gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 23
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pustynna burza !
irzu_14

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5394

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 11:40 am   Temat: Pustynna burza !
Fajna gra bo w nia grałem kilka miechów :P jak macie problemy z tą grom to piszcie do mnie to wam pomoge bo wiele problemów z nią miałem i sobie poradziałem !
  Temat: MS - Niemcy
irzu_14

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7139

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 11:38 am   Temat: MS - Niemcy
Wiesz jaki każdy sędzia jest i to mnie denerwuje ! Albo wymuszanse faule !
  Temat: Twierdza 2 i demo
irzu_14

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8597

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 11:36 am   Temat: Twierdza 2 i demo
Polecem wszystkim tą gre mam twierdze 1 ale nie działa i h***wo ! Najeprzsza gra w jaką grałem !
  Temat: Battlefield 1942
irzu_14

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6233

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 11:28 am   Temat: Battlefield 1942
LOl smieszny jesteś cały opis zciągną a .... niemoge powiedzieć człowiek jak tak to wiesz ile było by odemnie postów o takim czymś ? <lol2>
  Temat: Gra Trzecie fala.
irzu_14

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8891

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 11:26 am   Temat: Gra Trzecie fala.
Radził bym ci zainstalować directa x albo sterowniki do twojej karty ... A przede wszystkim zobacz ci gra chodzi u twojego kolegi na twojej płycie (zainstaluj ją z towjej płyty ) a jak coś to dopiero dzwoń do nich bo tak samo imiałem i mi po jakimś czasie zaczeło działać
  Temat: gra przez internet? czy mozna grac w soccer przez internet
irzu_14

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 29804

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 11:23 am   Temat: gra przez internet? czy mozna grac w soccer przez internet
Mi zaden nie chodzic przez internet chociaż miałem wszystkie menagery :/
  Temat: Download
irzu_14

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7069

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 11:21 am   Temat: Download
Witam wszystkich ! Jestem odpowiedzialny za dział download więc jak coś to piszcie na meila .... Jak ktoś ma fajny link do gry to też piszcie :P
  Temat: WAZNE - Poprowadz serwis www.manager.sztab.com
irzu_14

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 12126

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 11:19 am   Temat: WAZNE - Poprowadz serwis www.manager.sztab.com
Ej co mam zrobic bo ten link nie dziala
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16