gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 44
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DosBox i MoO2
jano

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 8044

PostForum: Master of Orion   Wysłany: Nie Cze 04, 2006 5:34 pm   Temat: DosBox i MoO2
To jest bezpośrednie poczytaj na stronie którą podałem.Bardziej bezpośrednie już być nie może.Do configu dosboxa wpisujesz ip hosta odpalsz dosboxa i grasz moo.

[ Dodano: Sro Sie 08, 2007 7:48 pm ]
http://www.spheriumnorth....fphpbb/chat.php
dla każdego kto chce pograć master of orion 2 tam znajdzie wszelką pomoc i wielu przeciwników:) gra oczywiście on line
  Temat: DosBox i MoO2
jano

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 8044

PostForum: Master of Orion   Wysłany: Nie Maj 28, 2006 3:18 pm   Temat: DosBox i MoO2
Na UDP.Odpowiedz na wszysko znajdziesz na www.masteroforion2.blogspot.com
  Temat: DosBox i MoO2
jano

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 8044

PostForum: Master of Orion   Wysłany: Sro Maj 24, 2006 9:59 pm   Temat: DosBox i MoO2
Chciałbym poinformować wszystkich miłośników MoO2 że można grać moo multiplajer za pomocą dosboxa.Gra idzie dobrze grałem 5 way praktycznie bez lagów.Gdyby było jakieś zainteresowanie tym tematem to napiszę więcej.Cała sprawa jest dosyć prosta.
  Temat: W samo południe - Najlepsza broń przeciwokrętowa
jano

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4306

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 7:48 pm   Temat: W samo południe - Najlepsza broń przeciwokrętowa
Miły ingistor nie uwzględniłeś że są jeszcze okręty podwodne i tu podział na torpedy i rakiety jest problematyczny no a działa odpadają ( oczywiście jak okręt jest pod wodą). Rakieta + torpeda to jest ten wynalazek który rozwiązuje problem.
  Temat: Największy wynalazek.
jano

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12994

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 7:35 pm   Temat: Największy wynalazek.
Tak sobie myślę że to elektronika jest przełomowym wynalazkiem , zmienia całkowicie podejście do wojny. np.samonaprowadzenia, radary i inne automaty zastępujące człowieka.Obrazki z gwiezdnych wojen świadczą o tym że ludzie już kombinują jak wykpić się od udziału w wojnie :razz: Od fantazji do realizacji droga niedaleka.
  Temat: Pytanie o strone Civilization
jano

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4771

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 7:18 pm   Temat: Pytanie o strone Civilization
Zobacz www.apolyton.net/forums jak to bedzie mało to nie wiem gdzie znajdziesz więcej :razz:
  Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
jano

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 15046

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Kwi 09, 2006 10:28 pm   Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
Gram na ogame. Gra jak gra taka sobie. Jako gatunek nazwałbym ją sim z elementami strategii. Polega na budowaniu infrasruktury w nieskończoność, ograniczony tech. też do oporu. Budowanie floty ile się da i save floty polegające na wysłaniu jej chen gdzieś w kosmos na czas kiedy nie ma cię przy komputerze. Mistrzami są ci co grają od początku uni. W takim starszym uni spotykają się gracze któży mają po 1500000 punktów z takimi co mają optymistyczny wariant 5000 bo do tego progu są chronieni tzw. nobem więc szanse są na to by próbować przetrwać jakiś czas. A główna zabawa polega na złomowaniu flot. Ale spróbować można choćby tylko po to by wiedzieć jak to się je.
  Temat: Badania i statki w Master of Orion 3
jano

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 10226

PostForum: Master of Orion   Wysłany: Sro Lut 22, 2006 11:46 am   Temat: Badania i statki w Master of Orion 3
Zaglądnij tu www.apolyton.net www.lordbrazen.blogspod.com tu jest forum moo3 www.spheriumnorth.com może tam się dowiesz więcej.
  Temat: Czy zadziala?
jano

