gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 44
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kara śmierci
jano

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23088

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Paź 27, 2004 11:55 pm   Temat: Kara śmierci
Jestem za .Chwasty trzeba wyrywać.Kara śmierci jest bardziej ekonomiczna od dożywocia.Sory Klemens za kamyk do Twego ogródka ale napisane jest też oko za oko , ząb za ząb, śmierć za śmierć.A tak ogólnie to w bibli każdy znajdzie to czego szuka.
  Temat: Błąd
jano

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 26626

PostForum: O forum   Wysłany: Sro Paź 27, 2004 11:19 pm   Temat: Błąd
pytanko

Czy normą jest dwókrotne logowanie?
Czy ja mam coś nie tak.
Pytam z czystej ciekawości bo to aż tak bardzo mi nie przeszkadza.
  Temat: Najładniejsze aktorki
jano

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5615

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Paź 19, 2004 8:51 pm   Temat: Najładniejsze aktorki
Olewam aktorki i inne gwiazdy wolę te bardziej dostępne są o wiele piękniejsze.A co najbardziej istotne można je zdobywać.
  Temat: W samo południe - Civilization
jano

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4611

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Paź 12, 2004 10:21 pm   Temat: W samo południe - Civilization
Stawiam na snopki w tego rodzaju grach podstawa to populcja bez niej niema widoków na dobry wynik.Szczególnie w grze z człowiekiem w multip.
  Temat: ulubione gry :)
jano

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 32367

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Wrz 19, 2004 8:38 pm   Temat: ulubione gry :)
Zgoda jeśli chodzi o moo3 to myślę że twórcy tej gry przegięli.Gra jest po prostu nudna straciła całą dynamikę jaką ma 2-ka.A może to my za wiele sobie po niej obiecywaliśmy.W każdym razie mój post jest o Master of Orion2.A ten tytuł po ośmiu latach tylko zyskał na tle Moo3.Widocznie nie tak łatwo ulepszyć coś co jest bardzo dobre.
  Temat: ulubione gry :)
jano

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 32367

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Wrz 19, 2004 2:22 pm   Temat: ulubione gry :)
Moją ulubioną jest Master of Orion2.Kto ją zna ten wie jak wyląda.Lubie ją za to że jest bardzo grywalna.Pozwala mi na granie z żywymi ludżmi skupia wokół siebie grono ludzi na całym świecie , któży poznali jej walory i grają ją do dziś rozgrywajc pojedynki o daminację w lidze Moo2.To jest właśnie to czego oczekuję od dobrej strategii.
  Temat: W samo południe - ocena gry strategicznej.
jano

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4877

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Wrz 19, 2004 1:57 pm   Temat: W samo południe - ocena gry strategicznej.
Aby ocenić grę to jak sama nazwa wskazuje grywalność jest najważniejsza reszta powinna być czytelna.Myśle że reszta jest dla gawiedzi, którą rajcują wodotryski i inne bajery.Takie jest moje zdanie co do strategi bo myślę że na tym forum mowa jest właśnie o nich.
  Temat: Wedkarstwo
jano

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 18870

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sie 20, 2004 11:25 pm   Temat: Wedkarstwo
Znam Wicko, będąc w wojsku jeżdziłem tam na poligon co prawda nie łowiłem tam ryb ale widziałem jak zwozili na brzeg w tym okresie było tam PGRyb.Teraz nie wiem było to dosyć dawno ale ryby były naprawdę duże.
Jeżeli nic się nie zmieniło będziesz miał o czym opowiadać.
Połam kij byle nie na kolanie!

pozdrawiam jano
  Temat: Wedkarstwo
jano

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 18870

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sie 06, 2004 8:15 pm   Temat: Wedkarstwo
Znam Sulejów piękna woda łowiłem tam kilka razy.
Pamiętam piękne sadacze i dorodne leszcze.
Krąp nie ma wymiaru ochronnego tak myślę :)
  Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
jano

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8120

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Lip 22, 2004 5:20 pm   Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
Kupuję i czytam CDA od numeru 3 jest to normalne pismo dla graczy, które ciągle się rozwija, trzyma poziom europejski, jest ciekawe każdy znajdzie
coś dla siebie.Najmniej my fani strategi turowych.Ale myślę że to wina rynku
gier a nie tego pisma.Największą zaletą tego pisma jest to że mam stu procentową pewność że za miesiąc kupię je w kiosku i nie zawiodę na nim.
Dzięki CDA mam wiele ciekawych gier.to tak na marginesie
  Temat: Multiplayer
jano

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5429

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Lip 22, 2004 4:41 pm   Temat: Multiplayer
Przez miesiąc na trjalu za friko.
www.kali.net około 400 gier do wyboru.
Sam tam gram Moo2 jest super.
  Temat: Wedkarstwo
jano

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 18870

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lip 22, 2004 4:32 pm   Temat: Wedkarstwo
Są cztery rzeczy które bardzo lubię robić dwie z nich o których wypada mówić
to granie w Master of Orion2 i łowienie ryb.Bardzo lubię łowić grube płocie.
I jeśli czegoś komu miałbym zazdrościć to tylko tego że mieszka nad
bogatą w ryby wodą.
  Temat: Poszukuje dobrej strategii turowej
jano

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 15889

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Lip 22, 2004 4:09 pm   Temat: Poszukuje dobrej strategii turowej
Mogę zaoferować Eastern Front.
Dosyć ciekawa i myślę że dosyć realistyczna
  Temat: M.A.X. super gra ale gdzie ja zdobyc?!!!
jano

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5185

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Lip 22, 2004 3:53 pm   Temat: M.A.X. super gra ale gdzie ja zdobyc?!!!
Mam maxa 2 mogę pożyczyć .Już się nagrałem do oporu. :lol:
 
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16