gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 14
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - Życie nie jest sprawiedliwe
funta

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6394

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Pią Sty 11, 2008 8:46 pm   Temat: W samo południe - Życie nie jest sprawiedliwe
Ja także popieram pulę punktów. Możemy tworzyć postać taką jaka nam najbardziej odpowiada.
  Temat: ulubione gry :)
funta

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 32388

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Sty 09, 2008 6:27 pm   Temat: ulubione gry :)
Moje ulubione gry to:
1. Wszystkie części Kozaków
2. Seria EU ( W 3 nie było mi dane zagrać)
3. Sea dogs
4.Stronghold Crusader
5.Fifa 05
  Temat: Worms
funta

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20805

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Sie 20, 2007 1:52 pm   Temat: Worms
Ja w wormsy gram prawie od kiedy mam kompa (jakieś 6-7lat). Według mnie gra super :mrgreen: Moją ulubioną bronią jest latająca owca którą potrafie perfekcyjnie sterować (przynajmniej potrafiłem)
  Temat: gry TWIERDZA
funta

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8164

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Sie 07, 2007 4:46 pm   Temat: gry TWIERDZA
Według mnie twierdza to naprawdę świetna gra. Dość duża liczba dostępnych jednostek, i bardzo wiele sposobów zdobycia zamku. Podoba mi się gospodarka. Według mnie najlepszy aspekt gry.

Mikiss napisał/a:
rogalloo - jeżeli nie dysponujesz odpowiednią ilością gotówki zawsze możesz ściągnąć twierdzę z torrentów ;)


No no Mikiss nie ładnie takie propozycje składać :twisted: Twierdza nie jest jakąś nowością i nie kosztuje wcale dużo.
  Temat: W samo południe - Najwygodniejsza ilość jednostek
funta

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5071

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Sie 07, 2007 8:40 am   Temat: W samo południe - Najwygodniejsza ilość jednostek
Też to lubie Mikiss ale mój komp na to nie pozwala :cry: Według mnie liczba jednostek powinna być zbliżona do liczby z bitwy prawdziwej (jeśli jest to bitwa historyczna)
  Temat: Jaka to gra?
funta

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109786

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Sie 06, 2007 5:41 pm   Temat: Jaka to gra?
Max Payne - mi sie tak wydaje
  Temat: Jaka to gra?
funta

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109786

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Sie 05, 2007 7:35 pm   Temat: Jaka to gra?
Jasne że masz racje :wink: I co do tego że jest to klasyk i dobrze zgadłeś. Dawaj teraz ty coś
  Temat: W samo południe - Łucznicy w zasadzce
funta

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7234

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Sie 05, 2007 7:31 pm   Temat: W samo południe - Łucznicy w zasadzce
Też myślę że pierwszym celem naszego ataku powinni być żołnierze walczący wręcz. Powinniśmy wystrzelać ich jak najwięcej zanim dojdzie do zwarcia. Podczas walki wręcz naszych jednostek myślę ze część łuczników powinna strzelać do łuczników nieprzyjaciela a część do jednostek walczących wręcz .
  Temat: W samo południe - Oskrzydlenie
funta

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4552

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Sie 05, 2007 7:24 pm   Temat: W samo południe - Oskrzydlenie
Ja myślę że oskrzydlenie jest już wtedy gdy armia oprócz czołowego starcia z wrogiem jet przez niego atakowana na skrzydła. Według mnie nazwa oskrzydlenie pochodzi od ataku na skrzydła nieprzyjaciela.
  Temat: Jaka to gra?
funta

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109786

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Sie 05, 2007 6:54 pm   Temat: Jaka to gra?
To też powinno być łatwe :mrgreen:
Sorki za napis na screenie :oops:
  Temat: Jaka to gra?
funta

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109786

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Sie 04, 2007 6:57 pm   Temat: Jaka to gra?
:idea: Ta gra nazywa się Fields of Glory :mrgreen: mam pewność :mrgreen:
  Temat: "hirosy" 3
funta

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 18721

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Sie 03, 2007 5:14 pm   Temat: "hirosy" 3
Ja najbardziej lubie grać w Herosów Fortecą :mrgreen: podobają mi się Tytani mają dużą wytrzymałość i zadają duże obrażenia. :mrgreen:
  Temat: kody do kozaków
funta

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7528

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Sie 03, 2007 11:43 am   Temat: kody do kozaków
Bo to sie trzeba troche nagłówkować ja większoś misji bez kodów przeszedłem
  Temat: KOMU ZAWALIĆ
funta

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6829

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Sie 03, 2007 11:41 am   Temat: KOMU ZAWALIĆ
A chce ktoś powalczyć ? :mrgreen: Θδχβ
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 16