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 13549

PostForum: Master of Orion   Wysłany: Nie Lut 05, 2006 1:05 am   Temat: Czy zadziala?
Moim zdaniem moo3 nie jest skomplikowana ona jest zwalona totalnie nie można nią sterować tak precyzyjnie jak moo2.Tam decyduje prawie o wszyskim.Posiadając wiele układów jestem w stanie precyzyjnie określić jak mają się rozwijać co budować itd.A budowa floty buduję sobie jaką tylko zechcę oczywiście w zalezności od technologi jaką posiadam.W starciu wiem dokładnie jakie straty zadam przeciwnikowi i jakie ja poniosę.Mogę desantować przeciwnika itd.Nic w moo2 nie jest pozostawione przypadkowi.Gracz decyduje o wszyskim.No prawie o wszyskim.Graliśmy moo3 po sieci bo jako maniacy moo czekaliśmy na 3 kę niecierpliwie i nie wiem czy graliśmy 3 z parę miesięcy.Po prosty nie daje się w to grać.Natomiast moo2 gramy dalej i myśle że pogramy jeszcze bo dołącza do nas coraz więcej graczy.Rozumię to że i 3 ka ma swoich zwolenników.Ale w trybie multiplajer jest tak cienka że lepiej o niej nie wspominać.
  Temat: Jak zdobyć Master Of Orion 2?
jano

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 20912

PostForum: Master of Orion   Wysłany: Pią Lut 03, 2006 3:31 pm   Temat: Jak zdobyć Master Of Orion 2?
Skoro tak mówicie to widocznie tak jest.
W każdym razie ja mam orginała ze Swiata Gier Komputerowych nr 5/02
  Temat: Przedwojenny sojusz Polski z Niemcami [?]
jano

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5072

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Lut 01, 2006 12:15 am   Temat: Przedwojenny sojusz Polski z Niemcami [?]
Masz rację kolego to ja pokręciłem datę.Faktycznie Polska dostała propozycję przystąpienia do paktu antykominternowskiego w 1939 r.
  Temat: Przedwojenny sojusz Polski z Niemcami [?]
jano

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5072

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Sty 31, 2006 3:59 pm   Temat: Przedwojenny sojusz Polski z Niemcami [?]
O ile pamiętam to w 1936 roku (co do daty to mogę się mylić ) niemcy wystąpili z propozycją zawarcia porozumienia o nazwie Pakt Antykominternowski.
  Temat: Jak zdobyć Master Of Orion 2?
jano

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 20912

PostForum: Master of Orion   Wysłany: Wto Sty 31, 2006 3:43 pm   Temat: Jak zdobyć Master Of Orion 2?
Szanowny Wojman, to miło z twojej strony ale chcę nadmienić że gra ta znajduje się też w portalu www.staregry.pl i nie sadzę aby to było nielegalne , zresztą nie mnie to osądzać.Człowiek pytał to chciałem się przydać ot i wszystko.
  Temat: Jak zdobyć Master Of Orion 2?
jano

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 20912

PostForum: Master of Orion   Wysłany: Pon Sty 30, 2006 11:44 am   Temat: Jak zdobyć Master Of Orion 2?
Zobacz na www.pkimperium.republika.pl Znajdziesz tam linki gdzie co i jak oraz wszystko o Master of Orion2.

Poprawiłem link, więc teraz wszystko powinno juz dzialac. Watek pozostawiam warunkowo, poniewaz gra oficjalnie nie jest sprzedawana w Polsce. - Wojman
  Temat: Serwer Gier - Czy jest nam potrzebny?
jano

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9435

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 9:43 pm   Temat: Serwer Gier - Czy jest nam potrzebny?
Wydaje mi się że to pytanie o serwer jest z typu retoryczne panie Marszałku w końcu jesteśmy graczami.I taki serwer dla stratega to podstawa.Wiemy wszyscy jak strategie tracą poularność.Być może że taki serwer otworzy nowe możliwości dla wielu graczy którzy nigdy nie grali online.Sam gram na takim serverze i wiem jaka to frajda móc zagrać z przeciwnikiem który myśli.Gra na pozór znana staje się całkiem inna ciekawsza i bardziej wymagająca.Pozostaje pytanie jaką obiętość miałby mieć ten server bo dla jednej gry to szkoda zachodu bo z pewnością nie dojdziemy do porozumienia w najbiższym piecioleciu jaka to ma być gra.Serwer na którym gram odwiedza wielu poskich graczy ale że to server płatny to wiadomo jak jest po trialu już się nie pokazują choć są wyjątki.
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16