gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 9
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: podzielmy się !!
ffl

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 15534

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sob Paź 16, 2004 9:25 am   Temat: podzielmy się !!
W końcu znalazłem klub - Coventry City. Gram juz 2 sezon i awansowałem do Premirship. Największe gwiazdy w moim składzie to John Hartson, Boby Zamora, Tony Adams, Laurent Blanc i Antoni Gallieri. Ten ostatni w wieku 17 lat ma determination i finishing po 20 :-O. Już wkrótce napisze Wam które miejsce zajełem w Premiership
  Temat: Polska gromi, czyli słów kilka o eliminacjach do MŚ
ffl

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 11264

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sob Paź 16, 2004 9:21 am   Temat: Polska gromi, czyli słów kilka o eliminacjach do MŚ
A ja Wam powiem że nie krytykuje trenera. Wygrac cos Polską wirtualnie a na prawdę to troche różnica. Nie jest łłatwo poprowadzić Żurawskiego, Krzynówka, Dudka i 8 koszulek to wielkiego triumfu. Co nie oznacza ze trener Janas jestes świetny...
pozdro ;)
  Temat: Polska gromi, czyli słów kilka o eliminacjach do MŚ
ffl

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 11264

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Pią Paź 15, 2004 7:13 pm   Temat: Polska gromi, czyli słów kilka o eliminacjach do MŚ
Zurawski Frankowski

Krzynówek Kosowski

Mila Szymkowiak


Rząsa Baszczyński


Bąk Hajto
Dudek

Co Wy na to? Czy takim squadem mozna cos zawojować w europie? - Według optymistów tak, lecz jeśli spojrzy się na inne jedenastki np Angli, Włoch itp.. to nie oszukujy się ale sznase są nikłe. Chwała optymistom, lecz ja pozostaje realistom !! :)
  Temat: podzielmy się !!
ffl

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 15534

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Czw Paź 14, 2004 3:42 pm   Temat: podzielmy się !!
Ludzie !! mam ce emowego doła !! Nie mam zielonego pojecia kim zagrac :/ :/ :/. Pomóżcie mi, moze znacie jakies klubu który sie fajnie gra. :/ Mi nic do głowy nie wpada :( :(:(
poz ;)
  Temat: Polska gromi, czyli słów kilka o eliminacjach do MŚ
ffl

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 11264

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Czw Paź 14, 2004 3:29 pm   Temat: Polska gromi, czyli słów kilka o eliminacjach do MŚ
Rodacy! Polacy po 4 meczach maja 9 punktów i sa tuz za Anglią !!
Założylem ten post abysmy ogli troche powyieniac poglądy na temat anszej s-kadry.
  Temat: podzielmy się !!
ffl

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 15534

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sro Paź 06, 2004 7:22 am   Temat: podzielmy się !!
sejw sie zchrzanił:( i wznawiam stary :) gdzie gram polkowicami:)
poz ;)
  Temat: Aktualizacja w Sztabie Managerów - pomoc przyszła.
ffl

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 9301

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Wto Paź 05, 2004 9:16 pm   Temat: Aktualizacja w Sztabie Managerów - pomoc przyszła.
sorry Gonzo moze za ostro powidziałem. Jak mowiles dzisiaj nie jest łatwo naklonic ludzi do wspolpracy za darmo. Ale mozna sie popytac. Ja narazie mam 2 ludzi chetnych do pracy :D
pozdro ;)
  Temat: podzielmy się !!
ffl

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 15534

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Wto Paź 05, 2004 9:13 pm   Temat: podzielmy się !!
Moi chlopcy z nantes nie maja fromy i jestem 2 w lidze chocaiz mam meczu w zapasie:( ale xo tam narazie jestem 2 w 2 fazie LM :D napisze wam po koncu sezonu :D
pozdrawiam ;)
  Temat: Aktualizacja w Sztabie Managerów - pomoc przyszła.
ffl

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 9301

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Wto Paź 05, 2004 5:31 pm   Temat: Aktualizacja w Sztabie Managerów - pomoc przyszła.
To ja Efelix tylko ze mi sie udało zalogowac wiec jestem pod nickiem 'ffl'.
Ja myśle ze redaktor glowny Gonzo, powinien poszukac jakiejs redakcji, lub wspolpracownikow i popracowac nad ta strona. Czyli jesli zbierze sie dosc redaktorow i wspolpracownikow, grafikow itp mozna by bylo w koncu podzielic na gry, czyli cm 01/02 i do niego porady, taktyki, talenty,texty.... Gonzo mi mowił ze nie ma materiałow. A nie ma materialow bez ich tworcow wiec mysle ze zebranie redakcji bylo by znmakomituym rozwqaizniem i stronak by sie ladnie rozrosła;)
pozdrzwiam fffl[efelix] ;) :D
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16