

Zergling = piesiec

Marine = żołnierz

Zealot = gorliwiec

Hydralisk = hydrzec ??:) hydra ??

Firebat = ognisty nietoperz

dragon = smok

templar = swiątynnik albo kapłan a dark to ciemny :)

archon = archon

carrier = lotniskowiec

scout = zwiadowiec

ultralisk = super zerg to mnie rozbraja xD

lulker = to jest najleprze przyneta xD

mutalisk = zerg mutant

guardian = obrońca

Devoluer = tego nie wiem

dron = truteń

battlcruser= krążownik

hehehe dalej mi się niechce jednostek :D
  Temat: huzar a husarz
error07

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6346

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:40 pm   Temat: huzar a husarz
Uwaga! zastanów się i odpowiedz czym różni się huzar od husarza ! odpowiedź za 2 dni ;)
  Temat: W samo południe - Płytko, czy głęboko?
error07

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4720

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:36 pm   Temat: W samo południe - Płytko, czy głęboko?
Widzę nowicjuszów świata strategi i jest tu parę niedopatrzeń
inqistor napisał/a:
Niemieckim - gdzie siły zmechanizowane, po przebiciu się przez pierwszą linię wroga, natychmiast dokonywały zwrotu i atakowały tyły i artylerię
EeEEE nie Wojska Niemieckie najpierw --- > atakowały samoloty potem upozorowany był atak dla odwrócenia uwagi i większa część armi przechodziła sobie za tyły wroga i zajmowała całe państwo przykłady Polska , Francja , Rosja. Jedynym błędem tej strategi Niemców była logistyka ich pojazdów.

-Radzieckiego - wojska, po przebiciu, nadal atakowały, jak najdalej wgłąb
Sowieci mieli troszkę inną taktykę ustawiali całą armię na granicy wroga po czym atakowali całym impetem swojej armi aż do skutku często jednak przegrywali .
  Temat: Epoka Napoleońska
error07

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5329

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:29 pm   Temat: Epoka Napoleońska
Hehehe wg. mnie napoleon był świetnym strategiem ale przegrał przez chciwość i głupotę po za tym jak lubicie ten okres to poczytajcie "Pana Tadeusza" a pod Waterloo wg mnie przegrał bo myślał że ma taką władzę jak kiedyś czyli zaślepiła go próżność i to był jego ostatni błąd.
  Temat: W samo południe - Oddział rozpoznawczy
error07

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6070

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:24 pm   Temat: W samo południe - Oddział rozpoznawczy
Hhahahahah 8 osób ?!?!?!?!?! coś wam chyba nie tak ^^ po pierwsze który to ma być rok ?? po drugie na co tyle osób .... podczas 2 wojny Anglicy robili zwiady samolotami jednosobowymi pilot i pilotował maszynę i robił zdjęcia . Po za tym jeżeli robimy takie zwiady jak rozpoznanie militarne czy fabryczne to coś wam nie halo do tego służą szpiedzy a nie 8 osób ~~ ;) a teraz to nawet was zaskoczę uwaga przeżyjecie szok można robić zdjęcia satelitarne ;p
  Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
error07

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 14689

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:16 pm   Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
mówi się bitwa nie o termopile tylko pod termopilami ale jest to przykład dobrze obmyślonego planu a po za tym ciekawe są bitwy powstańcze gdyż wrócono tam do czasów starszych przeciw broni palnej staneli kosynierzy. Po za tym bitwy z kozakami ;) i oczywiście grunwald oraz blitzcrek na Francje
  Temat: Tzar:ciężar korony jaka jest wasza ulubiona "rasa"
error07

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8832

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 3:59 pm   Temat: Tzar:ciężar korony jaka jest wasza ulubiona "rasa"
leeee mnie tam sie nieszczególnie podobała ta gra ale to było w czasach sc xD a jeżeli ktoś zna tą grę to wie jakie tam trzeba mieć makro mikro i dla mnie tzar był zawolny... może kiedyś się z nim spróbuje ;)
  Temat: W samo południe - Najwygodniejsza ilość jednostek
error07

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5050

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:59 am   Temat: W samo południe - Najwygodniejsza ilość jednostek
Moim zdaniem to blizzard świetnie rozwiązał ten problem bardzo dawno w sc ;) ale fajne też jest rozwiązanie z battle of the midle earth że produkujesz odział a nie jednostkę i jak to wypada każda jednostka się leczy tak w batlle of the midle earth jednostki z odziału się reprodukują
  Temat: W samo południe - Neutralne jednostki
error07

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4846

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:54 am   Temat: W samo południe - Neutralne jednostki
Hehehe w w3 są potworki neutralne ale są też neutralne agresywne ogry trole. W starcrafcie
są jakieś kosmiczne zwierzaki na różne kilmaty planet a w herosach też są neutralne ;) w age of empires w ciliwizacji w wielu grach ;) moim zdanie to fajne są takie elementy
  Temat: dobre mało znane strategie
error07

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28031

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:50 am   Temat: dobre mało znane strategie
Hmmm można powiedzieć że polskie strategie ogólnie nawet gry polskie znane są tylko w Polsce i Ukrainie a tak to
Kingdom under fire
Submarine titans
Seven the kingdoms
i oczście kknd ;)
ale i tak najlepsze fabuły mają blizzardowskie gry bo każdą rasą grasz w tej samej fabule a nie że jedna rasa zwycięża ;) a potem grasz drugą i ta jest panem świata. szczególnie w warcrafcie 3 jest świetne rozwinięcie fabuły dużo wzrotów akcji oraz nie spodziewane zakończenia teraz tylko iść i wybić tych frajerów co wymyślili wow ale mam nadzieje że przed nowym wow ukaże się w4 bo ostatni dodatek do wow co ma wyjść kończy się na fabule w3 frozen ;)
  Temat: dam opis potrzebuje tytułu plx fast
error07

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5155

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 10:32 am   Temat: dam opis potrzebuje tytułu plx fast
O wielkie dzięki :D zaraz muszę sobie ją wyszukać bardzo proszę innych o ten pierwszy tytuł ;)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16